• Informacje na temat:

  wpadki gwiazda

Artykuły na temat: wpadki gwiazda
 • "Taniec z Gwiazdami": Jak wypadli zwycięzcy "Love Island"? Organizacyjna wpadka

  Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska całkiem nieźle poradzili sobie w swoim pierwszym występie w "Tańcu z Gwiazdami", czego nie można jednak powiedzieć o producentach show, którzy właśnie przy okazji tej pary zaliczyli organizacyjną wpadkę.

 • Modowe wpadki Elżbiety Romanowskiej

  ...​Swój styl Elżbieta Romanowska określa jako połączenie wygody i kobiecości. Ubiera się sama, tylko przy wyjątkowych okazjach korzysta z pomocy stylistów. Nie zawsze też zgadza się założyć przygotowane przez nich stylizacje. Gwiazda nie ukrywa, że zdarzały jej się modowe wpadki, krytykę znawców odbiera jednak pozytywnie i stara się wyciągnąć z niej lekcję na przyszłość.

 • ​Joanny Racewicz wpadki na wizji

  ...gwiazda nie ma na koncie wpadek antenowych. - Zdarzyło mi się siedzieć naprzeciwko gościa w studio i zapomnieć, jak się nazywa, choć był to liczący się polityk - to jest coś strasznego, totalna czarna dziura w głowie. Na szczęście w uchu odezwał się roztropny głos wydawcy, który zdążył się zorientować, że jestem w kłopocie - opowiada dziennikarka. Gwiazda z uśmiechem wspomina również pracę...

 • Aleksandra Hamkało o modowych wpadkach

  Od momentu debiutu w show-biznesie Aleksandra Hamkało przyciągała uwagę ciekawym, bezpretensjonalnym stylem ubierania. Gwiazda twierdzi, że moda zawsze znajdowała się w kręgu jej zainteresowań(...) wydaje mi się, że czasami przesadzam z tym, jak staję okoniem wobec niej - mówi Aleksandra Hamkało agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Gwiazda uważa, że ślepe podążanie za modowymi nowinkami...

 • "Familiada" ma już 25 lat! Każda wpadka to hit internetu!

  ...25 lat temu, dokładnie 17 września 1994 roku, został wyemitowany pierwszy odcinek "Familiady". Do historii przeszły już słynne żarty prowadzącego oraz zabawne wpadki uczestników.

 • Modowe wpadki Gwyneth Paltrow

  Gwyneth Paltrow należy do grona najbardziej stylowych gwiazd. Jednak i jej zdarzyły się modowe wpadki i to na oscarowej gali.

 • Sylwestrowa wpadka Mariah Carey: Posypią się pozwy?

  Nie milkną echa sylwestrowej wpadki Mariah Carey. Tym razem głos zabrała menedżerka artystki, Stella Bulchnikov.

 • Lorde o krok od wpadki na scenie. "To szaleństwo"

  ...wróciła i kontynuowała koncert. Przypomnijmy, że nowozelandzka gwiazda promuje obecnie swój album "Melodrama". 1 lipca 2017 roku wystąpiła z tej okazji na Open’er Festivalu w Gdyni.

 • "Familiada": Każda wpadka to hit internetu!

  Widzowie TVP oglądają "Familiadę" już od ponad 25 lat. Do historii przeszły słynne żarty prowadzącego show Karola Strasburgera oraz zabawne wpadki uczestników tego popularnego teleturnieju. Przypominamy te najzabawniejsze!

 • Celine Dion o krok od wpadki

  Kanadyjska gwiazda Celine Dion prawie przewróciła się w drodze na imprezę modową w Paryżu.

Zdjęcia na temat: wpadki gwiazda
 • Małgorzata Socha, czyli Zuza Hoffer z "Na Wspólnej", nazywana jest ikoną stylu. Tym razem jednak przydarzyła się jej wpadka... Choć gwiazda twierdziła, że wszystkiemu winny jest źle dobrany makijaż, złośliwi uważają, że przesadziła z botoksem.
Wideo na temat: wpadki gwiazda
 • Na całym świecie gwiazdy wydają naprawdę duże sumy pieniędzy na stylizacje i chcą wyglądać jak najlepiej. Nie zawsze im to wychodzi. Oto 321. odcinek programu Joanny Horodyńskiej i Tomasza Jacykowa. Komu tym razem się dostało?

 • Na całym świecie gwiazdy wydają naprawdę duże sumy pieniędzy na stylizacje i chcą wyglądać jak najlepiej. Nie zawsze im to wychodzi. Oto 321. odcinek programu Joanny Horodyńskiej i Tomasza Jacykowa. Komu tym razem się dostało?

 • "Taniec z Gwiazdami": Wpadka Miller i Klimenta

  Monika Miller i Jan Kliment komentują wpadkę, jaka przytrafiła im się podczas wykonywania jednej z figur w drugim odcinku "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami".

Dyskusje na temat: wpadki gwiazda