• Informacje na temat:

  wszystko co kocham gazeta

Artykuły na temat: wszystko co kocham gazeta
 • Zbigniew Wodecki kochał go ponad wszystko! Rośnie zastępca muzyka!

  Do tej pory fani, przyjaciele i rodzina Zbigniewa Wodeckiego (†67 l.) nie mogą uwierzyć, że nie ma go wśród nas już 3 lata. Jest jednak ktoś, kto pomoże przetrwać pamięci o nim. Leoś odziedziczył po dziadku talent, jakich mało w obecnym świecie muzyki.

 • Dorota Wellman najchętniej przeczytałaby wszystko

  "Bardziej interesuje mnie życie innych ludzi niż fikcja i historie wymyślone" - mówi Dorota Wellman, która głównie czyta biografie. Uwielbia również literaturę socjo- i psychologiczną oraz kryminały. "A bez gazety nie wyobrażam sobie poranka" - przekonuje dziennikarka.

 • "Dziewczyna i chłopak": Kochanie, zgłosiłem dzieciaki

  ...nam już tyle radości, uniknęliśmy więc zapewne gorzkiego rozczarowania. Bo dla nas, dzieciaków, to była wówczas niesamowita atrakcja zobaczyć, jak powstaje film. Cieszyło nas wszystko, mieliśmy(...) uczyć się od początku. Wszystko nas ciekawiło i ekscytowało, dawało prawdziwą przyjemność. Nauka też nie stanowiła żadnego problemu, po zdjęciach mieliśmy lekcje z polonistką i matematykiem...

 • "Kebab i Horoskop" : Opowieści ze sklepu z dywanami

  Bohaterami filmu "Kebab i horoskop" debiutanta Grzegorza Jaroszuka są pracownicy bankrutującego sklepu z dywanami, których życie zmienia się, gdy szef, starając się ratować upadający biznes, zatrudnia "specjalistów" od marketingu.

 • Pola Raksa rzuciła wszystko: studia, miłość i wielką sławę

  ...której wzdychał główny bohater. Ponieważ była to lektura dla młodzieży, do kin w 1960 roku ruszyły całe szkoły. W gazetach błyskawicznie pojawiły się recenzje krytyków filmowych. - Daleko poniżej(...) na łamach magazynu "Film". - Panowie walczą, cierpią, przeżywają problemy. Panie pełnią rolę pomocniczą... Dlatego uciekała do teatru. Tam starała się pokazać, że może zagrać wszystko. Ale ponosiła...

 • Gdynia 2014: Sąsiedzi i współpracownicy

  Opowiadający o ludziach, pośród których mieszkamy i z którymi pracujemy: "Sąsiady" Grzegorza Królikiewicza oraz "Kebab i horoskop" Grzegorza Jaroszuka - to ostatnie konkursowe tytuły, które zaprezentowano na Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 • Jarosław Bieniuk bierze ślub? Tabloid potwierdza plany piłkarza!

  Wszystko wskazuje na to, że Jarosław Bieniuk (41 l.) w końcu przewartościował swoje życie. Jak donosi „Rewia”, piłkarz myśli o zaręczynach.

 • Katarzyna Herman: Kusicielka

  Lubi seriale. Teraz gra Kornelię w "Barwach szczęścia".

 • Meghan Markle przyniesie wstyd rodzinie królewskiej w święta?! Robi się nerwowo!

  Te święta miały być naprawdę wyjątkowe dla Meghan Markle (37 l.). Jest szczęśliwą mężatką, właśnie spodziewa się pierwszego dziecka i nic nie powinno teraz zakłócić jej spokoju i szczęścia. Jednak wszystko wskazuje na to, że podczas świętowania może dojść do prawdziwego skandalu na królewskim dworze.

 • 2014: Rok sukcesów polskiego kina

  To wspaniały, ważny rok dla polskiego kina. Przemawiają za tym między innymi: wielki, międzynarodowy sukces "Idy" Pawła Pawlikowskiego, rekordowa popularność rodzimych filmów w kinach oraz popularyzowanie w USA arcydzieł polskiej kinematografii przez legendarnego twórcę, laureata Oscara Martina Scorsese.