• Informacje na temat:

  wpadki erotyczne

Artykuły na temat: wpadki erotyczne
 • Księżna Kate w samym centrum afery! Niefortunna wpadka na Netflixie

  Skandal na Wyspach! W jednym z serwisów internetowych doszło do niefortunnej pomyłki, w wyniku której księżna Kate (36 l.) znalazła się w samym centrum afery. I to o podłożu erotycznym!

 • "Do zaliczenia": Każdy się zarumieni!

  Od 9 sierpnia oglądać będziemy na naszych ekranach komedię "Do zaliczenia", która sprawi, że - jak pisze "Variety" - zarumieni się nawet sam Judd Apatow, twórca niepoprawnych i mocno zakręconych filmów inicjacyjnych, takich jak "Wpadka" czy "40-letni prawiczek".

 • "Siódme niebo": Mroczne sekrety serialu

  ...lampka mogła zapalić się już wcześniej, bowiem w 1994 i 1998 roku ukazały się dwie erotyczne powieści autorstwa Collinsa, w których aż kipiało od przemocy seksualnej. Ponoć ekipa na czele z Aaronem...

 • Polski Don Juan XXI wieku

  Życie Karola jest bajką. Do czasu jednak, gdy jego kochanki dowiadują się o swoim istnieniu! Ruszają prace nad nową wersją przygód polskiego Don Juana, znanego z komedii Romana Załuskiego "Och, Karol".

 • "Siódme niebo": Nie zawsze święci

  ...zapalić się czerwona lampka. W końcu w 1994 i 1998 roku w księgarniach pojawiły się dwie erotyczne powieści jego autorstwa. Obydwie aż kipiały seksem i brutalnością! Podobno jednak ekipa...

 • Lista rzeczy "do zaliczenia"? To będzie bardzo niegrzeczne!

  "Do zaliczenia" to wakacyjna komedia romantyczna... inaczej.

 • Tomasz Jacyków ma dziecko z koleżanką matki!

  Obrzydliwych wynurzeń Tomka Jacykowa (45 l.) ciąg dalszy...

 • Firth nie chce pokazać nóg

  Brytyjski aktor Colin Firth (44 l., "To właśnie miłość" ) jest przerażony faktem, że w swym najnowszym filmie "The Last Legion" - eposie z czasów rzymskich - grana przez niego postać będzie musiała zaprezentować w całej okazałości swoje nogi. Aktor boi się, że to zrujnuje jego seksowny wizerunek.

 • Tatiana Okupnik: Genialnie udaję orgazm

  "Na początku mej 'kariery'... Pewnie, że się zdarzało" - wyznała Tatiana Okupnik (34 l.) zapytana przez Piotra Najsztuba o to, czy kiedykolwiek oszukiwała swojego kochanka.

 • Depresyjna komiczka "do zaliczenia"

  Główną rolę w komedii "Do zaliczenia" gra urodzona w 1984 r. aktorka Aubrey Plaza ("Scott Pilgrim kontra świat"), znana jako... "komiczka z kamienną twarzą".

Wideo na temat: wpadki erotyczne
 • Wykolejona

  Judd Apatow, reżyser "Druhen", "Wpadki" i "40-letniego prawiczka", przedstawia historię młodej kobiety, której życie wypełnia fantastyczna praca marzeń i bogate życie towarzyskie, jest popularna, zamożna, każdy chciałby być na jej miejscu. Ale jej życie osobiste to katastrofa. Prawdziwa katastrofa.

 • Madryt 1987

  Sędziwy intelektualista Miguel zaprasza do swego mieszkania młodą adeptkę pióra, śliczną i spontaniczną Angelę. On, może po raz ostatni, chce zaznać seksualnego spełnienia z piękną kobietą; ona – choć wie, na co się naraża – pragnie pokazać mu swoje literackie próby. Liczy, że uda jej się przechytrzyć starego lisa i poznać tajniki jego pisarskiego warsztatu. Przypadek sprawia, że ci dwoje zatrzaskują się w ciasnej łazience. Od tego momentu są na siebie skazani. Burzliwa dyskusja między nimi...

 • Cztery słońca

  Jára (Jaroslav Plesl) to ojciec rodziny, który mając już czterdzieści lat, wciąż jest jeszcze niezbyt dojrzały. Nie potrafi wyciągać wniosków ze swoich błędów, a jego częste wpadki są wręcz komiczne. Wraz ze swoją partnerką Janą (Anna Geislerová) wychowują dwoje dzieci. Starszy z nich to Véna (Marek Šácha), dojrzewający syn Járy z pierwszego małżeństwa. Odgrywa on w tej historii kluczową rolę wraz ze swym przyjacielem, punkiem Jerrym (Jiří Mádl). Jana nie jest szczęśliwa w tym związku....