• Informacje na temat:

  wokalista coldplay

Artykuły na temat: wokalista coldplay
 • Nelly Furtado z wokalistą Coldplay

  Chris Martin, wokalista Coldplay, postanowił wspomóc w studiu nagraniowym zapomnianą trochę Nelly Furtado. Kanadyjska wokalistka nagrywa obecnie trzeci album zatytułowany "Loose".

 • Coldplay: Konserwatywne korzenie wokalisty

  Chris Martin, wokalista znanej angielskiej grupy Coldplay, jest blisko spokrewniony z Winstonem Churchillem, premierem Wielkiej Brytanii w czasie II wojny światowej. Rodzina muzyka jest mocno osadzona w kręgach brytyjskich konserwatystów, jednak on sam nie podziela przekonań swych bliskich.

 • Coldplay: Wokalista sadzi lasy

  Chris Martin, wokalista angielskiej grupy Coldplay, jest jedną ze znanych postaci show-biznesu, angażujących się w sadzenie lasów i tym samym ratowanie ziemskiej atmosfery przed zanieczyszczeniem. Oprócz niego w projekt "Future Forests" zaangażowani są m.in. Dave Grohl z Foo Fighters oraz 3-D z Massive Attack.

 • Wokalista Coldplay zaśpiewał największy przebój Oasis

  Chris Martin, wokalista i lider zespołu Coldplay, niespodziewanie wystąpił w londyńskim pubie Boogaloo. Jego mini koncert nie był wcześniej anonsowany.

 • Kołysanki Coldplay

  ...27-letni Chris Martin, wokalista angielskiej grupy Coldplay, używa swojego wokalnego talentu nie tylko w pracy. Śpiewa bowiem także kołysanki swojej córeczce Apple.

 • Koniec Coldplay?

  Chris Martin, lider brytyjskiej grupy Coldplay, obawia się o przyszłość kierowanej przez niego formacji. Ewentualna komercyjna porażka nowej płyty "X&Y" może spowodować jej rozwiązanie. Wokalista wymienia także inne powody ewentualnego rozpadu zespołu.

 • Coldplay: Pornoinspiracje?

  Czyżby Chris Martin znudził się imagem grzecznego i niewinnego chłopca? Lider brytyjskiej grupy Coldplay w ostatnim wywiadzie opowiedział o zaskakujących inspiracjach, które stały za kilkoma piosenkami z ostatniej płyty zespołu "X & Y".

 • Paradoks Coldplay

  ...wokalista. "NYT" zarzucał Coldplay powtarzalność, podlizywanie się publiczność, tandetną ckliwość, a Chrisowi wytykał, że przesadza z falsetem, chcąc uzyskać efekt kruchego wrażliwca. Zabolało. Tym bardziej, że jak dowiadujemy się z filmu dokumentalnego "Max Masters Coldplay", wokalista na początku kariery odczuwał kompleksy wobec innych muzyków, takich jak Bono czy Thom Yorke. Nie czuł się też pewnie na...

 • Chris Martin słucha Mazowsza. "Dwa serduszka" na playliście lidera Coldplay

  Wokalista brytyjskiej grupy Coldplay opublikował w mediach społecznościowych listę swoich obecnie ulubionych utworów. Znalazła się na niej piosenka wykonywana przez Zespół Pieśni i Tańca Mazowsze.

 • Coldplay: Kameralny koncert

  Zaledwie 150 widzów miało szansę podziwiać angielski zespół Coldplay na kameralnym koncercie w sali Opery w Sydney, który odbył się w środę, 16 lipca. Fani byli zachwyceni, zaś wokalista Chris Martin żartował, że jego grupa "zeszła do podziemia".