• Informacje na temat:

  woskowy gwiazdy

Artykuły na temat: woskowy gwiazdy
 • Woskowa Rihanna

  Barbadoska piosenkarka, Rihanna , dołączyła do grona gwiazd posiadających swoje podobizny w słynnym londyńskim Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud. Figura woskowa Rihanny kosztowała 150 tys. funtów i pracowano nad nią przez cztery miesiące.

 • Telekamery mają już 18 lat! Kto w tym roku zdobędzie statuetkę?

  Już w poniedziałek, 9 lutego, na antenie TVP 2 zobaczymy relację z wręczenia Telekamer. Czytelnicy "Tele Tygodnia" wybierali swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Kto w tym roku otrzyma cenną statuetkę?

 • Magdalena Boczarska spotkała się z gwiazdą Hollywood!

  Magdalena Boczarska (39 l.) miała ostatnio okazję uciąć sobie pogawędkę ze znaną na całym świecie aktorką!

 • Woskowy David Hasselhoff

  Amerykański aktor David Hasselhoff został wyróżniony przez austriackich artystów. Jego woskowa figura zostanie umieszczona w wiedeńskim muzeum Madame Tussauds.

 • Odmieniona Chloe Moretz na imprezie!

  Chloe Moretz (21 l.) chyba nieco przesadziła z makijażem…

 • Adele z figurą woskową

  Brytyjska gwiazda Adele zostanie wkrótce uwieczniona w londyńskim Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud. Podobizna tegorocznej laureatki Oscara stanie tam w towarzystwie takich gwiazd, jak Beyonce, Rihanna i Amy Winehouse.

 • Natalia Kukulska szydzi z "nabotoksowanych" koleżanek?! "W chorym ciele, chory duch"

  ...związany z desperackimi próbami upiększania się i odmładzania swojego wyglądu.  W show-biznesie zjawisko to przybrało ogromne rozmiary. Gwiazdy panicznie boją się zmarszczek i innych pierwszych oznak(...) granicę i stać się karykaturą samej siebie.  "Podstępny mózg, byleby nie znalazł się wśród figur woskowych, bo ucieknie z niego treść, chociaż ciało bez bruzd" - surowo ocenia Kukulska.  Jak myślicie...

 • Gwiazda ma woskową figurę

  Woskowa figura soulowej piosenkarki Amy Winehouse została odsłonięta przez jej rodziców w muzeum figur woskowych Madame Tussauds w Londynie.

 • Catherine Zeta-Jones przesadziła z botoksem!?

  Gwiazdy i celebrytki, choć często temu zaprzeczają, kochają botoks! Tylko nieliczne otwarcie mówią o tym, że wstrzykują sobie jad kiełbasiany. Inne zamiast tego wolą tłumaczyć, że stosują dietę "zmieniającą rysy twarzy". Jakiś czas temu głośno było o Renee Zellweger, która nagle przestała przypominać samą siebie. Później "na tapecie" była Nicole Kidman. Jej twarz także z dnia na dzień...

 • Adele zachwycona swoją woskową podobizną

  Woskowa podobizna piosenkarki Adele stanęła w środę (3 lipca) w słynnym londyńskim muzeum Madame Taussauds. Gwiazda nie pojawiła się na uroczystym odsłonięciu figury, ale doglądała procesu jej powstawania.

Wideo na temat: woskowy gwiazdy
 • Gwyneth Paltrow w Alei Sław

  Zdobywczyni Oscara, Gwyneth Paltrow ma swoją gwiazdę w Hollywoodzkiej Alei Sław. Faith Hill i Tim McGraw świętowali w poniedziałek wraz z aktorką odsłonięcie jej gwiazdy na chodniku przed muzeum figur woskowych Madame Tussauds.

Dyskusje na temat: woskowy gwiazdy