• Informacje na temat:

  wpadka z flagą

Artykuły na temat: wpadka z flagą
 • Michał Żebrowski (44 l.) tworzy szczęśliwy związek ze swoją o 15 lat młodszą żoną Aleksandrą. Ostatnio aktor trochę się zapomniał i opublikował jej nagie zdjęcie, które wywołało burzę w mediach!

 • Tomasz Lis zaliczył koszmarną wpadkę. Tak poinformował o zamachu w Manchesterze

  Tomasz Lis (51 l.) postanowił skomentować wstrząsający atak terrorystyczny, do którego doszło w Manchesterze. Zaliczył przy tym koszmarną wpadkę. Jak się z niej tłumaczył?

 • Wpadka Ozzy'ego Osbourne'a. Argentyńczycy wściekli

  Ozzy Osbourne rozwścieczył fanów podczas koncertu, który miał miejsce w argentyńskim La Plata w niedzielę, 6 października.

 • Gangsterskie wpadki

  "Gangs of New York" , najnowszy film Martina Scorsese, oglądają uważnie nie tylko krytycy przyznający temu obrazowi nagrody. Również spostrzegawczy fani przypatrują się uważnie losom bohaterów granych przez Leonarda DiCaprio i Daniela Day-Lewisa. Witryna moviemistakes.com, założona przez Jona Sandysa, zamieściła już wykaz 31 błędów popełnionych przez realizatorów.

 • Pomyliła tekst hymnu. Bo się wzruszyła

  Nie tylko Jarosławowi Kaczyńskiemu się zdarza. Cyndi Lauper pomyliła słowa hymnu podczas występu na tenisowych zawodach US Open.

 • Afera wokół "Bitwy pod Wiedniem"

  Od kilku dni w internecie aż huczy z powodu wpadek, jakie zauważono w trailerze filmu "Bitwa pod Wiedniem". Bitwa rozegrała się w 1683 roku, a na ekranie pojawia się... krzyż pontyfikalny Jana Pawła II oraz współczesne godło Polski z orłem, który patrzy w inną stronę niż powinien.

 • MTV EMA: Muse walczą o Europę

  Muzycy brytyjskiego tria Muse, podczas czwartkowej (2 listopada) ceremonii rozdania nagród MTV EMA w Kopenhadze, wyrazili zdziwienie dominacją tak wielu amerykańskich artystów podczas rozdania europejskich nagród tej stacji. Grupa była bowiem zaledwie jednym z trzech wykonawców ze Starego Kontynentu, którzy otrzymali statuetki.

 • "Mundial. Gra o wszystko" : Gol w pięknym stylu

  "Mundial. Gra o wszystko" przypomina o jednym z największych triumfów polskiej reprezentacji piłki nożnej, która na mistrzostwach świata w Hiszpanii w 1982 roku stanęła na podium. Michała Bielawskiego mniej niż nostalgiczne wspomnienie interesuje jednak skomplikowana sytuacja piłkarzy, którzy mimo wybitnie apolitycznego zawodu zostali uwikłani w polityczną roszadę.

 • Prowokacja pod kontrolą

  Przylgnęła do niego etykietka błazna i prześmiewcy. On się nią nie martwi i coraz częściej zabiera głos w ważnych sprawach.

 • The Prodigy: Voodoo w Katowicach

  U szczytu artystycznych możliwości byli ponad dziesięć lat temu, kiedy to dali światu album "Music For The Jilted Generation" (1994) i zasypali listy przebojów takimi klasykami muzyki tanecznej, jak "Poison", "No Good (Start The Dance)" czy "Voodoo People". Ten ostatni utwór był najlepszym momentem wtorkowego (2 maja) koncertu brytyjskiego tria The Prodigy w katowickim "Spodku".

Wideo na temat: wpadka z flagą
 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • Zemsta futrzaków

  Dla Matki Natury, zemsta smakuje najlepiej, gdy jest to zemsta... futrzasta! W tej prześmiesznej komedii familijnej z przesłaniem chciwi deweloperzy, usiłując zrujnować raj, nierozsądnie wywołują arcyzabawną wojnę między człowiekiem a przyrodą, w której każdy, kto nie nauczy się, że zielony to nie tylko kolor pieniędzy, może marnie skończyć! Po przeprowadzce wraz z rodziną z Chicago w puszcze stanu Oregon, w celu nadzorowania budowy podobno "przyjaznego dla środowiska" osiedla, Dan Sanders...

 • Wykolejona

  Judd Apatow, reżyser "Druhen", "Wpadki" i "40-letniego prawiczka", przedstawia historię młodej kobiety, której życie wypełnia fantastyczna praca marzeń i bogate życie towarzyskie, jest popularna, zamożna, każdy chciałby być na jej miejscu. Ale jej życie osobiste to katastrofa. Prawdziwa katastrofa.