• Informacje na temat:

  współprowadząca program

Artykuły na temat: współprowadząca program
 • Magdalena Ogórek gospodynią radiowego programu

  ...w listopadzie 2016 jako współprowadząca program "W tyle wizji". W lutym 2017 dostała kolejny program na antenie stacji - "Studio Polska".  (...)"Rozmowy pod krawatem" to poranna, opiniotwórcza rozmowa z ludźmi ważnymi dla miasta i regionu - anonsuje program Radio Szczecin. Magdalena Ogórek poprowadzi czwartkowe wydania "Rozmów pod krawatem...

 • Nowy program Polsatu "All Together Now": Igor Kwiatkowski zaprasza

  Trwają prace nad nowym muzycznym programem Polsatu - mowa o polskiej wersji formatu "All Together Now". Show prawdopodobnie poprowadzi Igor Kwiatkowski, były członek Kabaretu Paranienormalni.

 • Ten program ma klasę!

  Emocje rosną, jako że "The Voice of Poland" wchodzi właśnie w fazę odcinków emitowanych "na żywo". Zgodnie z regułą programu, od tego momentu prowadzony będzie on już przez dwójkę gospodarzy, bowiem(...). - Przyjechałam tu na dłuższą chwilę, a udział w programie jest miłym pretekstem - mówi aktorka. Przyznaje, że nie zastanawiała się długo nad przyjęciem propozycji poprowadzenia "The Voice of Poland...

 • Nowy program Polsatu "Śpiewajmy razem. All Together Now": Pin Up Candy oczaruje widzów?

  Pin Up Candy, czyli Katarzyna Kraszewska, nazywana królową polskiej burleski, została jedną z jurorek w programie Polsatu "Śpiewajmy razem. All Together Now". Szeroki skład show pojawił się na planie programu, który startuje już 5 września o godzinie 20:30.

 • Nowy muzyczny program Polsatu "All Together Now": Igor Kwiatkowski zaprasza

  .... W Wielkiej Brytanii w składzie tego panelu weszli m.in. występująca jako współprowadząca program Geri Horner ze Spice Girls, Lindsay Dracass (reprezentantka na Eurowizję 2001) i raper Gabz(...)Przypomnijmy, że w 2016 r. po jedenastu edycjach Polsat zakończył program "Must Be The Music" . Wiosną 2017 r. stacja reaktywowała "Idola" , który był pierwszym muzycznym talent show...

 • Nowy muzyczny program Polsatu "All Together Now": Ewa Farna na czele 100-osobowego jury

  ...złożony ze stu ekspertów muzycznych i wokalistów. W Wielkiej Brytanii w składzie tego panelu weszli m.in. występująca jako współprowadząca program Geri Horner ze Spice Girls, Lindsay Dracass(...)Przypomnijmy, że w 2016 r. po jedenastu edycjach Polsat zakończył program "Must Be The Music" . Wiosną 2017 r. stacja reaktywowała "Idola" , który był pierwszym muzycznym talent show...

 • "The Voice Senior": Takich wzruszeń jeszcze nie było

  Śpiewających seniorów w programie "The Voice Senior" zobaczymy dopiero w grudniu. Ale współprowadząca ten program Marta Manowska już teraz zdradza kilka ciekawostek na temat tej produkcji.

 • "The Voice Senior": Łzy Marty Manowskiej

  Śpiewających seniorów w programie "The Voice Senior" zobaczymy dopiero w grudniu. Ale współprowadząca ten program Marta Manowska już teraz zdradza kilka ciekawostek na temat tej produkcji.

 • Anna Kalczyńska świętuje 40. urodziny

  Anna Kalczyńska, znana dziennikarka, współprowadząca program śniadaniowy "Dzień dobry TVN", kończy w sobotę, 23 kwietnia, 40 lat.

 • Marcelina Zawadzka poprowadzi program "Dendżer" w TVN Turbo

  Zdobywczyni tytułu Miss Polonia, znana z zamiłowania do sportów ekstremalnych, została współprowadzącą program "Dendżer" na antenie TVN Turbo. Wraz z Arkadiuszem Klichem w niecodzienny sposób będzie sprawdzać działanie urządzeń codziennego użytku.

Zdjęcia na temat: współprowadząca program
Wideo na temat: współprowadząca program
 • "Na Wspólnej": Odcinki 2921-2924. Zwiastun

  Roma zostaje współprowadzącą program! Marta wkurzona – dowiaduje się, że Roma nie poinformowała jej o przeniesieniu nagrania i zebraniu z prezesem. Na spotkaniu Konarska dostaje szału – okazuje się, że prezes zarządza jej współpracę z Lenarską jako współprowadzącą program! Na dodatek nazywa Romę nadzieją stacji!

 • Marcelina Zawadzka o TVP: Poprzeczka bardzo wysoko

  Marcelina Zawadzka zaczęła pracę w TVP w październiku 2015 roku. Dołączyła wówczas do ekipy prowadzącej poranny magazyn "Pytanie na śniadanie", zastępując Iwonę Radziszewską. Wiosną tego roku została natomiast współprowadzącą program "Bake Off - Ale ciacho!". Prezenterka nie ukrywa, że jej życie zawodowe staje się coraz bardziej emocjonujące, ale też niesie coraz trudniejsze wyzwania.

 • Marcelina Zawadzka poprowadzi program „Dendżer”

  Zdobywczyni tytułu Miss Polonia, znana z zamiłowania do sportów ekstremalnych, została współprowadzącą program „Dendżer” na antenie TVN Turbo. Wraz z Arkadiuszem Klichem w niecodzienny sposób będzie sprawdzać działanie urządzeń codziennego użytku. Para spróbuje między innymi przygotować sok w pralce oraz napompować oponę samochodową dezodorantem. Jak podkreśla Marcelina Zawadzka, niektóre