• Informacje na temat:

  wokalistki lat 80-tych

Artykuły na temat: wokalistki lat 80-tych
 • Vixen: Lorraine Lewis nową wokalistką zespołu

  Rockowy zespół Vixen, świętujący największą popularność w latach 70. i 80. i nazywaną damską wersją Bon Jovi, zaprosił do swojego składu wokalistkę składu Femme Fatale Lorraine Lewis.

 • Della Reese nie żyje. Wokalistka i aktorka miała 86 lat

  W wieku 86 lat zmarła jazzowa wokalistka i aktorka Della Reese. Jej kariera trwała ponad sześć dekad.

 • David Cassidy napastował Samanthę Fox? Wokalistka wyznaje

  Brytyjska modelka i wokalistka, Samantha Fox, przyznała, że była napastowana seksualnie przez Davida Cassidy'ego, gdy miała 19 lat.

 • Coals "docusoap": Utracony raj lat 90.

  Kiedy moda na lata 80. w muzyce trwa dłużej niż same lata 80., Coals chętniej odwołują się do nostalgii wobec następnej dekady. Nieoczekiwanie tworzą z tego album, który już teraz można z czystym sumieniem wpisać do potencjalnych kandydatów na najlepszą rodzimą płytę tego roku.

 • Pointer Sisters: Wokalistka nie żyje

  ...)" i "I'm So Excited", czy "Slow Hand". June Pointer odeszła z zespołu w połowie lat 80., po tym gdy sukces odniosła jej solowa płyta "Baby Sister" (1983). Wokalistkę można było usłyszeć także w "Respect...

 • Kim jest Era Istrefi? Piękna wokalistka nagrała z Willem Smithem "Live It Up"

  Era Istrefi urodziła się w lipcu 1994 roku w Prisztinie. Matka wokalistki - Suzana Tahirsylaj - była piosenkarką w latach 80. i 90., natomiast jej ojciec, Nezir Istrefi , dziennikarzem. Swoją(...)" - opowiadała o swoich porównaniach do barbadoskiej wokalistki 23-latka. Jako inne inspiracje wymieniła także m.in. Lanę Del Rey . "Mogłabym żyć jak Rihanna, bo ona nie bierze życia na poważnie, cieszy...

 • 55 lat Sandry

  ...18 maja 2017 roku Sandra Cretu świętuje 55. urodziny. W latach 80. wokalistka była jedną z największych gwiazd w Europie.

 • 65 lat Maryli Rodowicz!

  Jedna z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce, Maryla Rodowicz, kończy w środę, 8 grudnia, 65 lat. Piosenkarka w swoim dorobku ma około dwóch tysięcy piosenek. Złóż życzenia jubilatce!

 • Sabrina Salerno kończy 50 lat

  Uważana jest za jedną z najseksowniejszych wokalistek lat 80. Pochodząca z Włoch Sabrina Salerno 15 marca świętuje 50. urodziny.

 • "Zenek": Ujawniono kolejne szczegóły filmu. Usłyszmy wielki przebój lat 80.

  ...polo, czyli utwór "Papierowy księżyc", który śpiewa Halina Frąckowiak . Przebój lat 80. skomponował Jarosław Kukulski , więc produkcja musiała poprosić o zgodę dzieci muzyka. Ostatecznie Natalia...

Wideo na temat: wokalistki lat 80-tych
 • Trojanowska: Ostatnio się rozbuchałam!

  Iza Trojanowska po latach przerwy wróciła w listopadzie 2016 roku z nową płytą. Na krążku, zatytułowanym "Na skos", znalazło się dziesięć piosenek. Wszystkie kawałki utrzymane są w tradycyjnym rockowym klimacie. Wokalistka powróciła tym samym do korzeni swojej twórczości z lat 80. Nie ukrywa, że jako kobieta lubi przechodzić zmiany, od wizerunku począwszy, na osobowości i rodzaju twórczości