• Informacje na temat:

  wspaniałe uczucie

Artykuły na temat: wspaniałe uczucie
 • "Wspaniałe stulecie", "Przysięga". Romanse na planach tureckich seriali

  ...serialu. Tym razem była to produkcja zatytułowana "Zraniona miłość". Burak Özçivit i Fahriye Evcen Ulubieniec fanów "Wspaniałego stulecia", Burak Özçivit (Bali Bej), swoją żonę Fahriye Evcen(...) na planie serialu. Na pewien czas połączyło ich gorące uczucie, ale ich związek rozpadł się po kilkunastu miesiącach. Özge Gürel i Serkan Çayoglu "Sezon na miłość" to zabawna i pełna...

 • Barbara Kurzaj: Trzeba walczyć o uczucie

  Na ekrany kin wszedł właśnie film "Kebab i Horoskop" z udziałem Barbary Kurzaj, aktorki znanej m.in. z "Barw szczęścia". Wkrótce zobaczymy ją też w nowym serialu! Czy zagra wymarzoną rolę silnej kobiety?

 • "M jak miłość": Uczucie kwitnie!

  Lilka (Monika Mielnicka) uzna, że poślubienie Mateusza (Krystian Domagała) to najlepsze, co mogło jej się przytrafić.

 • Barbara Krafftówna: Szczęście jest bardzo kruche

  Barbara Krafftówna, czyli niezapomniana Honorata z serialu "Czterej pancerni i pies", jako aktorka miała wiele szczęścia - grała wspaniałe role w filmach i serialach, odnosiła sukcesy na scenie, zdobyła mnóstwo prestiżowych nagród. Niestety, w życiu prywatnym los nie skąpił jej ciężkich chwil.

 • Barbarossa wyjaśnia sułtanowi nieporozumienie dotyczące zaginionego listu, w którym Mustafa informował go o otwarciu stoczni. Sulejman wzywa syna na spotkanie w Bursie. Hürrem chce udowodnić Mihrimah, że Bali bej jej nie kocha. Tymczasem mężczyzna spotyka Silvię, z którą romansował kiedyś we Włoszech. Ich uczucie odżywa. Mąż Şah, Lütfü pasza, zostaje mianowany wielkim wezyrem.

 • Piotr Gąsowski o związku z Anna Głogowską: Gorąca atmosfera

  Piotr Gąsowski podkreśla, że tak jak w każdym związku u niego także zdarzają się kłótnie i ciche dni, ale najważniejsze, że wszystkie problemy udaje się szybko rozwiązać. Choć media wielokrotnie spekulowały na temat rozstania aktora z tancerką Anną Głogowską, to oni sami zapewniają, że na przekór wszystkim plotkom ich uczucie wciąż kwitnie.

 • Wspaniałe stulecie

  Nigar donosi Hürrem, że Rüstem Pasza przeszedł na stronę Szach. Liczy, że wdzięczna za pomoc sułtanka pomoże jej odnaleźć córkę. Do Konstantynopola przyjeżdża Bali Bej, dawna miłość Mihrimah. Okazuje się, że uczucie łączące ich przed laty nie wygasło. Fahriye podejmuje próbę zabicia Hürrem w haremie.

 • Obituary w Krakowie

  19 stycznia w krakowskiej "Fabryce" zagra Obituary, legenda amerykańskiego death metalu.

 • Wspaniałe stulecie

  ...odc. 204 Barbarossa wyjaśnia sułtanowi nieporozumienie dotyczące zaginionego listu, w którym Mustafa informował go o otwarciu stoczni. Sulejman wzywa syna na spotkanie w Bursie. Hürrem postanawia udowodnić Mihrimah, że Bali bej jej nie kocha i sułtanka powinna o nim zapomnieć. W domu weneckiego posła Bali bej spotyka Silvię, z którą romansował kiedyś we Włoszech. Ich uczucie odżywa. Mąż sułtanki...

 • "Obiekt" nagrodzony na festiwalu w Sundance

  "Obiekt" w reżyserii Pauliny Skibińskiej otrzymał Nagrodę Specjalną Jury Filmów Krótkometrażowych na 37. Festiwalu Filmowym Sundance - najważniejszej imprezie kina niezależnego na świecie. Jest to pierwsza nagroda dla dokumentu Skibińskiej wyprodukowanego w Studiu Munka działającym przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

Zdjęcia na temat: wspaniałe uczucie
Dyskusje na temat: wspaniałe uczucie
 • Re: Wypatrzył żonę na przyjęciu!

  Z ładnej miski jeszcze nikt się nie najadł. Wspaniałe uczucie.

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Hity rodem z Turcji

  Doskonała gra aktorska, akcja trzymająca w napięciu ichwile wywołujące uczucie zarówno grozy jak i spokoju.

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Hity rodem z Turcji

  Ja nie jestem wlasnoscia meza ani on moja!Polaczylo nas prawdziwe i szczere uczucie ,zyjemy bardzo zgodnie!Oboje trakujemy sie z SZACUNKIEM i dzielimy sie obowiazkami,idioto!!!!!

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Hürrem wyda córkę za mąż!

  Nie sądzę by Ibrahim znienawidził Hatice, zalazła mu za skórę wypominaniem że pochodzi z Osmanów, poruszała tym czułe struny plebejusza dorobkiewicza ale ich uczucie w serialu jest przedstawione jako prawdziwe i moim zdaniem najgorętsze ze wszystkich par.

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Droga do sławy

  Jak dla takiej i takiego liczyła i liczy się tylko kasa a uczucia 0 to ktoś coś zawsze traci. Swoją drogą to biedni ci ludzie ,którzy nie potrafią kochać (uczucie) i nie są kochani bo przez to myślą , że wolno im tylko brać a nic dawać w zamian. Żal takich ludków. katastrofa życiowa.