• Informacje na temat:

  wpadki gwiazd

Artykuły na temat: wpadki gwiazd
 • Kostiumowe wpadki gwiazd muzyki

  Gwiazdy muszą pilnować się na każdym kroku, bo każdy ich gest jest bacznie obserwowany przez wszędobylskich paparazzich i żądnych skandalu fanów. Bohaterowie tego tekstu brutalnie przekonali się, że nie należy przeceniać wartości wygodnego i solidnego scenicznego stroju.

 • Lady Gaga na MTV VMA 2020: O krok od wpadki

  Lady Gaga zgarnęła sześć statuetek podczas tegorocznej gali MTV VMA oraz w spektakularny sposób zaprezentowała utwory z płyty "Chromatica". Jak jednak dostrzegli widzowie, gwiazda była blisko sporej wpadki.

 • Wpadka w "Jaka to melodia?"! Pomylono tytuły piosenek

  ...formuła "Jakiej to melodii?", a obok gry uczestników widzowie mogą podziwiać także występy gwiazd. W jednym z niedawnych odcinków muzycznym gościem była francuska piosenkarka Alizee, która swoim(...). w komentarzu pod nagraniem opublikowanym na oficjalnym profilu "Jakiej to melodii" z występem wokalistki. Jak widać, drobne "wpadki" nie omijają zarówno programów realizowanych "na żywo", jak i kręconych...

 • "Taniec z Gwiazdami": Jak wypadli zwycięzcy "Love Island"? Organizacyjna wpadka

  Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska całkiem nieźle poradzili sobie w swoim pierwszym występie w "Tańcu z Gwiazdami", czego nie można jednak powiedzieć o producentach show, którzy właśnie przy okazji tej pary zaliczyli organizacyjną wpadkę.

 • Joanna Horodyńska: Wpadki staram się przekuwać w sukces

  Joanna Horodyńska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich stylistek. Znana jest również z ciętego języka i odważnego wyrażania swojego zdania. Chętnie krytykuje kreacje gwiazd, ale przyznaje, że jej samej również zdarzają się modowe wpadki.

 • Modowe wpadki Gwyneth Paltrow

  Gwyneth Paltrow należy do grona najbardziej stylowych gwiazd. Jednak i jej zdarzyły się modowe wpadki i to na oscarowej gali.

 • Sylwestrowa wpadka Mariah Carey: Posypią się pozwy?

  Nie milkną echa sylwestrowej wpadki Mariah Carey. Tym razem głos zabrała menedżerka artystki, Stella Bulchnikov.

 • Wpadki znanych aktorów

  Czasami nawet wielkie gwiazdy występują w filmach, delikatnie mówiąc nieudanych. Dziennik "The Los Angeles Times" zamieścił w środę, 10 stycznia, listę najbardziej spektakularnych filmowych "wpadek" znanych aktorów.

 • "Familiada": Każda wpadka to hit internetu!

  Widzowie TVP oglądają "Familiadę" już od ponad 25 lat. Do historii przeszły słynne żarty prowadzącego show Karola Strasburgera oraz zabawne wpadki uczestników tego popularnego teleturnieju. Przypominamy te najzabawniejsze!

 • Mariah Carey: Kto jest winien wpadki na Sylwestrze?

  Mariah Carey, która zaliczyła wstydliwą wpadkę na koncercie sylwestrowym w Nowym Jorku, zabrała głos. Ludzie z jej ekipy obarczają natomiast producentów imprezy za to, co stało się podczas występu gwiazdy.

Zdjęcia na temat: wpadki gwiazd
 • Małgorzata Socha, czyli Zuza Hoffer z "Na Wspólnej", nazywana jest ikoną stylu. Tym razem jednak przydarzyła się jej wpadka... Choć gwiazda twierdziła, że wszystkiemu winny jest źle dobrany makijaż, złośliwi uważają, że przesadziła z botoksem.
Wideo na temat: wpadki gwiazd
 • "Kocham Cię, Polsko!": Wpadki gwiazd

  Jaka była najbardziej zaskakująca sytuacja na planie teleturnieju? Na to pytanie odpowiedzieli Magda Masny i Karol Strasburger, goście szóstego odcinka "Kocham Cię, Polsko!". Emisja odcinka w sobotę, 8 kwietnia, o godz. 20:05 w TVP2.

 • Plejada gwiazd i wpadki podczas gali Viva! Najpiękniejsi

  Małgorzata Kożuchowska i Krystian Wieczorek to tegoroczni laureaci plebiscytu Viva! Najpiękniejsi. Na gali pojawiły się także inne gwiazdy, w tym Edyta Górniak i Kasia Skrzynecka, która zaliczyła małą wpadkę

 • Joanna Horodyńska: Wpadki staram się przekuwać w sukces

  Joanna Horodyńska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich stylistek. Znana jest również z ciętego języka i odważnego wyrażania swojego zdania. Chętnie krytykuje kreacje gwiazd, ale przyznaje, że jej samej również zdarzają się modowe wpadki.

Dyskusje na temat: wpadki gwiazd