• Informacje na temat:

  wszystkie kobiety rolling

Artykuły na temat: wszystkie kobiety rolling
 • Keith Richards (The Rolling Stones) kończy 75 lat. Osiem ciekawostek

  ...14 utworów autorstwa spółki Mick Jagger i Keith Richards znalazło się na liście 500 najwspanialszych piosenek wszech czasów przygotowanej przez magazyn "Rolling Stone". Kanoniczne nagranie "(I Can't Get No) Satisfaction" The Rolling Stones z 1965 r. ustąpiło tylko "Like a Rolling Stone" Boba Dylana. Kompozytorem "Keef" został w 1963 roku, kiedy to Andrew Loog Oldham - pierwszy menedżer...

 • The Rolling Stones: Anioły i demony

  W dniu premiery książki "Mick. Szalone życie i geniusz Jaggera" Christophera Andersena tylko u nas możecie przeczytać obszerny fragment rozdziału "Anioły i demony", który opowiada o pamiętnym koncercie The Rolling Stones w Altamont w 1969 roku.

 • Scorpions: Polskie kobiety są wspaniałe

  ..."Jeśli zakładasz zespół, chcesz grać koncerty, na tym opierali się Scorpionsi przez te wszystkie lata i jest to jeden z powodów, dla których wciąż trzymamy się razem" - tłumaczy wokalista Klaus Meine z grupy Scorpions, która jest główną gwiazdą tegorocznej edycji Tauron Life Festival Oświęcim.

 • The Rolling Stones: Mick Jagger i Keith Richards jak małżeństwo

  Na stronach Interii możecie przeczytać obszerny fragment książki Chrisa Salewicza "Mick & Keith. Rolling Stonesów portret podwójny" - biografii najstarszego "małżeństwa" rock and rolla.

 • Keith Richards z The Rolling Stones ma 70 lat

  Ikona rock and rolla Keith Richards, gitarzysta i jeden z założycieli zespołu The Rolling Stones, w środę (18 grudnia) skończył 70 lat. Muzyk jest współautorem takich hitów jak "Satisfaction", "Gimme Shelter", "Angie" czy "Jumpin Jack Flash".

 • "Nienawidzę wszystkiego, co podoba się krytykom"

  ..., bardzo się zmartwię. Nienawidzę wszystkiego, co podoba się krytykom. A wszystko, czego oni nienawidzą, mnie się podoba. Jeśli moi fani pójdą na ten film i on ich poruszy, to mi w zupełności(...) pracy, sprawach związanych z występami na scenie, z aktorstwem. Nagrałaś nową wersję "Satisfaction" z repertuaru Rolling Stonesów, ale opuściłaś w tekście linijki mówiące o paleniu papierosów...

 • Drugi raz Keitha Richardsa

  Gitarzysta The Rolling Stones na planie filmowym czuje się jak ryba w wodzie.

 • Mick Jagger: Nieposkromiony symbol epoki

  Na stronach INTERIA.PL możecie przeczytać obszerny fragment obfitującej w pikantne szczegóły biografii Micka Jaggera, legendarnego wokalisty The Rolling Stones!

 • Gwiazdor kina porno oskarżony o przestępstwa seksualne. Grozi mu 90 lat więzienia

  Ron Jeremy, legendarny aktor filmów dla dorosłych, jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy tej przemysłu, został oskarżony o ataki na tle seksualnym na cztery kobiety. Do zdarzeń tych miało dojść na przestrzeni lat 2014-2019. Jeśli Jeremy zostanie uznany winnym, może spędzić za kratami nawet 90 lat.

 • Brian Jones: Jedyny prawdziwy Stones?

  Gdyby żył, skończyłby dziś 70 lat. Tragicznie zmarły w 1969 roku Brian Jones był uznawany za uosobienie The Rolling Stones i jedynego prawdziwego Stonesa. Każdy medal ma jednak dwie strony, a osoba artysty budziła sprzeczne reakcje: od uwielbienia do nienawiści.