• Informacje na temat:

  wokalistka pochodząca

Artykuły na temat: wokalistka pochodząca
 • Elliphant wraca po długiej nieobecności. Wokalistka zaszła w ciążę (singel "Uterus")

  Szwedzka wokalistka Elliphant zapowiedziała powrót z nowym singlem. Jednak to nie koniec radosnych wieści od gwiazdy. Piosenkarka wkrótce urodzi dziecko.

 • Burning Witches: Pierwszy utwór z nową wokalistką

  Wyjaśnijmy, że na początku czerwca z heavy / powermetalową formacją ze Szwajcarii rozstała się Seraina Telli , dotychczasowa wokalistka Burning Witches , postanawiając poświęcić się własnemu zespołowi Dead Venus , który jeszcze w tym roku zadebiutuje albumem "Bird Of Paradise". Poszukiwania jej następczyni nie trwały jednak długo. Miejsce Telli, praktycznie z dnia na dzień, zajęła pochodząca...

 • Izabela Szafrańska "Bursztynowa królowa": Zobacz klip promujący debiut wokalistki

  ...polskimi teatrami, pisząc muzykę i aranżując oprawę muzyczną spektakli. Jest kierownikiem muzycznym Studia Piosenki Teatru Polskiego Radia. Pochodząca z Lipnicy Wielkiej Izabela Szafrańska pochodzi(...) i swoją przygodę z programem kontynuowała aż do półfinału, gdzie ostatecznie musiała uznać wyższość Natalii Zastępy . W tym odcinku wokalistka zaprezentowała również singel "Zatapiam się" ( posłuchaj...

 • Jill Janus nie żyje. Wokalistka Huntress miała 43 lata

  Wokalistka metalowego zespołu Huntress Jill Janus zmarła 14 sierpnia w wieku 43 lat. Pochodząca z Portland artystka popełniła samobójstwo.

 • Kylie Rae Harris nie żyje. 30-letnia wokalistka zginęła w wypadku samochodowym

  W wypadku samochodowym w stanie Nowy Meksyk zginęła Kylie Rae Harris, 30-letnia debiutująca wokalistka country.

 • Garbage: Szczerość wokalistki

  Shirley Manson, pochodząca ze Szkocji wokalistka grupy Garbage, skrytykowała dziennikarzy za dokładne opisywanie jej wyskoków i kontrowersyjnych wypowiedzi. W jej opinii, muzyczne magazyny w ten sposób starają się nakręcić sprzedaż.

 • Izabela Szafrańska "Aniele słabych": Pierwszy singel wokalistki po "The Voice of Poland"

  Szafrańska? Pochodząca z Lipnicy Wielkiej Izabela Szafrańska pochodzi z wielodzietnej i muzycznej rodziny. Śpiewa od piątego roku życia, a z wykształcenia jest kulturoznawcą. Współtworzyła zespół  El(...) wokalistka zaprezentowała również singel "Zatapiam się" ( posłuchaj! ), jednak nie wiadomo, czy zostanie on wydany.

 • Arch Enemy ma nową wokalistkę!

  Niemka Angela Gossow nie jest już wokalistką szwedzkiego Arch Enemy. Jej miejsce przy mikrofonie zajęła pochodząca z Kanady Alissa White-Gluz.

 • Blue Cafe: Nowa wokalistka!

  Jak już informowaliśmy, w niedzielę, 1 stycznia, w telewizyjnym programie "Szansa na sukces" poznaliśmy nazwisko nowej wokalistki grupy Blue Cafe. Następczynią Tatiany Okupnik została Dominika Gawęda, pochodząca z Bielska-Białej finalistka trzeciej edycji programu "Droga do gwiazd".

 • Nightwish znów bez wokalistki

  ...w poniedziałek, 1 października, na koncercie w Seattle, pochodząca z Holandii Floor Jensen, była wokalistka After Forever, dziś znana także z Revamp. W piątek, 28 września w Denver Szwedkę zastąpiły Elize...