• Informacje na temat:

  wpadki upadki

Artykuły na temat: wpadki upadki
 • "Taniec z Gwiazdami": Jak wypadli zwycięzcy "Love Island"? Organizacyjna wpadka

  ...każdemu z nas w innych momentach" - uzupełniła tancerka. W trakcie programu doszło jednak do sporej wpadki, na co zwrócił uwagę m.in. nasz dziennikarz, Damian Glinka. Debiutujący w show Michał(...) się plotki, wedle których Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak ze sobą zerwali! - Nie jesteśmy takim spokojnym, baśniowym związkiem. Wiadomo, że my również mamy wzloty i upadki  - tłumaczyła...

 • Oscarowa wpadka Jennifer Lawrence

  Co prawda nie otrzymała Oscara - nie była nawet nominowana - ale po oscarowej gali znów mówi się tylko o niej. Jennifer Lawrence po raz kolejny zaliczyła spektakularną oscarową wpadkę.

 • Ariana Grande: Specjalistka od upadków

  Grande potknęła się o swoją suknię, a przed upadkiem i ewentualną kontuzją uratowała ją dziennikarka, która podtrzymała amerykańską gwiazdę. Niestety całe zdarzenie miało miejsce w trakcie telewizyjnej...

 • Kolejny upadek Rihanny. Zobacz!

  .... Przypomnijmy, że piosenkarka w trakcie trwającej obecnie europejskiej trasy koncertowej, zaliczyła już dwa bolesne upadki na scenie. Rihanna musi uważać, gdyż wciąż zmaga się z kontuzja żeber. Każdy kolejny...

 • Lady GaGa: Upadek z pokerową twarzą

  Otwierający trasę "The Monster Ball" koncert Lady GaGi w Montrealu (27 listopada) obfitował w efektowne upadki. Amerykańska wokalistka aż dwa razy wylądowała na pupie.

 • Mariah Carey: Wpadka na koncercie w RPA

  Erotyczny taniec wokalistki dla jednego ze swoich współpracowników omal nie zakończył się upadkiem.

 • Brit Awards 2015: Upadek Madonny przyćmił zwycięzców

  Sam Smith oraz Ed Sheeran okazali się największymi wygranymi gali Brit Awards 2015. Obaj wokaliści zgarnęli po dwie statuetki. Ich sukces "przyćmiła" jednak Madonna, której upadek ze sceny spektakularnie zakończył oficjalną część imprezy.

 • Piotr Polak: Spektakularny upadek na gali Orłów

  Podczas każdej gali prowadzącym lub nagrodzonym zdarzają się różne wpadki. Niektóre z nich pozostają niezauważone, jednak w przypadku Piotra Polaka ciężko przeoczyć taką gafę. Aktor, schodząc ze schodów podczas gali Orły 2014, potknął się i teatralnie upadł na scenę.

 • "Big Brother 2": Dramatyczne sceny podczas finału

  ...po swoim niefortunnym upadku zabrała głos w mediach społecznościowych i uspokoiła widzów. "Kochani, w związku z moim upadkiem na pięknej scenie 'Big Brothera' ogłaszam wszem i wobec: żyję i mam się...

 • Blake Shelton przyznał się, że był pijany na koncercie? "To tylko żart"

  Trener amerykańskiego "The Voice" przyznał, że upadek, jaki zaliczył na scenie podczas koncertu w Oregonie, był spowodowany zbyt dużą ilością wypitego alkoholu. Dzień później jego menedżer zdementował słowa artysty i stwierdził, że był to jedynie nieszczęśliwy wypadek, a Shelton żartował.

Wideo na temat: wpadki upadki
Dyskusje na temat: wpadki upadki
 • Re: "O mnie się nie martw": Wzloty i upadki

  Jak to pogodzić? To trudne,scenarzystki muszą być lojalne wobec widza.Nie mogą pisać raz tak, a raz tak.Przecież my to oglądamy i nie można udawać, że można nam wszystko wcisnąć.Pisząc nie mogą sobie pozwolić na wpadki-my pamiętamy!!