• Informacje na temat:

  woody allen w warszawie

Artykuły na temat: woody allen w warszawie
 • Woody Allen zagra w Warszawie!

  Szykuje się specjalne wydarzenie dla miłośników muzyki i kina. 28 grudnia po raz pierwszy w historii przyjedzie do Polski Woody Allen, wybitny reżyser, pisarz, aktor, hipochondryk, a od czasu do czasu także muzyk.

 • Woody Allen zagra w Warszawie!

  Szykuje się specjalne wydarzenie dla miłośników muzyki i kina. 28 grudnia po raz pierwszy w historii przyjedzie do Polski Woody Allen, wybitny reżyser, pisarz, aktor, hipochondryk, a od czasu do czasu także muzyk.

 • Woody Allen na Sylwestra w Polsce!

  Woody Allen ( "Słodki drań" , "Życie i cała reszta" , "Melina i Melinda" ) wystąpi ze swym zespołem The Woody Allen and his New Orleans Jazz Band 31 grudnia w warszawskiej Fabryce Trzciny. Taka informacja pojawiła się na oficjalnej stronie zespołu. Warszawski występ zwieńczy kilkunastodniowe europejskie tournee zespołu Allena.

 • Woody Allen przyleci do Polski

  Słynny reżyser, a także jazzman-klarnecista Woody Allen ponownie wystąpi w Polsce. Ekscentryczny artysta przyleci do Katowic prywatnym odrzutowcem, najprawdopodobniej 23 marca.

 • Woody Allen nie zagra w Polsce!

  Zapowiadany na 31 grudnia koncert Woody'ego Allena ( "Melinda i Melinda" , "Hannah i jej siostry" , "Klątwa skorpiona" ) w Warszawie został odwołany - dowiedziała się INTERIA.PL. Centrum Artystyczne Fabryka Trzciny, w którym miała się odbyć impreza, oficjalnie zdementowało informację o organizacji koncertu.

 • Janda: Woody Allen po raz 100.

  W Teatrze Polonia po raz 100. zagrany zostanie spektakl Woodyego Allena "Bóg" w reżyserii Krystyny Jandy. Jubileusz odbędzie się 8 października.

 • Woody Allen porwany przez... polskiego reżysera

  Dwóch napastników obserwujących od pewnego czasu Woodego Allena, porwało reżysera w czasie spotkania z aktorką Lukrecją May sprzed restauracji na Manhattanie u zbiegu 34 Street i 7 Avenue. Przecieki o planowanej akcji dotarły do nowojorskiej policji, jednak ta nie potraktowała doniesień poważnie.

 • Woody Allen z Kamerą Dawida

  We wtorek, 25 października, rozpoczyna się 3. Warszawski Festiwal Filmów o Tematyce Żydowskiej. Zaprezentowanych zostanie 80 dokumentalnych i fabularnych premier z 24 państw. Tegoroczną edycję dedykowano Woody'emu Allenowi ( "Melinda i Melinda" , "Życie i cała reszta" ), który otrzyma Honorową Kamera Dawida 05. Podczas festiwalu odbędzie się też retrospektywa jego filmów.

 • Koncert Allena oficjalnie odwołany

  Zapowiadany na Sylwestra koncert zespołu jazzowego Woody'ego Allena ( "Melinda i Melinda" , "Życie i cała reszta" ) w Warszawie nie odbędzie się. Fabryka Trzciny, która miała koncert organizować, jako powód odwołania podała w poniedziałek problemy techniczne.

 • Ruszył Festiwal Filmowy w Cannes

  Pokazem filmu "Hollywood Ending", najnowszej komedii Woody`ego Allena rozpoczął się w środę wieczorem, 15 maja, 55. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. W festiwalowym konkursie o najważniejszą nagrodę, Złotą Palmę, ubiegają się 22. filmy, między innymi najnowszy obraz Romana Polańskiego "Pianista".