• Informacje na temat:

  woody harrelson zdjęcia

Artykuły na temat: woody harrelson zdjęcia
 • Woody Harrelson na bezludnej wyspie

  W ubiegłym tygodniu do pracy na planie kręconego w Szwecji filmu "Triangle of Sadness" powrócił Ruben Ostlund. Zdobywca Złotej Palmy za film "The Square" musiał przerwać zdjęcia na trzy miesiące z powodu pandemii COVID-19. To jedna z największych europejskich produkcji, jakie wznowiły zdjęcia. Jej budżet szacuje się na ponad 11 milionów dolarów.

 • Woody Harrelson: Mordercza podróż koleją

  Woody Harrelson ( "Urodzenie mordercy" ) dołączył do międzynarodowej obsady filmu "Trans-Siberian" w reżyserii Brada Andersona, którego pamiętamy jako twórcę "Mechanika" .

 • Woody Harrelson: Żigolak po 50-tce

  Woody Harrelson ( "North Country" , "Edtv") zagra tytułową rolę w obrazie "The Walker" w reżyserii Paula Schradera ( "Auto Focus" , "Amerykański żigolak"), który jest również autorem scenariusza do tego filmu.

 • McConaughey i Harrelson w "Detektywie"

  Matthew McConaughey i Woody Harrelson już 13 stycznia pojawią się na antenie HBO w serialu "Detektyw". W Polsce pierwszy odcinek wyemitowany zostanie dzień po amerykańskiej premierze.

 • Lindsay Lohan znalazła pracę

  Kontrowersyjna aktorka Lindsay Lohan wkrótce nie będzie już bezrobotna. Gwiazda dołączy do obsady komedii "The Other Side", obok takich sław jak Woody Harrelson i Alanis Morissette.

 • Western - thriller braci Coen

  Do obsady przygotowywanego przez braci Coen ( "Okrucieństwo nie do przyjęcia" , "Człowiek, którego nie było") filmu dołączył Woody Harrelson ( "Urodzeni mordercy" ). "No Country for Old Men" utrzymany ma być w stylistyce westernu, nie znaczy to jednak, że twórcy "Fargo" zrezygnują ze swojego koronnego gatunku - thrillera.

 • "Igrzyska śmierci" znów w kinach: Kosogłos żyje

  ...21 listopada do kin wejdzie dalszy ciąg ekranizacji bestsellerowej trylogii Suzanne Collins - "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1". Do zjawiskowej obsady, w której znaleźli się Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Philip Seymour Hoffman, Woody Harrelson i Donald Sutherland, dołączyła nominowana do Oscara Julianne Moore.

 • Molestowana Charlize Theron

  Charlize Theron ( "Monster" ), Frances McDormand ( "Fargo" ), Sissy Spacek ( "Za drzwiami sypialni" ), Woody Harrelson ( "Po zachodzie słońca" ) i Sean Bean ( "Troja" ) to gwiazdy, które wystąpią w filmie Niki Caro ( "Whale Rider" ), opowiadającym historię związaną z pierwszym wygranym w USA procesem w sprawie o molestowanie seksualne. Zdjęcia rozpoczęły się w połowie lutego, w Minnesocie.

 • Naomie Harris zagra z Bondem

  Naomie Harris ( "28 dni później" ) zadebiutuje w dużej produkcji hollywoodzkiej rolą w filmie "After the Sunset". Obraz ten będzie opowieścią o niebezpiecznej rozgrywce pomiędzy byłym złodziejem (Pierce Brosnan - "Śmierć nadejdzie jutro" ) i tropiącym go agentem FBI (Woody Harrelson - "Skandalista Larry Flynt" ). Zdjęcia rozpoczną się jeszcze w październiku.

 • Brett Ratner po zmierzchu

  Brett Ratner ( "Godziny szczytu 2" , "Czerwony smok" ) został reżyserem filmu "After the Sunset", przygotowywanym w wytwórni New Line Cinema. Jest to opowieść o rozgrywce pomiędzy emerytowanym złodziejem a agentem FBI, który chce przekonać się, czy przestępca naprawdę wiedzie uczciwe życie. Główne role w projekcie zagrają Pierce Brosnan ( "Śmierć nadejdzie jutro" ), Woody Harrelson ( "Dwóch...