• Informacje na temat:

  wpadka kingi rusin

Artykuły na temat: wpadka kingi rusin
 • Wpadka Kingi Rusin. "Podglądało" ją kilkaset osób

  Kinga Rusin zaliczyła wpadkę na Instagramie. Jej telefon przez przypadek zaczął nadawać live. Rusin nic o tym nie wiedziała. Tymczasem w sieci osobliwą transmisję "podglądało" kilkaset osób.

 • Kinga Rusin: Uwielbiam wpadki

  Kinga Rusin wyznaje, że prowadzenie programu na żywo już dawno przestało ją stresować. Mimo wszystko prezenterka bardzo lubi niespodzianki, których nie brakuje w "Dzień Dobry TVN".

 • Kinga Rusin: Wpadki? Ludzka rzecz

  ...- Jeżeli się pomylimy, to po prostu musimy się do tego przyznać i tyle. Wpadki są ludzką rzeczą. Dzięki temu program nabiera kolorów - przyznaje Kinga Rusin, jedna z prowadzących 'Dzień Dobry TVN".

 • Największe wpadki prowadzących "Dzień Dobry TVN"

  ..."Zamrożone jajka" Marcina Mellera, "Polacy cierpiący na erekcję" Magdy Mołek, alarm przeciwpożarowy w trakcie wizyty Edyty Górniak... Z okazji 10-lecia "Dzień Dobry TVN" gwiazdy śniadaniowego programu przypomniały o swych największych wpadkach na wizji.

 • Nikt nie jest doskonały

  Kinga Rusin opowiada o swojej telewizyjnej "wpadce" i wielkiej miłości do tańca.

 • Marcin Meller: Zdolny leń

  ...u boku Kingi Rusin, teraz Magdy Mołek? Nigdy wcześniej nie proponował pan im rozbieranych sesji? - Magdzie wielokrotnie! Niezmiennie odmawiała. Potem to już były żarty. Spotykamy się na imprezie, ona(...) odcinków i już zawsze będziesz chciał prowadzić na żywo". Miał rację. Pana największa wpadka? - W "Drugim śniadaniu mistrzów", kiedy rozmawialiśmy, co się stanie z politykami, którzy odeszli...

 • Piotr Kraśko: Jestem blisko ludzi

  Od ponad roku wraz z Kingą Rusin prowadzi pan "Dzień Dobry TVN". Jak pan ocenia ten czas? Piotr Kraśko : - Wspaniale! Myślę, że niewielu z nas w tym zawodzie ma tak niezwykłą sytuację, jak praca z osobą, którą zna się tak dobrze i to od wielu, wielu lat. Dla nas rozmawianie o wszystkim jest tak naturalne, że niemal nie zauważamy momentu, kiedy zaczyna i kończy się program, bo po zejściu...

 • Oscarowe kreacje

  .... Krzysztofa Ibisza, Kingi Rusin i Piotra Kraśki. Obecnie jest szefową Zespołu Stylizacji i Charakteryzacji TVN i od 6 lat autorką kostiumów do "Tańca z gwiazdami".

 • Dla kogo Kryształowa Kula?

  ...l.). Mieszkający w Polsce Sycylijczyk osiągnął międzynarodową klasę taneczną S w stylu latynoamerykańskim. Cztery razy brał udział w show TVN-u, ma na koncie dwie Kryształowe Kule (w parze z Kingą Rusin i z Agatą...