• Informacje na temat:

  wschodząca gwiazdą

Artykuły na temat: wschodząca gwiazdą
 • Awkwafina: Wschodząca gwiazda

  Awkwafina to wschodząca gwiazda Hollywood, którą mieliśmy okazję zobaczyć w takich hitach, jak "Ocean,s 8", u boku Sandry Bullock, Anne Hathaway i Heleny Bonham Carter, a także w "Bajecznie bogatych Azjatach" czy "Jumanji". Internet podbiła jednak znacznie wcześniej, gdy jako barwna feministyczna raperka wydała swój pierwszy singiel "My Vag" w 2012 roku, wdając się w polemikę...

 • Ana Lily Amirpour: Wschodząca gwiazda reżyserii

  Reżyserka, ilustratorka, DJ-ka, kiedyś wokalistka zespołu rockowego. Kocha muzykę, amerykańskie kino i deskorolkę. Zawsze mówi to, co myśli. Okrzyknięta przez najważniejsze magazyny filmowe wschodzącą gwiazdą reżyserii. Jej debiutancką fabułę krytyka opisała jako przepięknie sfotografowaną wywrotową i szaloną wizję, pełną odniesień do klasyki kina i inteligentnego humoru. W popularnym serwisie...

 • Jessie Buckley: Wschodząca gwiazda

  Gwiazda serialu "Tabu" podbija kino! Jej rola w "Pod ciemnymi gwiazdami" wzbudziła zachwyt krytyków podczas światowej premiery na festiwalu w Toronto, dzięki czemu młoda irlandzka aktorka znalazła się w elitarnym gronie obiecujących aktorów - Rising Stars (Wschodzących Gwiazd), wybieranych przez festiwal. Jessie Buckley, znana między innymi ze wspomnianego serialu HBO, w którym partnerowała Tomowi Hardy'emu, wkrótce pojawi się w kolejnych głośnych, kinowych produkcjach.

 • Sophie Cookson: Wschodząca gwiazda kina

  "Tajemnice Joan" to adaptacja opartego na faktach bestsellera Jennie Rooney o najbardziej zaskakującym szpiegu w historii Wielkiej Brytanii.

 • Wschodząca gwiazda "Zmierzchu"

  Odtwórczyni roli Isabelli Swan w "Zmierzchu", Kristen Stewart, otrzymała nominację do Rising Star Award - wyróżnienia dla wschodzącej gwiazdy, przyznawanego w ramach nagród BAFTA.

 • Ritter: Wschodząca gwiazda

  Aktor Jason Ritter zostanie uhonorowany nagrodą "Najbardziej obiecujący aktor roku" (Rising Male Star of the Year), podczas tegorocznego spotkania Video Software Dealers Association (VSDA), które odbędzie się w Las Vegas. Podczas gali Home Entertainment 2004 wyróżnienie odbierze także Rebecca Romijn-Stamos ( "Punisher" ), uznana przez członków VSDA za najbardziej obiecującą aktorkę.

 • Wschodząca gwiazda i ostre klimaty

  W kolejnym odcinku programu "MuzzoWizja" w INTERIA.TV przeważać będą ostre klimaty. Gośćmi prowadzącego będą członkowie hardrockowego zespołu Carrion.

 • Florence Pugh: Nowa gwiazda Hollywood

  Najpierw przykuła uwagę świata występem w horrorze "Midsommar. W biały dzień", później oczarowała widzów i krytyków w ekranizacji "Małych kobietek". Za rolę w tym drugim filmie otrzymała właśnie nominację do Oscara. Jej twarz ozdobiła niedawno okładkę amerykańskiego "Vogue'a", a prezentowane na galach kreacje wzbudzają powszechny zachwyt. Oto Florence Pugh - wschodząca gwiazda kina i czerwonych...

 • Kto gwiazdą "50 twarzy Greya"?

  Dakota Johnson, 23-letnia córka Melanie Griffith i Dona Johnsona, zagra w ekranizacji kontrowersyjnej powieści "50 twarzy Greya". Wschodząca gwiazda kina w wyścigu o rolę pokonała tak znane aktorki, jak Emma Watson, Mila Kunis i Elizabeth Olsen.

 • Horror z nową gwiazdą Hollywood

  ..."Klątwa Jessabelle", film reżysera "Piły VI" i "Piły 3D" Kevina Greuterta oraz producenta "Paranormal Activity" Jasona Bluma, to intrygujący horror, rozgrywający się w tej samej scenerii co głośna "Obecność" (2013). Główną rolę gra wschodząca gwiazda kina Sarah Snook ("Śpiąca piękność"), aktorka o niepospolitej, zapadającej w pamięć urodzie. Już wkrótce usłyszy o niej filmowy świat, za sprawą co...

Zdjęcia na temat: wschodząca gwiazdą
Wideo na temat: wschodząca gwiazdą
 • Odeta Moro jest "Agentem"! Wygrała Ładocha. Kret największym przegranym!

  TVN zakończył właśnie emisję drugiej edycji programu "Agent. Gwiazdy". Tytułowym agentem okazała się Odeta Moro, którą najlepiej rozgryzła wschodząca gwiazda Daria Ładocha. O krok od zdobycia ponad 70 tysięcy złotych był Jarek Kret. I pomyśleć, że za pieniądze z wygranej mógł zabrać Tadlę na jakieś ekstra wakacje... (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: wschodząca gwiazdą
 • Re: Wschodząca gwiazda: Weronika Humaj

  Jak kilka razy pokaże cycki i kapciochę to gwiazdą będzie na bank.

 • Re: Nowa wschodząca gwiazda - Joanna Opozda...

  Jak zostać gwiazdą show-biznesu szybko i bez wysiłku? Napisano o tym książkę. Zobaczcie na nibyserio. com Niezły ubaw. Jak nie potrafisz się z siebie śmiać, nie zaglądaj tam

 • Re: Wschodząca gwiazda: Weronika Humaj

  No Poloczki znów żeście się popisali nie ma co!!!!!! Zero jakiejś inteligentnej wypowiedzi tylko obrażnaie, poniżanie i sklejanie zdań bez sensu!!! Żałośni są co niektórzy. Dziewczyna jest bardzo ładna. I tego żadne Wasze złośliwości nie zmienią. To czy będzie tzw. gwiazdą czy nie to czas pokaże. A ci ktorzy głównie majaczą o jakis lodach czy pornolach to jak widać zwykłe wykolejone chamy

 • Re: Serialowy przewodnik

  Bylem kiedyś wschodząca gwiazdą popu. Zrezygnowałem na początku mojej wielkiej kariery dla swej pasji a konkretnie - hodowli jedwabnikow.

 • Re: "M jak miłość": Adriana Kalska - nie tylko seksowna dziewczyna Roznerskiego

  Wschodząca gwiazda?! Nie mam pojęcia, kto to jest, a jedyne, co widzę, to głupiutką kobietę, robiącą sobie dziwne zdjęcia przed lustrem. P.S. Ten, kto nazwał ją gwiazdą, pomylił leki albo uderzył się naprawdę mocno w główkę.