• Informacje na temat:

  wokalistki must be the music

Artykuły na temat: wokalistki must be the music
 • Adam Sztaba żegna Korę. Razem zasiadali w jury "Must Be The Music"

  Przez 11 edycji "Must Be The Music" Adam Sztaba zasiadał w jury z Korą. Śmierć wokalistki mocno poruszyła kompozytora.

 • neena i "The Game": Finalistka "Must Be The Music" i Wielki Mur

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "The Game" 18-letniej obecnie wokalistki występującej pod pseudonimem neena.

 • Imany w finale "Must Be The Music"

  Poznaliśmy specjalnego gościa finału 11. edycji "Must Be The Music" - w programie zaśpiewa wokalistka Imany, mająca wielu fanów w Polsce.

 • Eurowizja 2017: Półfinalista "Must Be The Music" z San Marino

  Spora niespodzianka dla wiernych fanów Konkursu Piosenki Eurowizji - San Marino reprezentować będzie duet Valentina Monetta (trzykrotnie brała udział w konkursie) i Jimmie Wilson, dwukrotny półfinalista programu "Must Be The Music".

 • Brat Barona w "Must Be The Music"

  W niedzielnym (6 września) odcinku "Must Be The Music" na scenie zaprezentuje się zespół The Lions, w którym gra Adam Milwiw-Baron, brat Aleksandra - gitarzysty Afromental.

 • "Must Be The Music": 11 najlepszych z 11. edycji

  W niedzielę (1 maja) poznamy uczestników ostatniego odcinka 11. edycji "Must Be The Music", którzy powalczą o 100 tys. zł. W naszym zestawieniu przypominamy 11 wykonawców, o których warto będzie pamiętać nawet po zakończeniu programu.

 • "Must Be The Music": Tylko komercja?

  Po ogłoszeniu 18 półfinalistów dziewiątej edycji "zagotowało" się na facebookowym profilu "Must Be The Music". Wielu fanów jest zdegustowanych wyborem jurorów.

 • "Must Be The Music": Sachiel zwycięzcą!

  W finale siódmej edycji "Must Be The Music" jurorzy nie szczędzili komplementów, krytykując w zasadzie tylko discopolowców z grupy Piękni i Młodzi. Ostatecznie zwyciężyło hiphopowe trio Sachiel z Krzeszowa. Finał obejrzało 1,99 mln widzów.

 • "Must Be The Music" łączy pokolenia

  Zapendowska zwróciła uwagę, że Anna Ołdak była zestresowana i zaapelowała do wokalistki o więcej odwagi. W "Must Be The Music" grupa MoMo wykonała piosenkę "Królowa Śniegu", która trafi na debiutancką(...). Katarzyna Kalinowska również przekonała całe jury, choć 15-latka usłyszała kilka uwag na swój temat. Adam Sztaba nie był w pełni przekonany jej wykonaniem "Oh! Darling" The Beatles, Ela...

 • "Must Be The Music": Kto w pierwszym półfinale?

  W niedzielę (10 maja) odbędzie się pierwszy z dwóch półfinałów dziewiątej edycji "Must Be The Music".

Wideo na temat: wokalistki must be the music
 • Rogucki podlizuje się Korze. Co na to wokalistka?

  Między Korą i Piotrem Roguckim niejednokrotnie dochodziło do wymiany zdań na planie 9. edycji "Must Be The Music". Wszystko wskazuje na to, że tuż przed pierwszym półfinałem wokalista postanowił zakopać topór wojenny z gwiazdą polskiej piosenki.

 • Kora do uczestników: Idźcie w pizdu

  Kora to jedna z najbarwniejszych postaci jurorskiego składu w "Must be the music". W pierwszych dwóch edycjach niecenzuralne komentarze w ustach wokalistki były normą. Dziś gwiazda kontroluje się częściej. Zobaczcie miks jej wypowiedzi.

 • Kora kłóci się z Piotrem Roguckim. Ostre spięcie w "Must be the music"

  Dotychczas Kora i Piotr Rogucki spijali sobie z dzióbków. W 8. edycji "Must Be The Music" między jurorami dojdzie do ostrej wymiany zdań. "Ty chcesz mnie zdenerwować, czy co? Ty lepiej mnie nie denerwuj!" - mówiła wzburzona wokalistka. Były krzyki i mocno napięta atmosfera. O co poszło?