• Informacje na temat:

  wojtek szuchnicki

Artykuły na temat: wojtek szuchnicki
 • Kwaśniewska rzuciła chorego chłopaka?

  Chłopak Oli Kwaśniewskiej (27 l.), Wojtek Szuchnicki, przyznaje, że odkąd uległ ciężkiemu wypadkowi, ukochana przestała go odwiedzać.

 • Facet Kwaśniewskiej ma już inną!

  Wojtek Szuchnicki i Ola Kwaśniewska rozstali się pod koniec ubiegłego roku. Okazuje się, że sportowiec szybko doszedł do siebie po zerwaniu i ma już nową ukochaną...

 • Kwaśniewska planuje ślub?

  Według "Faktu", Ola Kwaśniewska (26 l.) i szermierz Wojtek Szuchnicki (30 l.), czyli "nowi polscy Beckhamowie", wyznaczyli już datę ślubu. Informacja jest oczywiście niepotwierdzona.

 • Kwaśniewska nie chce ślubu

  Mimo że Ola Kwaśniewska i Wojtek Szuchnicki są od dwóch miesięcy narzeczonymi, nie myślą jeszcze o ślubie. Oli najbardziej zależy teraz na rozwijaniu kariery zawodowej.

 • Dla Oli rzuca karierę sportowca!

  Szermierz Wojtek Szuchnicki (31 l.) nie wykorzysta wielkiej szansy i nie pojedzie na olimpiadę w Pekinie. Wszystko dla swojej ukochanej Oli Kwaśniewskiej (26 l.), z którą dzięki temu będzie mógł spędzać więcej czasu.

 • Kwaśniewska nie wychodzi za mąż

  Ola Kwaśniewska dementuje plotki o tym, jakoby niebawem miała wyjść za mąż za Wojtka Szuchnickiego. Ślubu nie będzie, bo... żadne z nich nie chce wyprowadzić się ze swojego miasta.

 • Kolejne rozstanie w show-biznesie

  Moda na rozstania trwa. Właśnie dobiegł końca związek Oli Kwaśniewskiej i Wojtka Szuchnickiego . Byli zaręczeni od roku...

 • Kwaśniewska ratuje swój związek

  Związek Oli Kwaśniewskiej (27 l.) i Wojtka Szuchnickiego (32 l.) powoli odchodzi do historii, ale oboje postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę.

 • Ślubu nie będzie!

  Bywalczyni wszelkiej maści imprez i bankietów zdecydowała się jednak nie brać ślubu z Wojtkiem Szuchnickim (32 l.). Nie chce wikłać się w żadne formalne zależności. Oli najbardziej odpowiada rola konkubentki... "Jest nam dobrze, jak jest" - mówi w rozmowie z "Super Expressem". Para nie zamieszka również razem w nowym mieszkaniu . Wojtek pracuje w Gdańsku, a Ola w Warszawie . Spotykają się...

 • Ślubu Kwaśniewskiej nie będzie

  Choć o ich ślubie mówi się od dawna, życie wciąż rzuca im kłody pod nogi. Aleksandra Kwaśniewska (27 l.) i Wojtek Szuchnicki (31 l.) znowu muszą odłożyć ceremonię - pisze "Fakt".

Zdjęcia na temat: wojtek szuchnicki
Wideo na temat: wojtek szuchnicki
 • Pod Mocnym Aniołem

  Najnowszy film Wojtka Smarzowskiego, reżysera "Drogówki", "Róży" i "Wesela" to wstrząsająca, choć nie pozbawiona humoru, opowieść o nałogu i próbach wydobycia się z niego - i o miłości, która wszystko ocala. Scenariusz jest oparty na znakomitej powieści Jerzego Pilcha "Pod Mocnym Aniołem" (Nagroda Literacka NIKE 2001). Jerzy (Robert Więckiewicz) jest pisarzem i nałogowym alkoholikiem. Poznajemy go w momencie, w którym uwierzył, że może wygrać z nałogiem. Zakochuje się w młodej dziewczynie...

 • Nigdy nie mów nigdy

  Film "Nigdy nie mów nigdy" wydaje się tworzyć nową jakość we współczesnym polskim kinie, łącząc walory kina popularnego ze sztuką filmową, czyli robiąc to, co po mistrzowsku udaje się takim twórcom, jak Almodovar czy Allen. Jest to opowieść o relacjach damsko - męskich współczesnych trzydziestolatków, robiących karierę w Polsce i za granicą. Ale po raz pierwszy chyba nie jest opowiadana w tak eksploatowanej ostatnio w naszym kinie formie komedii romantycznej. Film nie jest, oczywiście,...

 • Drogówka

  "Drogówka" to historia siedmiu policjantów, których, poza pracą, łączy przyjaźń, imprezy, sportowe samochody i wspólne interesy. Ich mały, zamknięty świat z pozoru działa doskonale. Wszystko się zmienia, gdy w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z nich. O morderstwo zostaje oskarżony sierżant Ryszard Król (Bartek Topa). Próbując oczyścić się z zarzutów, odkrywa prawdę o przestępczych powiązaniach na najwyższych szczeblach władzy.