• Informacje na temat:

  wokalistka marina

Artykuły na temat: wokalistka marina
 • Recenzja Marina "Love + Fear": Muzyczny aeroplan na autopilocie

  ..."Love + Fear" to pierwsze pełnowymiarowe wydawnictwo po prawie czteroletniej przerwie w twórczości Mariny, która do tej pory występowała jako Marina And The Diamonds. Artystka wykorzystała przerwę od muzyki na podróże, zdobywanie nowych, cennych doświadczeń i poznawanie ludzi z najdalszych zakątków globu. Owocem tych duchowych poszukiwań jest wydany właśnie album.

 • Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała zdjęcie z dzieciństwa

  Marina Łuczenko-Szczęsna pochwaliła się swoim zdjęciem z dzieciństwa. Zobaczcie, jak wokalistka wyglądała w 2001 roku.

 • Marina Łuczenko-Szczęsna zachwyciła brytyjskie media

  Brytyjski dziennik "Daily Mail" stworzył ranking najpiękniejszych dziewczyn piłkarzy z całego świata. W zestawieniu znalazła się także wokalistka Marina Łuczenko-Szczęsna, świeżo poślubiona żona bramkarza polskiej reprezentacji Wojciecha Szczęsnego.

 • MaRina Łuczenko-Szczęsna powraca w duecie z Kabe. Zobacz teledysk "News"

  Nieco ponad rok po urodzeniu syna Liama do muzyki wróciła Marina Łuczenko-Szczęsna. Żona bramkarza Wojciecha Szczęsnego właśnie wypuściła teledysk do zaśpiewanej w języku polskim piosenki "News" z gościnnym udziałem rapera Kabe.

 • Marina Łuczenko-Szczęsna już planuje powrót do pracy

  ...30 czerwca swoje pierwsze dziecko urodziła Marina Łuczenko-Szczęsna. Żona bramkarza reprezentacji Polski Wojciecha Szczęsnego nie zamierza jednak odpuścić swojej pasji, czyli śpiewania.

 • Recenzja ​MaRina "On My Way": Idealny produkt eksportowy

  MaRina, która nie jest natchnioną artystką wchłaniającą każdy gram powietrza jak najdelikatniej, aby tylko go nie zranić, a popową piosenkarką świadomą swojej roli, pozbawioną jednak strachu przed(...), kiedy MaRina wybiera już współpracowników z naszego podwórka, zwykle są to osoby mocno nakierowane na zachodnie brzmienia. Duit może być wam szerzej znany ze współpracy z Dawidem Podsiadłą oraz...

 • Marina podbija internet

  Pamiętana z siódmej edycji "Tańca z gwiazdami" Marina Łuczenko to nowa podopieczna Mai Sablewskiej, do niedawna menedżerki Dody. Głośno się plotkuje, że Doda zakończyła współpracę z Sablewską właśnie przez to, że ta zaczęła zajmować się także Mariną. Młoda wokalistka już zaczyna podbijać plotka rskie serwisy, które prześcigają się w publikacjach jej najnowszych zdjęć. W sieci pojawił się utwór...

 • Marina Łuczenko: Jak uwiodła Wojciecha Szczęsnego?

  Marina Łuczenko zdradza fetysz bramkarza Arsenalu Londyn.

 • Jak Marina Łuczenko-Szczęsna wyglądała w wieku 10 lat?

  ...​Marina Łuczenko-Szczęsna opublikowała na Instagramie fragment spektaklu Teatru Telewizji "Ballada o zabójcach", w którym wystąpiła 17 lat temu.

 • Marina Łuczenko-Szczęsna: Zobacz teledysk "Większy świat" z filmu "Mała Stopa"

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Większy świat", który Marina Łuczenko-Szczęsna nagrała do polskiej wersji językowej animowanego filmu "Mała Stopa".

Zdjęcia na temat: wokalistka marina
Wideo na temat: wokalistka marina
 • Sara Boruc o "konflikcie" z Mariną

  Ostatnimi czasy w mediach pojawiły się informacje, jakoby Marina Łuczenko-Szczęsna i Sara Boruc miały przestać się przyjaźnić. Powodem zerwania relacji miał być konflikt. Jednak Boruc dementuje plotki. Tłumaczy, że chociaż rzeczywiście jej spotkania z Mariną są teraz rzadsze, wynika to głównie z natłoku obowiązków. - Obie mamy bardzo zajęte życia. Niedawno urodziłam dziecko. Marina także rok

 • Marina Łuczenko-Szczęsna zażartowała z Alana Andersza!

  Alan Andersz (30 l.) podczas konferencji prasowej serialu „39 i pół tygodnia” opowiedział o traumatycznym przeżyciu związanym z niewybrednym komentarzem Mariny Łuczenko-Szczęsnej w kierunku jego postaci (Patryka Jankowskiego). Wokalistka powiedziała, że aktor nie miał na sobie nic modnego i jest biedny! Dodatkowo nasz reporter zapytał go, dlaczego 10 lat temu nie zainteresował się aktualną

 • Marina przeprowadza się do Stanów?!

  Marina Łuczenko rozważa emigrację za ocean? Wokalistka nie potwierdza i nie zaprzecza: "To się okaże. Nie mogę jeszcze nic zdradzić" - wyznała w programie "Co za tydzień". 24-letnia celebrytka ma już za sobą pięciotygodniowy pobyt w Stanach Zjednoczonych. (Źródło: TVN/x-news)(24 l.)