• Informacje na temat:

  wokalny talent

Artykuły na temat: wokalny talent
 • Brak talentów wokalnych

  Piosenką "Lato", żegnając wakacje, powitali nas uczestnicy premierowego odcinka czwartej edycji "Jak oni śpiewają". Same serial owe gwiazdy. Czy jest wśród nich nowy wokalny talent?

 • "Mam talent": Wokalny finał?

  Wybór zwycięzcy w drugim półfinale nie należał do najprostszych - zarówno grupa Me, Myself and I, Damian Skoczek, jak i Sabina Jeszka dali piękny popis swoich umiejętności wokalnych. Faworytką(...) odcinku popis swoich umiejętności dadzą grupy: Krakowska Szkoła Wushu, określona mianem "latających mistrzów chińskich sztuk walki", tercet wokalny Mocha, akrobaci Ania i Jacek, zespół taneczny Iskierka...

 • Bardzo wokalny "Mam talent"

  ..."Pod względem wokalnym to będzie niesamowity finał w tym programie!" - powiedział Kuba Wojewódzki podczas kolejnego odcinka trzeciej serii "Mam talent". Po raz kolejny bohaterem castingów, tym razem w Katowicach, był śpiewający uczestnik.

 • Natalia Kukulska: Talent Viki Gabor jest olbrzymi

  Chociaż Natalia Kukulska nie jest fanką muzycznych programów rozrywkowych, przyznaje, że talent Viki Gabor bardzo ją zaciekawił. O zdolnościach dziewczyny dowiedziała się od Kayah, która także była oczarowana jej głosem. Zdaniem Kukulskiej występ Gabor podczas tegorocznej Eurowizji zasłużył na wygraną. Był bowiem bardzo nowoczesny i dopracowany pod każdym względem.

 • Eurowizja 2020: Adrian Makar w "Szansie na sukces". Znamy go z "Mam talent" TVN

  Adrian Makar, znany z programu "Mam talent" będzie walczył o wyjazd na Eurowizję 2020.

 • Marta Gałuszewska: W "Twoja twarz brzmi znajomo" odkrywam w sobie umiejętności wokalne

  Marta Gałuszewska popularność zdobyła dzięki wygranej w muzycznym talent show "The Voice of Poland". Tłumaczy, że trudno jest porównać oba programy. Format "Twoja twarz brzmi znajomo" jest wyjątkowy i wymaga od uczestników wykazania się różnorodnymi talentami jednocześnie. "Jestem bardzo podekscytowana. Program bardzo różni się od pozostałych talent show. Tutaj trzeba nie być sobą - to...

 • "Mam talent": Jak bogini...

  ..."Masz 15 lat, śpiewasz jak bogini. Rewelacja!" - komentowała występ Martyny Strychalskiej jurorka programu "Mam talent" Agnieszka Chylińska. Trzeci odcinek drugiej edycji przyniósł nam jeszcze jeden znakomity popis wokalny - Adrianny Niewolańskiej.

 • Julia Olędzka z "Mam talent" do "The Voice of Poland": Co się zmieniło?

  ..."To był ostatni talent show, w którym wystąpiłam" - mówiła po finale siódmej edycji "Mam talent" Julia Olędzka. Pięć lat później najwyraźniej zmieniła zdanie, bo mogliśmy ją zobaczyć podczas przesłuchań w ciemno w "The Voice of Poland".

 • "Mam talent": Muzyczna odsłona trzeciego odcinka półfinałowego

  ...​W trzecim półfinałowym odcinku dziewiątej edycji "Mam talent" zobaczymy trzy występy muzyczne. Kto zaprezentuje się na scenie?

 • "Mam talent": Muzyczna odsłona czwartego odcinka półfinałowego

  W czwartym półfinałowym odcinku dziewiątej edycji "Mam talent" zobaczymy dwa występy muzyczne. Kto zaprezentuje się na scenie?

Zdjęcia na temat: wokalny talent
Wideo na temat: wokalny talent
 • Syn Kukulskiej rośnie na artystę

  W sieci pojawiło się nagranie, na którym Janek Dąbrówka prezentuje swój talent wokalny. Znana mama jakiś czas temu zapisała go bowiem do Warsztatowej Akademii Musicalowej.

 • Leszek Stanek i Kinga Rusin komentują zachowanie Renaty Kaczoruk w "Azja Express"

  Leszek Stanek, choć za sceną jest związany od wielu lat, to dopiero dzięki udziałowi w programie "Azja Express" poznała go cała Polska. W "Dzień Dobry TVN" tancerz, wokalista, aktor i restaurator opowiedział, w jaki sposób ma zamiar wykorzystać popularność zdobytą w "Azja Express". Jak jego talent wokalny oceniają producenci muzyczni? (Dzień Dobry TVN / x-news)

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Ewelina Lisowska jako Edyta Górniak

  muzycznej. – Edyta Górniak posiada nieprawdopodobny talent wokalny – stwierdza Maciej Dowbor. – Nieprawdopodobny! Chyba wyżej się już nie da wycelować – mówi Ewelina. I dodaje: - Ma takie możliwości wokalne(...) Górniak „To nie ja!” naprawdę jest taki trudny dla utalentowanej wokalistki? – W mojej wersji na pewno to będzie jakoś tak skrojone (…), co jest najciekawsze – ona nigdy nie śpiewa jej tak samo. Tak

Dyskusje na temat: wokalny talent
 • Re: "Blondynka": Zmiany w obsadzie serialu

  Najlepsza była pierwsza część z Julią Pietruchą.Szkoda bo mogli wykorzystać też jej talent wokalny

 • Re: "Barwy szczęścia": Stanisława Celińska była menelką?!

  Gratuluję wygranej z nałogiem i podziwiam talent aktorski oraz wokalny, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !

 • Re: "Klan": Kaja Paschalska chce wrócić na listy przebojów!

  Kaja, nie !!! Przez 12 lat nie wypiękniałaś, ani nie zmądrzałaś, tak samo Twój "talent" wokalny nie rozwinął się. Nie pisz też książek. Raczej studiuj, zrób sobie zawód i nie marz o estradzie. Może w chórze.

 • Re: "Wkręceni 2" to szalona historia o polsk...

  Nazwanie A. Muchy gwiazdą pokazuje jak bardzo u nas zdewaluowało si\e pojęcie gwiazdy!!! Przez określenie Gwiazdy powinny być postrzegane osby posiadające takie przymioty jak;wielki talent aktorski,wokalny muzyczny itp.Tym czasem ta pani żadnego z tych talentów na miarę gwiazdy nie posiada.U nas "gwiazdy "to w przeważającej większości produkty mediów,wciskane nam za sprawą koneksji rodziców

 • Re: "Siła wyższa" zamiast "Życia nad rozlewiskiem"?

  Pani kasia Żak to bardzo utalentowana aktorka. Potrafi zagrać każdą postać, nawet wiejską babinę, posiada talent wokalny

 • Re: Anna Dereszowska kontra marokańska pustynia!

  Jak zwykle ludzie komentujący, oczywiście tylko krytykują, a sami nie osiągnęli nawet połowy tego co ludzie, których krytykują. Najpierw spróbujcie zagrać tak dobrze w teatrze i pokażcie, że do tego macie talent wokalny!

 • Cory Monteith (Finn Hudson)

  Nadal nie wiem, czy Cory na prawdę ma wielki talent wokalny. Umie wykorzystywać swój głos. W serialu świetnie ogrywa główny męski głos. Szanuję go za tę rolę. Finn jest trochę zagubiony, ale i tak jest w głębi duszy dobrym chłopakiem.

 • Podczas jednego z koncertów aktorki.

  oglądałam koncert zacisza gwiazd ze względu na Kożuchowską i na niektórych artystów. I mogę powiedzieć jedno Małgosia ma talent nie tylko aktorski ale i wokalny gdzie udowodniła to w jednym odcinku M jak miłość gdzie śpiewała piosenkę Wielka miłość w wykonaniu Seweryna Krajewskiego. Pani Małgosiu jest Pani piękna, świetna , o gołębim sercu. Ma Pani same u mnie plusy. Ci co Pani nie lubią lub nie