• Informacje na temat:

  wpadki gwiazd stanik

Artykuły na temat: wpadki gwiazd stanik
 • Problemy ze stanikiem Britney Spears na koncercie w Las Vegas

  Do incydentu na koncercie doszło w trakcie wykonywania utworu "I Love Rock 'N' Roll" w Las Vegas. W pewnym momencie pękło ramiączko stanika Britney Spears . Ta szybko się zasłoniła, a tancerze(...) jednego z tancerzy, który ściągnął swoją koszulę i pomógł ubrać ją Spears. Gwiazda jest rezydentką w Planet Hollywood w Las Vegas od grudnia 2013 roku. W 2015 roku Spears przedłużyła swój kontrakt...

 • Britney Spears zaliczyła wpadkę na początku amerykańskiej trasy

  ...wyskakuje z kostiumu pierś. Gwiazda jeszcze przez dwie minuty nie była świadoma tego, co się stało, prezentując kolejne choreografie ze swoimi tancerzami. Usterka stroju została naprawiona dopiero(...) Britney Spears od czasu, kiedy gwiazda zakończyła swoją rezydenturę w Planet Hollywood Resort and Casino w Las Vegas (zarobiła dzięki niej 138 milionów dolarów). W rozmowie z Entertainment Tonight...

 • Niedziałające mikrofony i awarie garderoby. Muzyczne wpadki 2016 roku

  Problemy z różnymi częściami garderoby, wpadki organizatorów, niecenzuralne słowa na wizji oraz występy, które powinny przebiegać zupełnie inaczej. Oto nasze zestawienie wpadek ze świata muzyki w 2016 roku.

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w październiku

  Maciej Stuhr rozpoczynający karierę na YouTubie, Cezary Pazura uczący kilkumiesięczną córeczkę języków oraz Julia Wieniawa na prowokacyjnym zdjęciu bez stanika. Do tego świętująca urodziny dziecka Małgorzata Kożuchowska i plejada polskich aktorów przy urnach wyborczych.

 • Taniec z jajami

  W świątecznym odcinku "Tańca z gwiazdami" najsłabiej ocenieni zostali Ola Szwed i Robert Rowiński, którzy pożegnali się z programem.

Dyskusje na temat: wpadki gwiazd stanik