• Informacje na temat:

  wspaniała wiadomość

Artykuły na temat: wspaniała wiadomość
 • Producentka filmu "Zimna wojna": Pięć statuetek to fantastyczna wiadomość

  ...- Pięć statuetek Europejskiej Nagrody Filmowej to fantastyczna wiadomość i wielkie święto. Wygraliśmy z najlepszymi, to nie było łatwe zwycięstwo - powiedziała producentka filmu "Zimna wojna" Ewa Puszczyńska.

 • Doda: Bombowa wiadomość!

  ...przeszli do finału dzięki głosom, oddanym przez widzów MTV. "Bombowa wiadomość nadeszła do nas z Londynu! Jesteśmy ogromnie zaskoczeni i niezwykle szczęśliwi. To pierwsza taka nominacja w historii polskiego MTV. Niesamowity sukces dla Polski oraz wspaniała nagroda dla fanów Dody. To właśnie im Artystka dedykuje to niezwykłe wyróżnienie" - czytamy na oficjalnej stronie Dody. "To, że znalazłam się...

 • To wspaniałe święto kina

  ..."To bardzo ekscytujące. Z jednej strony to fantastyczna wiadomość dla nas, którzy pracowaliśmy przy tym filmie. Dla Agnieszki Holland, Joli Dylewskiej, dla wszystkich aktorów i dla całej ekipy. A z drugiej strony dla polskiego kina, ponieważ to wspaniała promocja naszego kina na świecie" - przekonuje Więckiewicz. "Myślę, że ta nominacja pomoże temu filmowi w dystrybucji, w dotarciu do większego...

 • Wokalistka Chvrches publikuje obrzydliwą wiadomość od "fana"

  27-letnia szkocka wokalistka Lauren Mayberry codziennie otrzymuje wiadomości, w których ktoś grozi jej gwałtem. Artystka nie zamierza milczeć na ten temat i przechodzi do kontrofensywy.

 • "Wspaniałe" U2. Tylko u nas!

  ...wiadomość szczególnie dla fanów grupy przywiązanych do brzmienia zespołu z połowy lat 80. Magazyn "Q" twierdzi, że "Magnificent" przywołuje echa utworu "A Sort Of Homecoming" otwierającego album "The...

 • "Rolnik szuka żony": Żona Pawła z pierwszej edycji programu jest w ciąży

  Pojawiła się wspaniała wiadomość dotycząca Pawła Szakiewicza, uczestnika pierwszej edycji programu "Rolnik szuka żony". Żona rolnika ujawniła, że jest w ciąży!

 • Netflix wyprodukuje "Wiedźmina"!

  To wspaniała wiadomość dla fanów twórczości Andrzeja Sapkowskiego. Netflix wraz z firmami Platige Image i Sean Daniel Company wyprodukują serial na podstawie "Wiedźmina".

 • Testament: Chuck Billy powraca do zdrowia!

  Wspaniała wiadomość dla fanów grupy Testament. Stan zdrowia Chucka Billy’ego poprawia się. Wokalista przeszedł niedawno badania kontrolne w klinice onkologicznej i usłyszał tam wspaniałą dla siebie i fanów wiadomość.

 • Seksowni Deftones

  Wspaniała wiadomość dla fanów amerykańskiej formacji Deftones. Po prawie trzech latach milczenia, grupa powraca z nowym albumem zatytułowanym "White Pony".

 • Nowa "Encyklopedia Kina"

  Oto wspaniała wiadomość dla wszystkich miłośników X Muzy. Nakładem wydawnictwa Biały Kruk, pod redakcją profesora Tadeusza Lubelskiego z Uniwersytetu Jagiellońskiego, ukazała się "Encyklopedia Kina".

Zdjęcia na temat: wspaniała wiadomość
Wideo na temat: wspaniała wiadomość
 • "Drogi wolności": Odcinek 2.

  Kraków pod zaborem austro-węgierskim, tuż przed świętami Bożego Narodzenia 1917. Ostatni rok Wielkiej Wojny. Kiedy mężczyźni walczą o nowy, wspaniały świat, kobiety pozostawione w domach biorą sprawy w swoje ręce. Firma Ignacego Biernackiego „PANORAMA” ma pójść pod młotek mimo nieobecności właściciela. Siostry Biernackie chcą z niej uratować to, co najcenniejsze. Ukrywają też wiadomość o plajcie

Dyskusje na temat: wspaniała wiadomość