• Informacje na temat:

  września zrealizowany

Artykuły na temat: września zrealizowany
 • "Wałęsa" Wajdy: Zadanie zrealizowane

  Zdrojewski nazwał "Wałęsę" "filmem niezwykle ważnym, niezwykle sprawnie zrealizowanym, który będzie cieszył się zainteresowaniem w Polsce i poza Polską"; filmem "oddającym klimat epoki, historii tych(...). Uroczysta premiera "Wałęsy" ma się odbyć 23 września w Teatrze Wielkim w Warszawie. Do kin film trafi 4 października. W obsadzie, oprócz Więckiewicza i Stuhra, są m.in.: Agnieszka Grochowska (jako Danuta...

 • "Noc Walpurgi" w kinach od 25 września

  Laureat pięciu nagród na festiwalu "Młodzi i Film" w Koszalinie, znakomity debiut Marcina Bortkiewicza "Noc Walpurgi" pojawi się w kinach już 25 września.

 • Zajączek Parauszek od września

  Od niedzieli, 1 września stałym gościem w MiniMini+ będzie zajączek Parauszek. To bohater najnowszego serialu wyprodukowanego przez nagrodzone Oscarem studio Se-ma-for. "Parauszek i przyjaciele" to pierwsza od ponad 10 lat animacja lalkowa zrealizowana w Polsce.

 • Filmostrada VI od września

  ...30 września rozpocznie się szósta edycja Polskiego Objazdowego Festiwalu Filmowego Filmostrada. Tytułem, który otworzy tegoroczną edycję imprezy będzie debiutancki obraz Grega Zglińskiego "Cała zima bez ognia". Filmy trafią do naszych kin w około półtoramiesięcznych odstępach.

 • Festiwal Filmowy w Gdyni od 15 września

  ...mocnych", a w 1977 - "Kochaj albo rzuć". Nagroda zostanie wręczona na gali zamknięcia festiwalu - 20 września. Impreza ma w tym roku nową nazwę: Festiwal Filmowy w Gdyni. "Nazwa festiwalu w ostatnich...

 • Małgorzata Szumowska wyreżyserowała film w cyklu "Women's Tales" marki Miu Miu

  ...11 lutego podczas Nowojorskiego Tygodnia Mody New Yorks Fashion Week swoją amerykańską premierę będzie miał wyreżyserowany przez Małgorzatę Szumowską krótkometrażowy film zatytułowany "Nightwalk". Został on zrealizowany w ramach prestiżowego cyklu "Womens Tales", który stworzyła marka modowa Miu Miu.

 • ​Christoph Waltz, czyli fortuna, zdrada i tulipany

  Burzliwy romans "Tulipanowa gorączka", zrealizowany na podstawie bestsellerowej powieści Debory Moggach, w kinach będziemy mogli oglądać od 8 września. U boku zjawiskowej Alicii Vikander ("Dziewczyna z portretu", "Ex-Machina", "Kochanek królowej") występuje urodzony w Wiedniu laureat dwóch Oscarów - za role w "Bękartach wojny" i w "Django" - Christoph Waltz.

 • Nowy Morgenstern we wrześniu

  Film Janusza Morgensterna "Mniejsze zło", zrealizowany na motywach powieści Janusza Andermana "Cały czas", trafi do polskich kin pod koniec września - poinformował w czwartek dystrybutor - Vision Film.

 • Odnaleziono zaginiony film Meliesa

  Zrealizowany w 1899 roku przez Georgesa Meliesa film pt. "Kleopatra" odnaleziono w tajnym schowku we Francji, gdzie przeleżał 70 lat - poinformowali w środę, 21 września, w komunikacie potomkowie słynnego pioniera kina.

 • Premiera filmowa w Internecie!

  Brytyjski obraz "This Is Not a Love Song" będzie pierwszym filmem w historii, którego premiera odbędzie się jednocześnie w kinach i Sieci. Zrealizowany techniką cyfrową projekt trafi do podwójnego rozpowszechniania 5 września.

Zdjęcia na temat: września zrealizowany
Dyskusje na temat: września zrealizowany