• Informacje na temat:

  woody allen i soon yi previn

Artykuły na temat: woody allen i soon yi previn
 • Woody Allen przerwał milczenie. Opowiedział o stosunkach seksualnych z adoptowaną córką byłej partnerki

  ..."Apropos of nothing" to książka, która namieszała w życiu osób związanych z Woody Allenem (84 l.). Przeciwko jej wydaniu protestowali m.in. syn Ronan Farrow i córka Dylan O'Sullivan, która oskarżyła ojca o molestowanie. Reżyser w swoim pamiętniku zapewnia, że jest niewinny. Odnosi się także do związku z córką byłej partnerki Mii Farrow (75 l.)

 • "Woody Allen mnie molestował"

  Adoptowana córka Woody'ego Allena (78 l.) oskarża reżysera o molestowanie seksualne.

 • Woody Allen oskarża

  Aktor i reżyser Woody Allen oskarżył producenta ubrań, amerykańską firmę American Apparel o nękanie go i próbę zniszczenia jego wizerunku. Allen twierdzi, że firma chce ujawnić szczegóły z jego życia prywatnego i żąda od niej wysokiego odszkodowania.

 • Ile wart jest Woody Allen?

  Woody Allen oskarżył producenta ubrań, amerykańską firmę American Apparel, o nękanie go i próbę zniszczenia jego wizerunku. Allen twierdzi, że firma chce ujawnić szczegóły z jego życia prywatnego i żąda od niej wysokiego odszkodowania.

 • Woody Allen ma 75 lat!

  W środę, 1 grudnia, Woody Allen obchodzi 75. urodziny. To chyba ostatni z wielkich autorów kina. W ciągu swojej kariery pisarskiej, reżyserskiej i aktorskiej stworzył charakterystyczną postać nowojorskiego intelektualisty - neurotyka. Jego ukochanym miastem jest Nowy Jork, w którym mieszka, ale od kilku lat już nie tylko tam reżyseruje swoje filmy.

 • Woody Allen: To nieprawdziwe i haniebne

  Za "nieprawdziwe i haniebne" uznał słynny amerykański reżyser Woody Allen oskarżenia o molestowanie seksualne wytoczone mu ponownie przez jego adoptowaną córkę, 28-letnią Dylan Farrow, która twierdzi, że napastowanie jej miało miejsce, gdy miała siedem lat.

 • Johansson przez przypadek?

  Woody Allen przyznał niedawno, że Scarlett Johansson znalazła się w jego filmie "Wszystko gra" przez przypadek. Zastąpiła... Kate Winslet.

 • Ugoda z Woodym Allenem

  Firma odzieżowa American Apparel zawarła ugodę z reżyserem Woodym Allenem, który domagał się od niej odszkodowania za bezprawne wykorzystanie jego wizerunku w reklamach.

Zdjęcia na temat: woody allen i soon yi previn
Wideo na temat: woody allen i soon yi previn
 • Reżyseria: Woody Allen

  Znakomity dokument Roberta B. Weide'a potwierdza to, co po cichu myśli sobie każdy miłośnik kina: jak świat długi i szeroki nie ma drugiego takiego oryginała jak Woody Allen. Ten facet z pewnością nie jest normalny. Reżyser, który przez kilka lat przekonywał Allena, żeby wziął udział w tym projekcie, bardzo rzetelnie podąża śladem najważniejszych faktów w biografii twórczej swego bohatera. Powraca razem z Allenem do czasów jego dzieciństwa, zatrzymuje się przy pierwszych opublikowanych na...

 • Zakochani w Rzymie

  Po największym kasowym i prestiżowym sukcesie od ponad dekady za sprawą oscarowej komedii "O północy w Paryżu" i bezprecedensowej, milionowej frekwencji w polskich kinach w 2011 roku na swoich ostatnich dwóch filmach, Woody Allen przedstawia najnowsze dzieło, tym razem nakręcone we Włoszech i nawiązujące do renesansowego arcydzieła Giovanniego Boccaccia "Dekameron". Komedia "Zakochani w Rzymie", poświęcona Amerykanom i Włochom zmagającym się w Wiecznym Mieście z rozlicznymi miłosnymi...

 • Co nas kręci, co nas podnieca

  Po sukcesach ostatnich filmów, Woody Allen powraca z nową komedią, w zgodnej opinii widzów i krytyków, najśmieszniejszą od lat: "Co nas kręci, co nas podnieca". W Cannes najnowsza produkcja Allena została przyjęta entuzjastycznie - publiczność nagrodziła film owacją na stojąco. Fabuła, jak zwykle u mistrza pikantnego humoru, porusza tematykę relacji damsko - męskich, które są dla Allena niewyczerpanym źródłem komediowych inspiracji. 20-letnia Melody (Evan Rachel Wood) ucieka od...