• Informacje na temat:

  wpadka na dywanie

Artykuły na temat: wpadka na dywanie
 • Aleksandra Hamkało o modowych wpadkach

  Z krytyki moich stylizacji staram się wyciągnąć wnioski na przyszłość - twierdzi Aleksandra Hamkało. Aktorka podkreśla, że każde jej pojawienie się na czerwonym dywanie jest oceniane przez modowych ekspertów i dziennikarzy. Nie każdą krytykę bierze do siebie, twierdzi bowiem, że zna się na modzie i nie ma sobie wiele do zarzucenia pod tym względem.

 • Złote Globy 2016: Wpadki na czerwonym dywanie

  ...73. edycja Złotych Globów odbyła się w niedzielę, 10 stycznia, wieczorem (czasu lokalnego) w Beverly Hills. Na uroczystej gali pojawiła się śmietanka hollywoodzkich gwiazd. Kto zaliczył wpadkę na czerwonym dywanie?

 • Nick Jonas o zawstydzającej wpadce na czerwonym dywanie

  ..., zasłaniał swoje krocze rękami na czerwonym dywanie. Jonas musiał również pojawić się na scenie, a jego stan nie ulegał zmianie, wtedy też opowiedział, jak sam stwierdził, nieśmieszny i nieplanowany żart...

 • Kristen Bell: Wpadka na premierze filmu

  Aktorce Kristen Bell przytrafiła się wpadka podczas premiery filmu "Veronica Mars". Niespodziewany podmuch wiatru wyeksponował bieliznę gwiazdy.

 • Modowe wpadki Gwyneth Paltrow

  Gwyneth Paltrow należy do grona najbardziej stylowych gwiazd. Jednak i jej zdarzyły się modowe wpadki i to na oscarowej gali.

 • Ada Fijał i jej modowe wpadki

  - Modą należy się bawić, nawet jeśli czasami skutek tej zabawy nie będzie najlepszy - twierdzi Ada Fijał. Jej zdaniem moda w Polsce traktowana jest zbyt poważnie, co przejawia się m.in. w bezlitosnej krytyce stylizacyjnych wpadek gwiazd.

 • Złote Globy 2020: Najlepiej i najgorzej ubrane gwiazdy

  Na czerwonym dywanie tak ważnej imprezy nie można mieć nijakiej sukni. Kreacje przygotowane na ten wieczór muszą być co najmniej zjawiskowe. Ale dążenie do tego, by olśnić cały świat swoim oryginalnym strojem czasem kończy się wpadką. Kto w tym roku błyszczał, a kto będzie chciał jak najszybciej zapomnieć o tym wieczorze?

 • Shailene Woodley: Dziewczyna, która rozbraja Hollywood

  Shailene, podobnie jak wcześniej Jennifer Lawrence, która była królową wpadek na czerwonym dywanie.   Najciekawsza aktorka młodego pokolenia Prawdziwy przełom w karierze przyniosła jej główna rola...

 • Zawstydzony A$AP Rocky. Nie wiedział, z kim rozmawia

  Zabawną wpadkę zaliczył amerykański raper A$AP Rocky na czerwonym dywanie podczas imprezy charytatywnej.

 • Ariana Grande: Specjalistka od upadków

  W niedzielę (22 maja) odbyła się gala wręczenia nagród Billboard Music Awards. Internauci żywo komentują potknięcie Ariany Grande na czerwonym dywanie podczas telewizyjnej transmisji na żywo. Jak się okazuje, gwiazdka ma na swoim koncie więcej publicznych upadków.

Zdjęcia na temat: wpadka na dywanie
Wideo na temat: wpadka na dywanie
Dyskusje na temat: wpadka na dywanie