• Informacje na temat:

  wojewódzki szuka

Artykuły na temat: wojewódzki szuka
 • Wojewódzki podszczypuje Farną

  Kuba Wojewódzki w swoim stylu skomentował dostanie się Ewy Farnej na studia prawnicze.

 • Pikej odpowiada Kubie Wojewódzkiemu

  Raper Piotr "Pikej" Kukulski odniósł się do złośliwości Kuby Wojewódzkiego.

 • Co Kuba Wojewódzki sądzi o Pikeju?

  W najnowszym felietonie na łamach tygodnika "Polityka" Kuba Wojewódzki odniósł się do osoby Pikeja. "To jest dowód, że sukces w Polsce jest możliwy nawet w rekordowo krótkim czasie" - komentuje(...) szeroko jako Pikej, sprzedaje swój apartament, bo szuka większego. Do wzięcia jest 130 m kw. luksusu na warszawskiej Woli. Jacuzzi z masażem, fontanna z masażem i glazura z terakotą. Jakże inaczej w tym...

 • Roksana Węgiel u Kuby Wojewódzkiego: Grube akcje odwalałam

  We wtorek na kanapie u Kuby Wojewódzkiego jednym z gości była 14-letnia wokalistka Roksana Węgiel. "Nigdy nie było gościa, który jest 42 lata ode mnie młodszy" - zapowiadał showman.

 • "Mali giganci": Piotr Rubik szuka wokalistów w programie

  Piotr Rubik, trener "Małych gigantów" w programie TVN będzie szukał dzieciaków, które zaśpiewają... na jego płycie. "Jak program się skończy, to będę miał już obsadę" - mówi PAP Life kompozytor.

 • Dezerter o Wojewódzkim

  ...- Odrzuciliśmy propozycję występu w programie "Kuba Wojewódzki Show" - mówi w rozmowie z INTERIA.PL Krzysztof Grabowski, perkusista i autor tekstów Dezertera. To może być spora niespodzianka dla tych, którzy wiedzą, że muzykę do motywu przewodniego telewizyjnego programu napisał Robert "Robal" Matera, wokalista i gitarzysta grupy.

 • "Mali giganci": Piotr Rubik szuka wokalistów w programie

  Piotr Rubik, trener "Małych gigantów" w programie TVN będzie szukał dzieciaków, które zaśpiewają... na jego płycie. "Jak program się skończy, to będę miał już obsadę" - mówi PAP Life kompozytor.

 • Fenomen programu "Rolnik szuka żony"

  Czwarta edycja programu "Rolnik szuka żony" gromadzi przed telewizorami około trzymilionową publiczność. Wciąż fascynujemy się losami bohaterów-rolników, którzy poszukują prawdziwej miłości.

 • Ani razu nie pomyślałem o Wojewódzkim

  Nowy juror "Mam talent!" - Robert Kozyra zapowiada przede wszystkim sprawiedliwe sądy. Opowiada o swoim podejściu do programu, a także o tym, czy obawia się porównań ze swoim poprzednikiem - Kubą Wojewódzkim.

 • Wojewódzki znów w "Idolu"?

  Producentka "Idola" Katarzyna Szałańska w rozmowie z INTERIA.PL nie potwierdziła rewelacji jednego z dzienników, jakoby Kuba Wojewódzki wrócił do jury kolejnej edycji tego programu. Wiadomo jedynie, iż "Idol" po raz czwarty pojawi się na antenie telewizji Polsat w pierwszej połowie 2005 roku, a obecnie na terenie Polski trwają castingi, mające wyłonić uczestników programu.

Zdjęcia na temat: wojewódzki szuka