• Informacje na temat:

  wpadki gwiazd erotyczne

Artykuły na temat: wpadki gwiazd erotyczne
 • Najwięksi serialowi skandaliści!

  Sprawdźcie, co serialowe gwiazdy mają za uszami!

 • "Siódme niebo": Nie zawsze święci

  ...mężczyzn, zrobiła wszystko, by odzyskała radość życia, a potem stała się jedną z gwiazd "Siódmego nieba". Największą "wpadką" twórców serialu okazał się Stephen Collins, czyli odtwórca pastora(...) zapalić się czerwona lampka. W końcu w 1994 i 1998 roku w księgarniach pojawiły się dwie erotyczne powieści jego autorstwa. Obydwie aż kipiały seksem i brutalnością! Podobno jednak ekipa...

 • Serialowy przewodnik

  ...... Lubisz serial „Na Wspólnej”? Obejrzyj galerie zdjęć z gwiazdami tej produkcji! "Komisarz Alex" odc.12 Grupa osób urządza spotkania erotyczne. Uczestniczą w nich m.in. Piotr i jego żona. Gdy okazuje(...) na jego byłą partnerkę. Podoba ci się serial „Ja to mam szczęście”? Sprawdź, jakie newsy opublikowaliśmy ostatnio o gwiazdach tej produkcji! "Świat według Kiepskich" odc.391 Ferdynand odczuwa...

 • Jurorzy do oceny!

  To oni, a nie mniej lub bardziej utalentowani uczestnicy muzycznych "talent shows", są największymi gwiazdami bijących rekordy oglądalności w wiosennej ramówce TVP, Polsatu i TVN-u programów. Oceniają, ale dlaczego sami nie mają być poddani ocenie? Oto nasz subiektywny ranking jurorów!

 • Największe "afery" 2013

  Piersi Angeliny Jolie, łobuzerski urok Jennifer Lawrence, lesbijski seks "Życia Adeli", zadyma w Starym Teatrze - tymi sprawami emocjonowaliśmy się w 2013 roku.

 • Live Aid: 25 lat minęło

  Liczyli na milion funtów, udało się zebrać ok. 150 mln na pomoc głodującej Etiopii. To pokazuje, że koncerty pod szyldem Live Aid mocno przerosły oczekiwania. Po 25 latach przypominamy najciekawsze momenty muzyczne tego wyjątkowego wydarzenia.