• Informacje na temat:

  wszystkie tagi

Artykuły na temat: wszystkie tagi
 • Paintball klasyczny – atrakcja z adrenaliną

  Paintball, jak prawie wszystkie sporty polegające na walce pozorowanej, swoje początki wywodzi z USA. W odróżnieniu od Laser Tagu, markery paintballowi służyły początkowo do znaczenia drzew i bydła na odległość. Dopiero po pewnym czasie, w roku 1981, zorganizowano pierwsze rekreacyjne rozgrywki, a zaraz potem ruszyła lawina zainteresowania paintballem. Do Polski paintball klasyczny trafił na...

 • Ostatni dzień Tokio Hotel

  Rok temu Tokio Hotel byli debiutującym zespołem, o którym słyszało niewielu. Kilkanaście miesięcy później zespół Billa i Toma Kaulitzów ma tysiące fanów w całej Europie. Wydali 4 single i nakręcili 5 teledysków. Najnowszy z nich "Der Letzte Tag" możecie zakupić za jedynego SMS-a na specjalnej strony w portalu INTERIA.PL!

 • Przyjaciele

  Rachel zostaje awansowana na szefa sprzedaży jednej z marek sportowych jej firmy, domu mody Ralpha Laurena. Jej pierwszym zadaniem na nowym stanowisku jest zatrudnienie asystenta. Po zapoznaniu się ze wszystkimi kandydatami musi dokonać wyboru między mającą doskonałe kwalifikacje Hildą i zupełnie nieprzygotowanym do tej pracy, ale bardzo przystojnym i młodym Tagiem Jonesem. Za namową przyjaciół...

 • Gwiazda na ostrej diecie!

  Amerykańska piosenkarka Lady Gaga robi wszystko, by stracić jak najwięcej kilogramów przed zbliżającą się trasą koncertową.

 • Video INTERIA.PL: Podziel się filmikami!

  Uwielbiasz oglądać ciekawe i śmieszne filmy w sieci? A może sam posiadasz film godny pokazania? Teraz masz miejsce, które spełni twoje oczekiwania. Rusza nowy serwis video.interia.pl , którego możesz być współtwórcą.

 • Wpadka PR-owców Susan Boyle. Internet się śmieje

  Nie ze swojej winy Susan Boyle stała się obiektem niewybrednych żartów użytkowników Twittera.

 • Więcej w Mieście Muzyki

  Od środy, 4 marca, portal Miasto Muzyki wzbogacił się o nowe serwisy, będące wynikiem współpracy INTERIA.PL i Radia RMF FM.

 • Kontrowersyjne słowa debiutantki

  Wschodząca gwiazda pop Jessie J nie przebiera w słowach. Piosenkarka twierdzi, że wiele obecnych gwiazd show-biznesu to "marionetki" w rękach swoich menedżerów.

 • Oto nasza instrukcja.

 • Osobowość stłamszona

  Jessie J "Who You Are", Universal

Wideo na temat: wszystkie tagi
 • Wszystko

  Nieromantyczna komedia o romantycznej miłości, szczerej i największej, ale rozkosznie naiwnej i nieporadnej. ON ma 17 lat i spędza dni na myśleniu o Monice, swojej sąsiadce z podwórka. Niestety Monika jest już z kimś związana i ON będzie musiał bardzo się postarać, zanim ona zobaczy w nim kogoś więcej, niż partnera na jedną noc. Wszystko to pierwszy polski film finansowany przez internautów. Reżyser Artur Wyrzykowski zebrał środki potrzebne do realizacji poprzez stronę wszystko.net. Główne...

 • Wszystkie kobiety Mateusza

  Mateusz Kłos od zawsze dbał o swoje kobiety. Kiedy 70-letni artysta, hulaka i wielbiciel płci pięknej umiera, wcale nie kończy to problemów... ich mężów. Mateusz odwiedza je we śnie, pomaga im wydobyć na nowo ich kobiecość, pewność siebie i niezależność. Zaniepokojeni mężczyźni, bliscy utraty swoich kobiet, muszą w końcu nauczyć się je rozumieć.

 • Wszystkie odloty Cheyenne'a

  Sean Penn w najbardziej odlotowej roli życia! "Porywający", "wyśmienity", "na przemian - prześmieszny i wzruszający" - ten film to popis genialnego aktorstwa dwukrotnego zdobywcy Oscara - Seana Penna. Trudny do rozpoznania pod burzą kruczoczarnych włosów, z uszminkowanymi na czerwono ustami Sean Penn zachwyca rolą ekscentrycznego rockmana. Znudzony życiem, postanawia odnaleźć nazistowskiego zbrodniarza, który jest odpowiedzialny za śmierć jego ojca. Poszukiwany osobnik najprawdopodobniej...