• Informacje na temat:

  wokalistki zaprzecza

Artykuły na temat: wokalistki zaprzecza
 • Maciej Zieliński zaprzecza plotkom o rozstaniu z piosenkarką.

 • Od wypadku ekipy zespołu Varius Manx upłynęło już wiele miesięcy. Monika Kuszyńska nadal nie wróciła do pełnej sprawności - nie może chodzić. Tymczasem Robert Janson zaprzecza pomówieniom, jakoby zostawił wokalistkę samą z problemem:

 • NeraNature: Wokalistka Darzamat debiutuje

  ...8 maja ukaże się debiutancki album NeraNature, solowego projektu Nery, wokalistki grupy Darzamat.

 • Lorde śpiewała z playbacku? Wokalistka zaprzecza

  Australijska wokalistka Lorde wyśmiała plotki sugerujące, że podczas swojego występu z duetem Disclosure w programie "Saturday Night Live" śpiewała z playbacku.

 • Dr. Luke zostanie wyrzucony z Sony? Producent zaprzecza

  ...o rozwiązaniu jego kontraktu. Dodali również, że producent ma obecnie świetną relację z Sony. Tymczasem fani wokalistki zapowiedzieli kolejny protest pod siedzibą wydawcy Keshy w Nowym Jorku. Podobna akcja odbyła się już w lutym. Do Sony przekazano również petycję z ponad 400 tys. podpisów, w której domagano się zwolnienia wokalistki z umowy.

 • Doda była w niebezpieczeństwie? Organizator ostro zaprzecza

  ..."Wczorajszy koncert przerwała burza, jakiej w życiu nie widzieliśmy. Manager w ostatniej chwili przed zawaleniem sceny ściągnął mnie z niej... Koncert przerwany. Dobrze, że wszyscy żyją! Dziękuję fanom za wsparcie do samego końca! Szacun!" - napisała Doda na swoim Facebooku. Do wpisu wokalistki odniósł się wójt Szastarki, Artur Jaskowski: "A skąd! Opuściłem stadion jako ostatni, nic...

 • Avril Lavigne na odwyku? Wokalistka zaprzecza

  Według plotek problemy zdrowotne artystki miały być związane z odwykiem. Jednak Avril Lavigne nie zostawiła cienia wątpliwości, że nie o taką chorobę chodzi.

 • Texas: Samotna wokalistka

  Plotka rskie media utrzymują, że powodem rozpadu związku była zdrady Heatha, członka zarządu jednego z brytyjskich czasopism. Zaprzeczała temu Spiteri, twierdząc, że ich związek po prostu się rozpadł. Heath obecnie związany jest z 36-letnią dziennikarką Tamarą Rothstein. "Sharleen i Ashley żyją osobno od zeszłego roku. Ich priorytetem jest szczęście i bezpieczne wychowanie ich córki" - mówi...

 • Courtney Love zaprzecza

  Courtney Love, wdowa po Kurcie Cobainie, zaprzeczyła plotkom o rzekomej ciąży, która miałaby być wynikiem romansu z aktorem Stevem Cooganem. Stosowne oświadczenie w tej sprawie wokalistka wystosowała poprzez wytwórnię Sanctuary Records.

 • John Mayer obraził Taylor Swift? Muzyk zaprzecza

  "Wtorek, 13 grudnia, to być może najgorszy dzień w roku" - napisał na Twitterze John Mayer, sugerując tym samym, że stało się tak za sprawą urodzin Taylor Swift.

Wideo na temat: wokalistki zaprzecza
 • Jarosińska wytyka Dodzie hipokryzję!

  Monika Jarosińska podchodzi sceptycznie do organizowanego przez Dodę koncertu. Samą inicjatywę uważa za słuszną, jest jednak zdania, że Doda zaprzecza idei wyrażanej przez to wydarzenie. Podkreśla, że wciąż nie otrzymała przeprosin za pobicie, jakiego 8 lat temu dopuściła się wobec niej Doda. Co więcej, mąż wokalistki chciał pozwać Jarosińską do sądu za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji.

 • Kolejny producent filmowy został oskarżony o molestowanie. Ponad 30 kobiet zarzuca Jamesowi Tobackowi nadużycie na tle seksualnym. Jak informuje "LA Times" kobiety podobnie jak w przypadku Weisteina nie informowały policji. Wśród ofiar Tobacka jest Louise Post, gitarzystka i wokalistka zespołu Veruca Salt. 72-latek zaprzecza obciążającym go doniesieniom. (źródło: Associated Press /x-news)

 • Marina przeprowadza się do Stanów?!

  Marina Łuczenko rozważa emigrację za ocean? Wokalistka nie potwierdza i nie zaprzecza: "To się okaże. Nie mogę jeszcze nic zdradzić" - wyznała w programie "Co za tydzień". 24-letnia celebrytka ma już za sobą pięciotygodniowy pobyt w Stanach Zjednoczonych. (Źródło: TVN/x-news)(24 l.)