• Informacje na temat:

  wpadki mariah

Artykuły na temat: wpadki mariah
 • ...kolega rapera stwierdził krótko: "Nie mieliśmy okazji, że tak powiem". Mariah Carey znana jest ze swoich sporych wahań wagi. Diwa dwoi się i troi, aby choć trochę wyglądać jak na okładkach swoich...

 • Kompromitujący występ Mariah Carey w Tokyo

  Mariah Carey zaliczyła poważną wpadkę już na samym początku światowej trasy koncertowej.

 • Mariah Carey stawia na fanów

  Jeszcze w tym roku na sklepowe półki trafi najnowszy album Mariah Carey, amerykańskiej gwiazdy muzyki pop. Wokalistka chcąc uniknąć ponownej wpadki, jaka miała miejsce przy okazji wydawnictwa "Glitter", stara się zyskać jak największe poparcie fanów i uzyskać ich pomoc w promowaniu płyty.

 • Gwiazda na żywo w TV: "Moja suknia się rozpięła!"

  Niewiele brakowało, by piosenkarka Mariah Carey zaprezentowała się publiczności i telewidzom nago. Zdarzenie możecie zobaczyć poniżej.

 • Ale wpadka: Doda nominowana za teledysk, którego... nie ma!

  Dwie nominacje do The World Music Awards otrzymała Doda. Zaskakuje jednak obecność wokalistki w kategorii najlepszy teledysk, w którym nominowano utwór, do którego nie powstał klip!

 • Tony Christie po raz trzeci

  Trzeci tydzień z rzędu na szczycie brytyjskiej listy najpopularniejszych singli znajduje się piosenka "(Is Thie The Way To) Amarillo", śpiewana przez 61-letniego obecnie Tony'ego Christie, wokalistę popularnego w latach 70. Ten charytatywny utwór, pierwotnie nagrany w 1971 roku, odparł szturm między innymi nowych wydawnictw Mariah Carey, Kylie Minogue i oczywiście reedycji kolejnego singla Elvisa

 • Kto zyskał, a kto stracił. Gwiazdometr 2012

  Fokus i Rahim są już nie tylko gwiazdami hip hopu, ale gwiazdami w ogóle, natomiast Ewa Farna mocno nadwyrężyła swoją reputację jazdą po pijanemu. Zobacz, kto poprawił, a kto pogorszył swoje notowania w zmiennym, muzycznym show-biznesie.

 • Pomyliła tekst hymnu. Christina Aguilera przeprasza

  Podczas prestiżowego występu na meczu Super Bowl Christina Aguilera pomyliła tekst amerykańskiego hymnu!

 • Zmarnowany talent Edyty Górniak

  Jak to się stało, że najbardziej utalentowana polska wokalistka po 20 latach kariery funkcjonuje głównie jako celebrytka?

 • "DJ'ować mogę nawet przez sen"

  Norman Cook, brytyjski muzyk, niegdyś członek zespołów The Housemartins i Freak Power, od wielu lat pracuje przede wszystkim jako DJ i znany jest pod pseudonimem Fatboy Slim. Po wielkim sukcesie albumów "You've Come A Long Way, Baby" i "Halfway Between The Gutter & The Stars", które sprzedały się na całym świecie w wielomilionowych nakładach, zdecydował się na wydanie płyty koncertowej. Album ?Live On Brighton Beach? jest zapisem jego występu 6 lipca 2001 roku na wielkiej plażowej imprezie...

Zdjęcia na temat: wpadki mariah
Wideo na temat: wpadki mariah
 • Mariah Carey zaliczyła wpadkę!

  Mariah Carey postanowiła ostatnio nieco się zrelaksować. Wodne przygody skończyły się jednak małą wpadką, a wszystko przez za mały biustonosz!

 • Hej, skarbie

  Zdobywca trzech nagród na festiwalu Sundance w 2009 roku, w tym nagrody Grand Prix i nagrody publiczności, "Hej, skarbie" Lee Danielsa to ekscytujący, szczery i pełen nadziei film o zdolności jednostki do przezwyciężania słabości. Osadzony w realiach roku 1987 opowiada historię Claireece "Precious" Jones (Gabourey Sidibe) - osamotnionej szesnastolatki, po raz drugi w ciąży z ciągle nieobecnym ojcem, wykorzystywanej przez okrutną matkę (Mo'Nique). Szkoła to istny świat chaosu, w którym...

 • Wykolejona

  Judd Apatow, reżyser "Druhen", "Wpadki" i "40-letniego prawiczka", przedstawia historię młodej kobiety, której życie wypełnia fantastyczna praca marzeń i bogate życie towarzyskie, jest popularna, zamożna, każdy chciałby być na jej miejscu. Ale jej życie osobiste to katastrofa. Prawdziwa katastrofa.