• Informacje na temat:

  wokalistka zespolu ich troje

Artykuły na temat: wokalistka zespolu ich troje
 • Ich Troje bez Agaty Buczkowskiej. Kiedy nowa wokalistka?

  Trzy lata trwała przygoda Agaty Buczkowskiej u boku Michała Wiśniewskiego w grupie Ich Troje. Na razie nie jest znane nazwisko nowej wokalistki, ale nie brak spekulacji, że do zespołu powróci na stałe Ania Świątczak, była żona lidera.

 • Ania Świątczak przeszła metamorfozę. Jak wygląda teraz nowa wokalistka Ich Troje?

  W niedzielę, 8 marca Michał Wiśniewski wyjawił, kto będzie nową wokalistką Ich Troje. Jak się okazało, za mikrofonem stanie współpracująca już wcześniej z zespołem Ania Świątczak. Z tej okazji przeszła niesamowitą metamorfozę.

 • Ania Świątczak wraca do Ich Troje. "Nie musiałem się prosić"

  Od kilku tygodni w mediach spekulowało się, kto zostanie nową wokalistką zespołu Ich Troje. Michał Wiśniewski w końcu wyjawił tajemnicę.

 • Michał Wiśniewski (Ich Troje) odpowiada Agacie Buczkowskiej: Emocje są niewskazane

  ..."Rozumiemy, że nasza była wokalistka chciała zwrócić na siebie uwagę mediów, który to zamiar został przez nią osiągnięty" - tak Michał Wiśniewski skomentował słowa Agaty Buczkowskiej, która pod koniec 2019 r. przestała występować w zespole Ich Troje.

 • Agata Buczkowska kontra Michał Wiśniewski (Ich Troje): Trzeba to raz na zawsze zakończyć

  ..."Nie jestem człowiekiem ze stali, mam też swoje uczucia" - mówiła w relacji na żywo na Instagramie Agata Buczkowska, która po trzech latach przestała być wokalistką grupy Ich Troje.

 • Ich Troje: Casting na wokalistkę

  Pod koniec listopada poznamy trzy finalistki konkursu na nową wokalistkę Ich Troje. Zespół ogłosił casting na następczynię Ani Wiśniewskiej.

 • Ich Troje z trójką wokalistek!

  Michał Wiśniewski zapowiadał swego czasu na oficjalnej stronie Ich Troje niespodziankę z okazji 10-lecia premiery pierwszej płyty zespołu. Miały nią być koncerty popularnej grupy z Anią Świątczak, Magdą Femme i Justyną Majkowską, a więc wszystkimi dotychczasowymi wokalistkami Ich Troje. Wygląda na to, że Wiśniewskiemu udało się namówić je wszystkie do udziału w jubileuszowej trasie zespołu.

 • Ich Troje mają nową wokalistkę!

  Sporo zmian w zespole Ich Troje - poznaliśmy nazwisko nowej wokalistki wybranej w castingu. Z kolei menedżerką grupy została Dominika Tajner, nowa ukochana Michała Wiśniewskiego.

 • Nowa wokalistka Ich Troje

  Wyjaśniła się sprawa udziału zespołu Ich Troje w festiwalu "Eurowizji". Michał Wiśniewski zdecydował, że o ile tylko dostanie taką szansę, będzie reprezentować poczas finału w Rydze polską, a nie niemiecką publiczność. Nie zmienia to jednak faktu, że wokalista nadal ma zamiar podbić rynek naszych zachodnich sąsiadów. Oznacza to, przynajmniej chwilową, zmianę wokalistki.

 • Ich Troje z nową wokalistką

  W pięknym kościele w Tumie, koło Łęczycy (województwo łódzkie), zespół Ich Troje kręcił teledysk do piosenki "Bez granic", którą zaśpiewa w polskich eliminacjach do festiwalu Eurowizji. W 800-letniej tumskiej kolegiacie, pojawiła się również nowa wokalistka zespołu, Niemka Elli Mücke.

Wideo na temat: wokalistka zespolu ich troje
 • Magda Femme o Michale Wiśniewskim: Nie chcę pamiętać

  Magda Femme ucina wszelkie rozmowy na temat Michała Wiśniewskiego i nie chce opowiadać o relacjach z byłym mężem. Piosenkarka uważa ten etap w swoim życiu za zamknięty i nie chce do niego wracać. Femme była pierwszą żoną lidera zespołu Ich Troje. Ich małżeństwo trwało 5 lat. Teraz są skłóceni i nie utrzymują ze sobą kontaktu. - Naprawdę nie rozmawiajmy już po 15 latach o tym, bo to jest już