• Informacje na temat:

  wpadka m jak miłość

Artykuły na temat: wpadka m jak miłość
 • "M jak miłość": Wielka wpadka w "M jak miłość"! Jest komentarz producenta!

  ..."M jak Miłość" to jeden z najchętniej oglądanych seriali ostatnich lat! Nic więc dziwnego, że widzowie nie tylko z zapartym tchem oglądają kolejne odcinki "Emki", ale też chętnie komentują w sieci wszystko to, co szczególnie przykuwa ich uwagę.

 • "Scenariusz na miłość": Prawdziwe powołanie

  Specjalista od komedii romantycznych, Marc Lawrence, twórca hitów "Dwa tygodnie na miłość", "Prosto w serce" i "Słyszeliście o Morganach?", przedstawia swoje najnowsze dzieło - "Scenariusz na miłość". W rolach głównych niezastąpiony w rolach słodkich drani Hugh Grant oraz zdobywczyni Oscara Marisa Tomei.

 • "M jak miłość": Ciążowa wpadka i żądanie aborcji

  Gdy okaże się, że Katia (Joanna Jarmołowicz) i Łukasz (Jakub Józefowicz) zaliczyli ciążową wpadkę, Wojciechowski wspaniałomyślnie obieca ukochanej, że pomoże jej... pozbyć się kłopotu! Zażąda, by Gruzinka poddała się aborcji! On załatwi pieniądze na ten cel i umówi dziewczynę z ginekologiem wykonującym nielegalne zabiegi.

 • Małgorzata Walewska i Beata Tyszkiewicz gośćmi "Top Chef"

  W najbliższym odcinku programu "Top Chef" uczestników czekają trudne zadania, w których niełatwo o pomyłkę. Który z kucharzy zaliczy wpadkę? Umiejętności zawodników oceniały będą Małgorzata Walewska i Beata Tyszkiewicz.

 • Podwójna wpadka w "M jak miłość"!

  ..., a później znów wyjedzie z mężem w Bieszczady. Gurłacz pojawia się w serialu po raz drugi. Wcale nie tak dawno, bo w 2015 roku, wcielał się już bowiem w nową miłość Uli (Iga Krefft), Arka, który okazał się dilerem narkotyków. To nie pierwsza wpadka obsadowa w "M jak miłość". Przypominamy, że także Igę Górecką mogliśmy oglądać w serialu w podwójnej roli. Pierwszy raz aktorka zagrała w "Emce" w 2014

 • "Alternatywy 4": 12 rzeczy, których nie wiecie o serialu

  Stanisław Bareja chciał go kręcić już w 1979 roku. Planował jednak inny tytuł: "Nasz Dom". Być może i w nim byłoby 12 (no dobrze, 13) mieszkań. Zobaczmy, ile wiedzą Państwo o nich, ich lokatorach, sekretach i wpadkach serialu "Alternatywy 4".

 • "M jak miłość": Wpadka producentów! Chodzi o bliźniaczki

  ...stało." Jak widać, "M jak miłość" wzbudza wiele emocji również w sieci. A co wydarzy się w życiu bohaterów serialu? Tego dowiemy się, oglądając nadchodzące odcinki, które są emitowane w poniedziałki(...)Wcielająca się w postać Kingi Zduńskiej Katarzyna Cichopek-Hakiel opublikowała na swoim instagramowym profilu uroczą fotografię z serialowymi dziećmi i nianią (Aleksandra Chapko). "Jak Wam się...

 • Tamara Arciuch: Nie ma co narzekać

  Piękna kobieta o intrygującej urodzie i świetna aktorka. Choć dziś Tamarę Arciuch znają wszyscy - popularność zawdzięcza serialom "Niania", "Ojciec Mateusz" i "M jak miłość" oraz filmowi "Wesele" - ona sama twierdzi, że z chęcią grałaby więcej. Nie narzeka jednak, bo wie, że życie aktora to wieczna sinusoida.

 • "M jak miłość": Wpadka Joasi

  J​oasia (Barbara Kurdej-Szatan), po dotarciu do restauracji, w której umówiła się na rozmowę ze swoją szefową, bez zastanowienia wręczy płaszcz eleganckiemu przystojniakowi stojącemu przed wejściem do sali, myśląc, że to kelner czekający na gości.

 • Wigilia w "Klanie"

  Niby wszystko będzie jak zawsze: choinka, prezenty i kolędy. Ale w tym roku radość spotkania z bliskimi u Pawła Lubicza zmiesza się ze smutkiem. To pierwsze święta bez Krystyny...

Zdjęcia na temat: wpadka m jak miłość
Wideo na temat: wpadka m jak miłość
 • "M jak miłość": Finał sezonu - odcinek 1377.

  Kinga wyznaje Piotrkowi, że źle się czuje i podejrzewa, że w końcu zaszła w ciążę... Marcin znów spotyka Anię, która prosi ukochanego, by wybaczył jej wpadkę z artykułem i dał ich miłości kolejną szansę. Chodakowski wynajmuje detektywa, któremu zleca, by śledził Izę. A w finale włamuje się do domu dziewczyny, by zdobyć próbkę do kolejnego badania genetycznego Mai. Iza w tajemnicy przed mężem spotyka się z mężczyzną, którego przed laty Skalski pobił i okaleczył: Adamczykiem. Michał...

Dyskusje na temat: wpadka m jak miłość