• Informacje na temat:

  woody allen komik

Artykuły na temat: woody allen komik
 • Nieracjonalny Woody Allen

  ..."Irrational Man" - taki tytuł będzie miał nowy film Woody'ego Allena.

 • Woody Allen: Mistrz kina ma urodziny. Jedni go uwielbiają, inni bojkotują

  Jedni kochają go za pełne humoru i filozoficznych rozważań o ludzkiej egzystencji filmy, drudzy tymczasem te same filmy bojkotują, a ich twórcę potępiają, dając wiarę oskarżeniom o nadużycia seksualne. Woody Allen, kontrowersyjny mistrz kina, kończy 84 lata.

 • Mówią o nim włoski Woody Allen

  Po zmysłowej Barcelonie i romantycznym Paryżu, Woody Allen zaprasza na kipiącą humorem podróż po stolicy Włoch. W komedii "Zakochani w Rzymie", najsłynniejszy okularnik świata nie tylko wystąpił osobiście, ale i zaprosił do współpracy komika nazywanego "włoskim Allenem". Roberto Benigni - bo o nim mowa - zdradza, co wynikło z ich spotkania w Wiecznym Mieście.

 • Woody Allen ma 75 lat!

  W środę, 1 grudnia, Woody Allen obchodzi 75. urodziny. To chyba ostatni z wielkich autorów kina. W ciągu swojej kariery pisarskiej, reżyserskiej i aktorskiej stworzył charakterystyczną postać nowojorskiego intelektualisty - neurotyka. Jego ukochanym miastem jest Nowy Jork, w którym mieszka, ale od kilku lat już nie tylko tam reżyseruje swoje filmy.

 • Woody Allen: Rzym to dzieło sztuki

  ..."Zakochani w Rzymie" - najnowszy film Woodyego Allena - wejdzie do polskich kin już w sierpniu. W głównych rolach zobaczymy plejadę gwiazd, m.in.: Penelope Cruz, Roberto Benigniego oraz... samego reżysera.

 • "Blue Jasmine": Woody Allen znów w USA

  W sieci pojawiło się pierwsze oficjalne zdjęcie z "Blue Jasmine", najnowszej komedii Woody'ego Allena. Widać na nim grającą jedną z głównych ról w tym filmie Cate Blanchett.

 • Komicy wszech czasów

  Peter Cook ( "Czarny książę" ), legendarny nieżyjący już brytyjski komik, został uznany przez kolegów z branży z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych za najwybitniejszego artystę komediowego wszech czasów. Na podium znaleźli się także John Cleese ( "Sens życia według Monty Pythona" ) i Woody Allen ( "Klątwa skorpiona" ).

 • Neurozy Woody'ego Allena

  Dał nam najbardziej romantyczną scenę z przyrządzaniem homarów w historii kina. Jego kolejne neurozy bawią od lat, a filmy pełne są klasycznych cytatów. Być może powiedział nam wszystko, co chcielibyśmy wiedzieć o seksie (ale baliśmy się zapytać). Woody Allen kończy 1 grudnia 80 lat.

 • Pierwszy serial Woody'ego Allena!

  Woody Allen nakręci serial telewizyjny dla Amazon Studios - poinformowała we wtorek amerykańska wytwórnia. Serial - pierwszy w karierze legendarnego reżysera - będzie dostępny w wybranych krajach w serwisie streamingowym Prime Instant Video. Premiera w 2016 r.

 • Woody Allen skompletował obsadę

  Jak już informowaliśmy, za kilka tygodni rozpoczynają się zdjęcia do najnowszego filmu Woody'ego Allena. W wielkanocną niedzielę, 31 marca, branżowy magazyn The Hollywood Reporter doniósł, że do obsady niezatytułowanej jeszcze produkcji dołączył młody aktor komediowy Jimmy Fallon. Tym samym znana jest już cała obsada filmu.