• Informacje na temat:

  wokalistka destiny

Artykuły na temat: wokalistka destiny
 • Nie żyje Kim English, kultowa wokalistka house

  Kim English, wokalistka, której głos pojawiał się w takich house'owych klasykach jak "Nite Life" i "Learn 2 Luv", zmarła 2 kwietnia.

 • Przeznaczenie Leaves' Eyes

  Symfometalowa formacja Leaves' Eyes z Niemiec wyda 24 lipca nową EP-kę "My Destiny".

 • Koniec Destiny's Child?

  Beyonce Knowles ujawniła, że album "Destiny Fulfilled" może być ostatnim w karierze jej grupy Destiny's Child. Wokalistka tria z Houston dodała, że nie wyobraża sobie, by w wieku 40 lat ciągle wykonywała takie przeboje jak "Bootylicious". Dla fanów zespołu pozostaje jeszcze nadzieja, bo przypomnijmy, że obecnie Beyonce ma niespełna 24 lata.

 • Fenomenalna Lady GaGa

  Lady GaGa zdominowała brytyjskie zestawienia. Amerykańska wokalistka otwiera listę najpopularniejszych utworów, a także bestsellerów płytowych.

 • Destiny's Child: Stroje od mamy

  W sobotę, 9 kwietnia, koncertem w japońskiej Hiroszimie, rozpoczęła się światowa trasa tria Destiny's Child. Trójka ciemnoskórych Amerykanek z Houston promuje swój ostatni album "Destiny Fulfilled". Na scenie wokalistki zaprezentują się w kreacjach The House of Dereon, firmy prowadzonej przez Tinę Knowles, mamę Beyonce, jednej z członkiń tria.

 • Beyonce swatką

  Wokalistka grupy Destiny's Child Beyonce Knowles szuka towarzysza dla koleżanki z zespołu. Według Beyonce dla Michelle Williams odpowiednim facetem byłby Tim Vincent, jeden z czołowych prezenterów telewizyjnych.

 • Nadja Benaissa: Kariera przerwana przez skandal

  Sława spadła na nią niespodziewanie, z czym nie potrafiła sobie poradzić. Popularność minęła jednak równie szybko, a w pewnym momencie w jej życiu pojawiły się nawet poważne problemy z prawem. Życie Nadji Benaissy, bo o niej mowa, mogłoby spokojnie posłużyć jako scenariusz do filmu. Wokalistka 26 kwietnia kończy 35 lat.

 • Ariana Grande: "7 Rings" plagiatem? Raperka Princess Nokia oskarża gwiazdę

  ...raperka o portorykańskich korzeniach. Jej prawdziwe imię to Destiny Nicole Frasqueri. Do tej pory wydała jeden album - "1992" (2017 r.). ***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

 • Beyonce matką?

  Beyonce Knowles, amerykańska wokalistka znana z solowych nagrań i występów w grupie Destiny's Child, planuje w 2006 roku wziąć rozbrat z show-biznesem i ze swoim chłopakiem Jay'em Z założyć rodzinę. W tym celu przezorna piosenkarka zaczyna oszczędzać i inwestować zarobione dotąd pieniądze.

 • "Szalone pomysły"

  Albumem "Survivor" z 2001 roku Beyonce Knowles, Kelly Rowland i Michelle Williams, znane lepiej jako Destiny's Child, podbiły listy przebojów na całym świecie. Płyta rozeszła się w blisko(...). Największy sukces odniosła Beyonce, która przyćmiła solowym albumem dokonania koleżanek, a nawet macierzystej grupy. I kiedy wydawało się, że Destiny's Child to już przeszłość, wokalistki postanowiły...