• Informacje na temat:

  woskowy figura

Artykuły na temat: woskowy figura
 • Freddie Mercury: Ukradziono głowę figury woskowej w Międzyzdrojach

  Do niecodziennej sytuacji doszło w Gabinecie Figur Woskowych w Międzyzdrojach. Ktoś ukradł głowę Freddiego Mercury'ego. Sprawę bada policja.

 • Freddie Mercury: Odnaleziono skradzioną głowę figury woskowej w Międzyzdrojach

  Po przejrzeniu nagrań z monitoringu udało się odnaleźć skradzioną głowę Freddiego Mercury'ego z Gabinetu Figur Woskowych w Międzyzdrojach.

 • Woskowy David Hasselhoff

  Amerykański aktor David Hasselhoff został wyróżniony przez austriackich artystów. Jego woskowa figura zostanie umieszczona w wiedeńskim muzeum Madame Tussauds.

 • Woskowy Beatles odnaleziony

  Głowa Beatlesa zaginęła podczas transportu koleją do Londynu. Figura miała zostać wystawiona na aukcji w najbliższą niedzielę (26 października). Nic więc dziwnego, że Joby Carters, właściciel figury, zaoferował nagrodę za odnalezienie jej dość istotnej części. Nagroda w wysokości 2 tys. funtów powędrowała do bezdomnego Tony'ego Silvy, który znalazł ją w miejscowości Reading. Kiedy Silva zobaczył...

 • Bond, woskowy James Bond

  ...22. część Bonda "007 Quantum of Solace" będzie miała premierę w USA w tym tygodniu. To druga część - po "Casino Royale" z 2006 roku - przygód agenta, w której wystąpił Craig. Woskowa figura agenta Jej Królewskiej Mości ubrana jest w garnitur, który projektant Tom Ford uszył na wzór kostiumu z nowego filmu. Od października tego roku Daniel Craig ma już swojego woskowego sobowtóra w Madame Tussauds...

 • Figura Cheryl Cole usunięta z Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud

  Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud w Londynie podjęło decyzję o usunięciu figury Cheryl. W argumentacji podano, że wokalistka nie jest już tak ważną i wpływową postacią, aby jej podobizna zajmowała miejsce w muzeum.

 • Justin Bieber ma dwie nowe figury woskowe w Londynie

  ...​W Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds w Londynie odsłonięto dwie nowe figury przedstawiające Justina Biebera.

 • Lady Gaga: Internauci śmieją się z jej nowej figury woskowej

  Nowa figura została odsłonięta w października w stolicy Peru, Limie. Rzeźba przedstawiać ma Lady Gagę z 2010 roku z gali MTV VMA . Przypomnijmy, że wokalistka na imprezę założyła suknię uszytą(...) stworzenie takiej figury Lady Gagi". pic.twitter.com/YHJjCehNtM " additional="— Colin Clark (@colinclark1995)" date="20 października 2017" user="colinclark1995" /> "To najgorsza figura woskowa w historii...

 • Gwiazda ma woskową figurę

  Woskowa figura soulowej piosenkarki Amy Winehouse została odsłonięta przez jej rodziców w muzeum figur woskowych Madame Tussauds w Londynie.

 • Internauci śmieją się z nowej figury woskowej Beyonce

  W Nowym Jorku odsłonięto nową woskową rzeźbę jednej z najważniejszych wokalistek pop, Beyonce. Jednak według internautów nie wszystko poszło zgodnie z planem. Figura, która nie przypomina gwiazdy, szybko stała się pośmiewiskiem.

Zdjęcia na temat: woskowy figura
Wideo na temat: woskowy figura