• Informacje na temat:

  wpadki aktorek

Artykuły na temat: wpadki aktorek
 • "Familiada": Każda wpadka to hit internetu!

  Widzowie TVP oglądają "Familiadę" już od ponad 25 lat. Do historii przeszły słynne żarty prowadzącego show Karola Strasburgera oraz zabawne wpadki uczestników tego popularnego teleturnieju. Przypominamy te najzabawniejsze!

 • Jennifer Lawrence: Królowa wpadek

  Jennifer Lawrence jest jedną z najbardziej uznanych i najpopularniejszych amerykańskich aktorek młodego pokolenia. Gwiazda podbiła serca widzów występem w serii "Igrzyska śmierci". Z kolei krytycy docenili ją za role w "Do szpiku kości", "Poradniku pozytywnego myślenia" i "American Hustle".

 • Wpadka Sonii Bohosiewicz. Protestowała przeciw rasizmowi, używając hasła z wyprzedaży

  We wtorek, 2 czerwca, mediami społecznościowymi zawładnęły czarne kwadraty. To element akcji Blackout Tuesday, będącej wyrazem solidarności z czarnoskórymi mieszkańcami USA i sprzeciwu wobec dyskryminacji ze względu na kolor skóry. Osoby, które dołączają do tej akcji, w podpisach pod czarnym kwadratem umieszczają hasztag #blackouttuesday. Inaczej postąpiła Sonia Bohosiewicz, która zamiast tego dała hasztag #blackfriday, który dotyczy słynnych jesiennych wyprzedaży.

 • Wpadka produkcji "Ameryka Express 2": Wiadomo, kto odpadnie jako pierwszy?

  ...4 marca na antenie TVN-u zadebiutuje druga odsłona reality show "Ameryka Express". Fani programu dopatrzyli się jednak niemałej wpadki. Na zdjęciu prezentującym całą ekipę programu zabrakło pewnej pary. Stwierdzili zatem, że wiadomo, kto odpadnie w pierwszym odcinku.

 • Oscarowa wpadka Jennifer Lawrence

  Co prawda nie otrzymała Oscara - nie była nawet nominowana - ale po oscarowej gali znów mówi się tylko o niej. Jennifer Lawrence po raz kolejny zaliczyła spektakularną oscarową wpadkę.

 • "Familiada": Ale wpadka! Hit internetu!

  Takiej kompromitacji uczestników w popularnym teleturnieju jeszcze chyba nie było! W świątecznym wydaniu "Familiady" okazało się, że jedno z pytań jest szczególnie trudne dla odpowiadających. Jak mogli tego nie wiedzieć?

 • Ada Fijał: Jestem mistrzynią wpadek

  Ada Fijał nie wstydzi się mówić o wpadkach, jakie jej się przydarzyły, bo jej zdaniem nie myli się tylko ten, kto nic nie robi. Ona sama słynie z niebanalnych stylizacji i lubi bawić się trendami, a w tej sytuacji nietrudno o niezbyt udane zestawienie. Podkreśla jednak, że choć czasem eksperymenty mają kiepski finał, to nie powinny być powodem do zmartwień, ale lekcją na przyszłość. Wpadki mogą...

 • Modowe wpadki Elżbiety Romanowskiej

  ...​Swój styl Elżbieta Romanowska określa jako połączenie wygody i kobiecości. Ubiera się sama, tylko przy wyjątkowych okazjach korzysta z pomocy stylistów. Nie zawsze też zgadza się założyć przygotowane przez nich stylizacje. Gwiazda nie ukrywa, że zdarzały jej się modowe wpadki, krytykę znawców odbiera jednak pozytywnie i stara się wyciągnąć z niej lekcję na przyszłość.

 • Wpadki na antenie

  Nieoczekiwane zdarzenia, zabawne wpadki, śmieszne przejęzyczenia oraz trudności techniczne. W programach na żywo spektakularne gafy i potknięcia są na porządku dziennym! Dlatego tu liczy się refleks, opanowanie i dystans do samego siebie.

 • Aleksandra Hamkało o modowych wpadkach

  ...w mediach lifestyle'owych, nie zawsze pozytywnie. Zdaniem aktorki dziennikarze bardzo chętnie wytykają jej - jako osobie publicznej - wszelkiego rodzaju modowe wpadki. Z każdej takiej sytuacji...

Zdjęcia na temat: wpadki aktorek
 • Aktorka nie ukryła blizn po operacji zmniejszania biustu! Wpadka?
 • Wpadka pięknej aktorki
 • Wpadka pięknej aktorki
Wideo na temat: wpadki aktorek
 • Aleksandra Hamkało o modowych wpadkach

  Z krytyki moich stylizacji staram się wyciągnąć wnioski na przyszłość - twierdzi Aleksandra Hamkało. Aktorka podkreśla, że każde jej pojawienie się na czerwonym dywanie jest oceniane przez modowych ekspertów i dziennikarzy.

 • Elisabeth Olsen zaliczyła wpadkę!

  Elisabeth Olsen na długo zapamięta swoje wyjście na jedną z imprez w Paryżu. Podczas gdy spokojnie pozowała do zdjęć, wiatr spłatał jej małego figla. Na swoje szczęście aktorka nie zapomniała o bieliźnie!

 • Oscary 2017: Najlepszy film i największa wpadka!

  Za nami 89. gala rozdania Oscarów. Sześć statuetek otrzymał film "La La Land". Produkcja miała 14 nominacji, a triumfowała w takich kategoriach, jak najlepszy reżyser, aktorka pierwszoplanowa, muzyka i piosenka. Najlepszym filmem uznany został jednak "Moonlight", który zdobył też Oscary za najlepszy scenariusz adaptowany i męską rolę drugoplanową. Przy okazji odczytania werdyktu doszło do ogromnego skandalu! Warren Beatty otrzymał kopertę w kategorii najlepsza aktorka pierwszoplanowa i...

Dyskusje na temat: wpadki aktorek