• Informacje na temat:

  wpadka prezenterki tvp

Artykuły na temat: wpadka prezenterki tvp
 • Niezapomniane polskie prezenterki

  W książce Aleksandry Szarłat "Prezenterki", legendy telewizji, m.in.: Krystyna Loska, Bożena Walter i Katarzyna Dowbor opowiadają o swojej pracy w TVP rozpoczętej jeszcze w PRL-u.

 • Szulim: Ludzie lubią wpadki

  .... Ona zaprzeczyła i próbowała zmienić temat. On zarzucił jej kłamstwo. Ta krótka rozmowa wywołała prawdziwą burzę. Kierownictwo TVP 2 skierowało sprawę do Akademii Telewizyjnej TVP. Media pytały, czy(...). Pouczenie od dyrektora Dziś już wiadomo, że Agnieszka pracy nie straci. Jerzy Kapuściński, dyrektor TVP 2, przekazał prezenterce pisemne pouczenie, dotyczące incydentu w trakcie programu "Pytanie na...

 • Wpadka Hanny Lis. Z papierosami w "Panoramie"

  Dużą wpadkę podczas wtorkowego wydania "Panoramy" zaliczyła Hanna Lis. Na stole, przy którym prowadziła program, zostawiła paczkę papierosów. "Moja wpadka, przepraszam bardzo" - prezenterka przyznała się do winy w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl.

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w maju

  Najzabawniejszy post: Maciej Stuhr rezygnuje z Opola Po tym, jak kolejne gwiazdy muzyki zaczęły rezygnować z udziału we współorganizowanym przez TVP Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki, nie(...) zrezygnowali z udziału w festiwalu po tym, jak prezes TVP Jacek Kurski nie zgodził się na występ Kayah, ponoć ze względu na udział piosenkarki w czarnym proteście.  "Nigdy w życiu tak nie żałowałem, że nie...

 • Szulim: To prawdziwa bitwa o widza

  Agnieszka Szulim od lat związana jest z telewizją śniadaniową TVP. Przy okazji nowej odsłony "Pytania na śniadanie" prezenterka opowiada o jej przygodzie z porannym programem.

 • Kim jest Żenis Żoplę?

  Kompromitująca wpadka dziennikarki telewizyjnej, która nie wiedziała, jak nazywa się jedna z największych legend w historii muzyki rockowej.

 • Paulina Smaszcz-Kurzajewska: Mistrzyni gaf

  Paulina Smaszcz-Kurzajewska zaczynała karierę zawodową jako specjalistka od public relations oraz rzeczniczka prasowa, z czasem trafiła jednak na wizję. Była dziennikarką i prezenterką w TVP oraz TVN Style, od 2016 roku pełni natomiast funkcję dyrektora ds. PR w znanym koncernie medialnym. Twierdzi, że nie odczuwa ciężaru popularności, a ludzie z jej otoczenia nie patrzą na nią jak na...

 • Agata Konarska: Ranny ptaszek

  Agata Konarska zaczynała w telewizji od publicystyki, informacji i gospodarki. Teraz postawiła na rozrywkę. Gwiazdę możemy obecnie oglądać w porannym programie TVP 1 "Kawa czy herbata".

Wideo na temat: wpadka prezenterki tvp
 • Wpadka Hanny Lis w "Panoramie"

  Hanna Lis odczytała informacje w "Panoramie" z... paczką papierosów na stole. Czy prezenterka zarabiająca w TVP 30 tys. zł miesięcznie może pozwolić sobie na taką wpadkę? A może to kolejna kryptoreklama Lisów? - jej mąż pozował ostatnio na swoim blogu z butelką firmowego napoju, w drogiej warszawskiej siłowni. Co o tym myślicie? (TVP/x-news)