• Informacje na temat:

  wpadka pierwszej damy

Artykuły na temat: wpadka pierwszej damy
 • Tomasz Kammel: Największe wpadki w karierze

  ...: 'Z takimi baranami, to już ja widzę, jak my damy radę" - wspominał dziennikarz. Przyznał też, że nie miał pojęcia, jak wybrnąć z tej sytuacji. "To był najszybszy proces myślowy w moim życiu. Nie(...) spalony" - żartował Dowbor. Tomasz Kammel wyjaśnił, że wspomniana wpadka to częsty problem artystów, którzy przebywają w trasie, koncertują dzień po dniu i prawie nie wychodzą z busa. "W trasie bardzo...

 • "Taniec z Gwiazdami": Jak wypadli zwycięzcy "Love Island"? Organizacyjna wpadka

  ...zostałam przywitana już wcześniej" - stwierdziła Sylwia Madeńska, ale widać było, że ta wpadka nie była dla niej przyjemna. W swoim pierwszym tańcu w "Dancing with the Stars" laureaci "Love Island...

 • Jennifer Lawrence: Królowa wpadek

  ...w Mystique, niebieskoskórą mutantkę, która potrafi przybrać wygląd dowolnej osoby. W "X-Men: Pierwszej klasie" Lawrence przeznaczała po osiem godzin na charakteryzację. Nie znosiła tego procesu, który...

 • Potworna wpadka. MySpace stracił dane użytkowników z 12 lat

  Serwis społecznościowy MySpace, który zrzeszał użytkowników prezentujących swoje piosenki i teledyski, potwierdził, że w czasie migracji stracił wszystkie dane z lat 2003 - 2015.

 • Modowe wpadki Elżbiety Romanowskiej

  ​Swój styl Elżbieta Romanowska określa jako połączenie wygody i kobiecości. Ubiera się sama, tylko przy wyjątkowych okazjach korzysta z pomocy stylistów. Nie zawsze też zgadza się założyć przygotowane przez nich stylizacje. Gwiazda nie ukrywa, że zdarzały jej się modowe wpadki, krytykę znawców odbiera jednak pozytywnie i stara się wyciągnąć z niej lekcję na przyszłość.

 • Edyta Herbuś: "Taniec z Gwiazdami" wiele mi dał

  Edyta Herbuś na początku swojej medialnej kariery była trenerką w popularnym show "Taniec z Gwiazdami". Tłumaczy, że udział w tym programie telewizyjnym wiele ją nauczył i pozwolił jej rozwinąć skrzydła. Po zakończeniu kariery tanecznej Herbuś skupiła się na grze w serialach telewizyjnych, a także prowadzeniu imprez i gal. Przyznaje, że jest wdzięczna losowi za szansę, jaką otrzymała. Stara się wykorzystywać ją w możliwie najlepszy sposób - pomagając innym i okazując im życzliwość.

 • Kinga Rusin: Wpadki? Ludzka rzecz

  - Jeżeli się pomylimy, to po prostu musimy się do tego przyznać i tyle. Wpadki są ludzką rzeczą. Dzięki temu program nabiera kolorów - przyznaje Kinga Rusin, jedna z prowadzących 'Dzień Dobry TVN".

 • Shirley Bassey żyje i ma się dobrze. Fatalna wpadka na koncercie

  Mike D'Abo w środę (7 marca) występował przed 700 osobami w St David's Hall w Cardiff (Walia). To wtedy ze sceny ogłosił, że przed koncertem telefonicznie dowiedział się o śmierci Shirley Bassey . Niektórzy fani 81-letniej damy (ten tytuł honorowy otrzymała od królowej Elżbiety II w 2000 r.) zaczęli składać jej kondolencje w sieci. Szybko okazało się, że informacja przekazana przez 74-letniego...

 • "Korona królów": Pierwsze wrażenia po premierze

  Według danych TVP, pierwsze dwa odcinki nowej produkcji obejrzało średnio 4,2 mln widzów. Dane pochodzą z pomiaru wśród klientów Netii, które udostępniła Telewizja Polska.

 • Rachel Platten zapomniała słów hymnu. "Naprawdę zawstydzona"

  Amerykańska wokalistka Rachel Platten zaliczyła sporą wpadkę podczas śpiewania hymnu przed meczem kobiecych drużyn piłkarskich.

Zdjęcia na temat: wpadka pierwszej damy