• Informacje na temat:

  woody allen plotki

Artykuły na temat: woody allen plotki
 • Woody Allen dzięki żonie stał się lepszym człowiekiem

  Woody Allen w najnowszym wywiadzie przyznał, że dzięki małżeństwu z Soon-Yi Previn "uspokoił się" i pozbył wielu neurotycznych cech. Filmowiec odniósł się też do powracających jak bumerang zarzutów o wykorzystywanie seksualne przybranej córki Dylan Farrow. "Wiem, że jestem przedmiotem plotek i skandali, ale nie pozwalam sobie na to, by mnie martwiły" - powiedział reżyser.

 • Woody Allen wraca do Nowego Jorku

  Woody Allen postanowił swój następny film nakręcić w Nowym Jorku. W ciągu ostatnich kilku lat słynny reżyser pracował w Londynie i Barcelonie.

 • Woody Allen na inaugurację Cannes

  Premierowy pokaz najnowszego filmu Woody'ego Allena "Midnight in Paris" zainauguruje 11 maja 64. edycję festiwalu filmowego w Cannes - poinformowali organizatorzy imprezy.

 • "Nieracjonalny mężczyzna": Woody Allen w świetnej formie

  Trudno to zrozumieć, a jednak... Woody Allen im starszy, tym - jako reżyser i scenarzysta - lepszy. Dowodem na to fantastycznie absurdalna komedia z elementami kryminału "Nieracjonalny mężczyzna(...) przyjeżdża profesor filozofii. Jest człowiekiem znanym, jego książki to obiekt kultu. Nic więc dziwnego, że plotki rozbrzmiewają w murach uczelni na długo, zanim się w niej stawi. Podekscytowane są zwłaszcza...

 • Allen w obronie Bruni-Sarkozy

  Woody Allen nie dba o plotki dotyczące gwiazdy swojej najnowszej produkcji, francuskiej Pierwszej Damy, Carly Bruni-Sarkozy.

 • Woody Allen zagra w Warszawie!

  Szykuje się specjalne wydarzenie dla miłośników muzyki i kina. 28 grudnia po raz pierwszy w historii przyjedzie do Polski Woody Allen, wybitny reżyser, pisarz, aktor, hipochondryk, a od czasu do czasu także muzyk.

 • Woody Allen zagra w Warszawie!

  Szykuje się specjalne wydarzenie dla miłośników muzyki i kina. 28 grudnia po raz pierwszy w historii przyjedzie do Polski Woody Allen, wybitny reżyser, pisarz, aktor, hipochondryk, a od czasu do czasu także muzyk.

 • Neurozy Woody'ego Allena

  Dał nam najbardziej romantyczną scenę z przyrządzaniem homarów w historii kina. Jego kolejne neurozy bawią od lat, a filmy pełne są klasycznych cytatów. Być może powiedział nam wszystko, co chcielibyśmy wiedzieć o seksie (ale baliśmy się zapytać). Woody Allen kończy 1 grudnia 80 lat.

 • "Przyjaźń czy kochanie?" : Wesoła wdówka na XVIII-wiecznych salonach

  Kate Beckinsale wraca do kina aktorskiego i przypomina nam, że potrafi świetnie grać. Porzuca - mam nadzieję, że na dłużej - kostium wampirzej mścicielki na rzecz gorsetu, sukni, kapeluszy i zaprasza nas na wytworne angielskie salony na herbatkę i pogawędkę o związkach. Zapachniało Woodym Allenem?

 • 2 sekundy z Carlą Bruni-Sarkozy

  Gdyby ktoś chciał wypatrzyć Carlę Bruni-Sarkozy w zwiastunie najnowszego filmu Woody'ego Allena "Midnight in Paris", musi mocno wytężyć wzrok. Prezydentowa Francji obecna jest w nim tylko przez krótką chwilę.