• Informacje na temat:

  wpadki w reklamach

Artykuły na temat: wpadki w reklamach
 • Najsłynniejsze wpadki filmowe

  Zegarek na przegubie średniowiecznego rycerza, rzymski legionista w sportowym obuwiu lub współczesne budynki w obrazie z lat 30. XX wieku. Takie wpadki zdarzają się niemal w każdym filmie.

 • "Big Brother": Wpadka w programie na żywo

  We wtorkowym wydaniu "Big Brother Nocą" doszło do niezręcznej sytuacji. Gośćmi programu byli znajomi Magdy Wójcik, którzy komentowali jej relację z Olehem Riaszeńczewem. Przyjaciele uczestniczki przyznali, że transmisję na żywo z domu Wielkiego Brata oglądają niemal przez cały czas. W pewnym momencie Filip Chajzer zapytał o "największą ciekawostkę" dotyczącą streamingu. Chyba jednak nie taką odpowiedź chciał usłyszeć...

 • Polsat zagłuszył reklamą zakończenie filmu "Życie Pi"

  Do skandalicznej sytuacji doszło w niedzielę, 1 listopada, podczas emisji nagrodzonego czterema Oscarami i Złotym Globem "Życia Pi". W kluczowym momencie, na sam koniec filmu, telewizja Polsat zagłuszyła monolog głównego bohatera, emitując reklamę swoich programów.

 • Wpadka magazynu "People": Uśmiercili Kirka Douglasa

  ...bardziej amerykańskie - i od tego czasu znany jest jako Kirk Douglas. Zdążył zadebiutować na deskach teatru, zanim został powołany do wojska. Po zakończeniu II wojny światowej grywał w reklamach...

 • Wpadka w "American Idol". Nie wiedzieli, że są na wizji

  ...antenę po reklamach i zaczął flirtować z Perry. "Twoja mama jest ładna" - wypalił do jurorki, a ta postanowiła kontynuować temat. "Moja mama? Mam nadzieję, że jabłko spadło niedaleko jabłoni...

 • Viki Gabor sprzedawała maseczki ochronne. Menedżer komentuje

  W związku z koronawirusem sytuacja na świecie jest coraz gorsza. W szpitalach zaczyna brakować niezbędnych rzeczy dla personelu medycznego. W tym czasie na Instagramie Viki Gabor pojawiła się kontrowersyjna reklama masek ochronnych. Menedżer artystki dementuje jednak, że sprzedaż ruszyła dopiero teraz.

 • Koncert "Muzyka Wolności" na 100-lecie powstania wielkopolskiego. Gromy na TVN

  Pokazany przez TVN koncert "Muzyka Wolności" w związku ze 100-leciem wybuchu powstania wielkopolskiego zebrał sporo krytycznych głosów - od organizacyjnych wpadek po dobór repertuaru.

 • Lindsay Lohan: Niegrzeczna dziewczyna

  .... W sobotę, 2 lipca, Lohan kończy 30 lat - z tej okazji postanowiliśmy przypomnieć nie jej liczne towarzyskie wpadki, ale filmowe kreacje, dzięki którym zasłynęła.

 • Jak zniszczyć swój wizerunek

  Kazik chciał się sądzić o sześć słów, a niepokorna Agnieszka Chylińska pokochała listy przebojów. Kanye West zepsuł młodej wokalistce wieczór i został nazwany przez prezydenta Obamę idiotą. Przedstawiamy najbardziej spektakularne wizerunkowe wpadki gwiazd!

 • Internetowy sukces Britney Spears

  ...tygodnika Billboard. Cieszą się także szefowie Pepsi, którzy być może wybaczą jej kolejne wpadki, kiedy np. ktoś sfotografuje ją z puszką Coca-coli w ręku.

Dyskusje na temat: wpadki w reklamach
 • Re: Co za obciach! Wpadki gwiazd na czerwonym dywanie

  ... nie otwieram takicgh pomponików, ale to żenujące dla pseudo mediów pokazywać takie zdjęcia. Dla paru kliknięć więcej, abu zarabiać pieniądze na reklamach, bo ktoś może chcieć zobaczyć kawałek bielizny, czy części ciała. Takie "pomponiki" pokazuja tylko żenadę mediów i fakt, że zarobić trzeba na wszystkim.