• Informacje na temat:

  wojewódzki płyta loski

Artykuły na temat: wojewódzki płyta loski
 • Wypadek odmienił życie Gienka Loski

  ...śpiączkę...", usłyszał od Kuby Wojewódzkiego. Odpowiedział spokojnie: "Panie Kubo, tobie trzeba dać relanium, byś tyle nie gadał". Publiczność pękała ze śmiechu. Gdy nie przeszedł do kolejnego etapu...

 • Sablewska: Szanuję Wojewódzkiego

  W niedzielę, 8 maja, odbył się trzeci finałowy odcinek muzycznego show "X Factor". Odpadł w nim kolejny podopieczny Mai Sablewskiej - zespół Sweet Rebels. Menedżerka zdradza, kto jej zdaniem powinien wygrać program, a także opowiada o jej rzekomym konflikcie z Kubą Wojewódzkim.

 • Gienek ostrzega przed "X Factorem"

  Twój debiutancki album pt. "Hazardzista" zyskał status Złotej Płyty. Kuba Wojewódzki stwierdził jednak, że jest on straszny, tak jak - cytuję - całe twoje życie. Gienek Loska: - Widocznie Kuba nie miał strasznego życia, zaś jego ferrari jest dobrze ubezpieczone. A mówiąc poważnie, nie przejmuję się jego opinią, chociaż chętnie bym z nim podyskutował. Ale nie w jego programie, lecz w cztery oczy...

 • "X Factor": Znamy zwycięzcę!

  Chyba zaskoczenia nie było - pierwszą edycję "X Factor" zgodnie z oczekiwaniami wygrał Gienek Loska, 36-letni uliczny bluesman.

 • Sablewska o konflikcie z Kubą

  PAP life: - W mediach pojawiają się doniesienia na temat Pani rzekomego konfliktu z Kubą Wojewódzkim. Ile jest w tym prawdy? M.S.: - Żadnego konfliktu nie ma. Za nami piękny odcinek o miłości i nie ma złych emocji... Kubę szanuję, a doniesienia o sporze? To są tylko wyssane z palca plotki, które mnie nie dotyczą. Ale wypowiadam się wyłącznie za siebie. PAP Life: - Nie martwi Pani to, że...

 • Dwa problemy "X Factor"

  Przed twórcami i uczestnikami trzeciej serii "X Factor" stoi poważne wyzwanie: muszą obronić się przed coraz mocniejszym "The Voice Of Poland" i udowodnić, że deficyt osobowości i talentu jest tylko pozorny.

 • "X Factor": Czesław nie zrewanżował się Kubie

  Po raz pierwszy zagrożony odpadnięciem z programu był podopieczny Kuby Wojewódzkiego. Jurorzy zdecydowali jednak, że odrzucą wokalny kwartet Sweet Rebels od Mai Sablewskiej.

 • "X Factor": Oni powalczą o kontrakt płytowy

  W niedzielę, 1 maja, zobaczymy drugi odcinek na żywo w programie "X Factor". Telewidzom zaprezentuje się ośmiu wykonawców. Którzy z nich zostaną gwiazdami?

 • X Factor: Czesław i jego ekipa

  Z jednej strony uliczny bluesman Gienek Loska, a z drugiej łatwo wzruszająca (telewidzów, jurorów i samą siebie) pani Małgorzata Szczepańska-Stankiewicz - w ekipie Czesława Mozila w "X Factor" znalazło się parę wyrazistych postaci.

 • "Kozyra miał rację"

  "Nieodporny rozum" - 22 miliony odtworzeń, "W stronę słońca" - 18 milionów, majowe "Jutra nie będzie" - już 2 miliony. A to tylko statystyki z You Tube. Do tego dochodzi radiowy eter, który Ewelina Lisowska podbiła w podobnym stopniu. Jak 21-letnia rewelacja komentuje swój sukces?