• Informacje na temat:

  wspólny film

Artykuły na temat: wspólny film
 • Russell Crowe: Wspólna impreza z Edem Sheeranem

  .... Majestatycznie podniósł bibelot zakupiony na aukcji dzieł sztuki - statuetkę Grammy, przyznaną Johnny'emu Cashowi, Carlowi Perkinsowi, Jerry Lee Lewisowi i Roy'owi Orbisonowi za ich wspólny album z 1986(...) Crowe. Russell Crowe jest laureatem Oscara za rolę w filmie "Gladiator". Ed Sheeran ma z kolei na koncie cztery Grammy Awards, nazywane "muzycznymi Oscarami", które amerykańska Narodowa Akademia...

 • ​Nowy film Małgorzaty Szumowskiej w konkursie festiwalu w Wenecji

  Nowy film Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta "Śniegu już nigdy nie będzie" ("Never Gonna Snow Again") został zakwalifikowany do głównego konkursu Międzynarodowego Festiwalu w Wenecji. Listę filmów przedstawił podczas wideokonferencji we wtorek, 28 lipca, dyrektor festiwalu Alberto Barbera.

 • Kolejny wspólny film Pitta i Jolie?

  Od czasu wspólnego występu w komedii "Pan i Pani Smith" Angelina Jolie i Brad Pitt są nierozłączni. W niedzielę, 29 stycznia, podczas uroczystości wręczenia nagród SAG przyznali, że kolejny wspólny film to tylko kwestia czasu.

 • Zanussi i Michałkow: Wspólny film

  Polski reżyser Krzysztof Zanussi ( "Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową" ) i Nikita Michałkow ("Spaleni słońcem"), jeden z najwybitniejszych rosyjskich twórców, planują realizację wspólnego filmu. Ich projekt filmowy zatytułowany jest "Persona non grata".

 • Jennifer Lawrence w nowym filmie Adama McKaya

  Jennifer Lawrence zagra główną rolę w realizowanej dla Netfliksa komedii "Dont Look Up". Film wyreżyseruje i napisze do niego scenariusz laureat Oscara - Adam McKay, twórca takich hitów jak "Big Short" czy "Vice".

 • Wspólny film Disneya i Dalego

  Prace nad 6-minutową animacją, opartą na pomysłach Dalego rozpoczęły się w 1946 roku, jednak wstrzymano je z powodu braku funduszy. Jednak niedawno bratanek Walta Disneya - Roy, odnalazł ponad 100 storyboardów, rysunków i szkiców projektu i dokończył dzieło swego przodka. Od czerwca film, który przedstawia postać, tańczącą na tle surrealistycznej scenografii, będzie można zobaczyć w londyńskiej...

 • Wspólny film gwiazd kina akcji

  Inspirowany jedną z chińskich legend film "The Forbidden Kingdom", zadebiutował na szczycie listy najpopularniejszych filmów weekendu w USA oraz Kanadzie i zarobił 20,9 mln dolarów.

 • Haneke i Houellebecq: Wspólny film?

  Michael Haneke, reżyser "Białej wstążki", podczas wizyty promującej film w Londynie wyjawił, że on i kontrowersyjny francuski pisarz Michel Houellebecq, dyskutowali nad wspólnymi projektami - informuje "Guardian".

 • Córka zmarłego Paula Walkera opublikowała ich wspólne nagranie

  Meadow Walker opublikowała w sieci wzruszające nagranie. Córka tragicznie zmarłego aktora Paula Walkera podzieliła się prywatnym filmikiem z jej ojcem w roli głównej. "Nigdy nie sądziłam, że się tym podzielę" - napisała.

 • Cage, Kaufman i Jonze: Wspólny film

  Nicolas Cage zagra w najnowszym projekcie twórców filmu "Być jak John Malkovich" - scenarzysty Charliego Kaufmana i reżysera Spike'a Jonze'a - zatytułowanym "Adaptation". Historia jest luźno oparta na "The Orchid Thief", powieści Susan Orlean, która przez lata była współpracowniczką magazynu "New Yorker".

Zdjęcia na temat: wspólny film
Wideo na temat: wspólny film
 • "Na Wspólnej": Odcinek 2775.

  Marta już wie – sprawa Irka to tykająca bomba! Marta drąży sprawę niewinnie skazanego Irka. Spotyka się z prokuratorem prowadzącym przed laty jego sprawę i zadaje mu serię niewygodnych pytań. Po południu prokurator zjawia się u Irka. Zaczyna mu grozić! Darek ratunkiem dla upokorzonej Kasi? Anna przekonuje Kasię, że musi zgłosić film zamieszczony w sieci przez Rafała na policję. Niestety, na

 • "Na Wspólnej": Zwiastun odcinków 2500 -2503

  Darek przyjeżdża do szpitala psychiatrycznego, gdzie zamknięty jest Woźniak - jeden z bandytów, którzy zaatakowali Olafa w pociągu. Próbuje przekonać lekarza, żeby pozwolił na rozmowę z "chorym". Żbik spotyka się też z sędzią - pokazuje mu fragment filmu z pociągu. Wszystko po to, by nie dopuścić do pierwszej rozprawy Olafa. Czy to się uda?

Dyskusje na temat: wspólny film