• Informacje na temat:

  woskowe

Artykuły na temat: woskowe
 • Figura Cheryl Cole usunięta z Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud

  .... Muzeum Figur Woskowych zostało założone w 1835 przez Marie Tussaud w Londynie. Na świecie powstało więcej oddziałów, w których można podziwiać figury woskowe znanych ludzi z rozmaitych dziedzin życia.

 • Justin Bieber ma dwie nowe figury woskowe w Londynie

  Muzeum Figur Woskowych zostało założone w 1835 przez Marie Tussaud w Londynie. Na świecie powstało więcej oddziałów, w których można podziwiać figury woskowe znanych ludzi z rozmaitych dziedzin życia. W londyńskiej placówce zaprezentowano dwie figury woskowe przedstawiające Justina Biebera . Jedna z nich pokazuje kanadyjskiego wokalistę mokrego od deszczu, a druga w wersji bez koszulki...

 • Freddie Mercury: Ukradziono głowę figury woskowej w Międzyzdrojach

  Do niecodziennej sytuacji doszło w Gabinecie Figur Woskowych w Międzyzdrojach. Ktoś ukradł głowę Freddiego Mercury'ego. Sprawę bada policja.

 • Freddie Mercury: Odnaleziono skradzioną głowę figury woskowej w Międzyzdrojach

  Po przejrzeniu nagrań z monitoringu udało się odnaleźć skradzioną głowę Freddiego Mercury'ego z Gabinetu Figur Woskowych w Międzyzdrojach.

 • Woskowy Justin Bieber: 12 modelarzy

  ...swojej podobizny. Woskowe figury Biebera pojawiły się już w muzeach Madame Tussauds w Londynie, Amsterdamie, Nowym Jorku i w Hollywood (1 marca z okazji 18. urodzin). Berlińska filia londyńskiej...

 • Figury woskowe z teledysku "Famous" Kanye Westa na sprzedaż? Nic podobnego

  Figury woskowe celebrytów i polityków, które pojawiły się w klipie Kanye Westa "Famous" nie są na sprzedaż. Przedstawiciel rapera zdementował pogłoski "The New York Times".

 • Woskowy David Hasselhoff

  Figurę zrobiono z okazji 60. urodzin gwiazdora, które przypadają 17 lipca. Nie wiadomo jeszcze, w co rzeźba aktora, znanego z roli w "Słonecznym patrolu", zostanie ubrana. "Pracowaliśmy cztery miesiące nad figurą. David sam zadecydował, jak ma wyglądać" - zapowiedziała menedżerka popularnego "Hoffa", Sophie Moritzer. Przy prezentacji jedynej na świecie figury woskowej artysty, sam Hasselhoff nie...

 • Woskowa Laetitia Casta

  Modelka i aktorka Laetitia Casta trafiła do paryskiego muzeum figur woskowych Grevin w Paryżu.

 • Woskowa Beyonce

  W słynnym londyńskim muzeum Madame Tussauds pojawi się wkrótce woskowa figura Beyonce Knowles. Dodatkową atrakcją dla zwiedzających będzie fakt, że podobizna będzie poruszać tylną częścią ciała - zupełnie jak jej pierwowzór z teledysku "Crazy In Love".

 • Woskowy Beatles odnaleziony

  Głowa od woskowej figury Paula McCartney'a została odnaleziona - szczęśliwym znalazcą zguby okazał się bezdomny z Reading.

Zdjęcia na temat: woskowe
Wideo na temat: woskowe