• Informacje na temat:

  wpadki aleksandra

Artykuły na temat: wpadki aleksandra
 • Aleksandra Hamkało o modowych wpadkach

  Z krytyki moich stylizacji staram się wyciągnąć wnioski na przyszłość - twierdzi Aleksandra Hamkało. Aktorka podkreśla, że każde jej pojawienie się na czerwonym dywanie jest oceniane przez modowych ekspertów i dziennikarzy. Nie każdą krytykę bierze do siebie, twierdzi bowiem, że zna się na modzie i nie ma sobie wiele do zarzucenia pod tym względem.

 • Ogromna wpadka w "Pytaniu na śniadanie"

  Takiej wpadki, jaką zaliczyli właśnie prowadzący "Pytania na śniadanie", dawno w polskiej telewizji nie było. Ekspert Jacek Bilczyński, który nigdy nie miał problemów z piciem, został przedstawiony jako były alkoholik. Coach ostro zareagował na manipulację TVP.

 • Ale piękna wpadka!

  ...internetowy serwis Moviemistakes.com, śledzący największe filmowe wpadki, przygotował specjalne zestawienie podsumowujące rok 2004. W ścisłej czołówce znalazło się 15 tytułów. Zaszczytne pierwsze(...)). Monumentalne dzieło Aleksandra Forda stało się sztandarowym symbolem filmowego bałaganiarstwa i niekonsekwencji. O jadącym w oddali samochodzie, znikającym pasie z mieczem, czy zegarkach na rękach...

 • Wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Rzucił pieczywem o ziemię

  ...stronie RMF! Aleksandra Biłas...

 • Ida Nowakowska o swojej wpadce w "Pytaniu na śniadanie"

  "Takie rzeczy się zdarzają, to zupełnie nie moja wina, dostałam polecenie na tak zwane 'ucho'" - tak Ida Nowakowska komentuje w wywiadzie z naszym dziennikarzem swoją niedawną wpadkę w "Pytaniu na śniadanie", o której pisały wszystkie media.

 • Wpadka Idy Nowakowskiej w "Pytaniu na śniadanie"

  Nie od dziś wiadomo, że w przypadku programów nadawanych "na żywo" od czasu do czasu pojawiają się pewne nieprzewidziane sytuacje. Tak było w przypadku niedawnego odcinka "Pytania na Śniadanie", w którym - podczas rozmowy z gośćmi - w pewnym momencie doszło do małego nieporozumienia...

 • Karolina Korwin Piotrowska: Najbardziej medialny ślub polskich gwiazd?

  Plotka, życie w luksusie i głośne medialnie śluby to tematy nowego sezonu magazynu "#Sława". Gościem Karoliny Korwin-Piotrowskiej będzie m.in. Aleksandra Kwaśniewska, która z dużym poczuciem humoru opowiedziała, jak nie mogła wejść do kościoła na swój własny ślub. Dziennikarka jest również zachwycona rozmową z Evą d'Angelo. Jedną z żon z Hollywood gospodyni programu uważa za kobietę zabawną...

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w maju

  Aleksandra. Gwiazdor Teatru 6. piętro postanowił podzielić się na Instagramie zdjęciem z relaksu podczas długiego weekendu majowego. Zrobił to jednak w sposób, który oburzył fanów. Na jego profilu w Święto...

 • Eurowizja 2016: Od brody Szpaka do ogona Gintrowskiej

  ...5 marca dziewiątka wykonawców walczyła o wyjazd na tegoroczną Eurowizję. Wygrał Michał Szpak, co wywołało lawinę komentarzy. Co jeszcze ważnego działo się na koncercie i dlaczego Aleksandra Gintrowska stała się hitem sieci? O tym poniżej.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 5": Ten program to poligon

  ..."Twoja Twarz Brzmi Znajomo 5" to istny poligon. Tak o programie powiedziała jedna z jego uczestniczek, Aleksandra Szwed. I wiele się nie myliła! Sprawdźcie, jakie historie przydarzyły się uczestnikom programu.

Wideo na temat: wpadki aleksandra
 • Aleksandra Hamkało o modowych wpadkach

  Z krytyki moich stylizacji staram się wyciągnąć wnioski na przyszłość - twierdzi Aleksandra Hamkało. Aktorka podkreśla, że każde jej pojawienie się na czerwonym dywanie jest oceniane przez modowych ekspertów i dziennikarzy.

 • "Zoom na miasto": Odcinek 273.

  . Podsumujemy również wrześniowe wpadki!