• Informacje na temat:

  wszystko czego chcę od ciebie

Artykuły na temat: wszystko czego chcę od ciebie
 • "Barwy szczęścia": Zaczną wszystko od nowa... Malwina i Adam znów będą razem?

  Adam (Marcin Kwaśny) po raz kolejny poprosi Malwinę (Joanna Gleń), by dali sobie jeszcze jedną szansę. Oznajmi jej, że z żoną łączy go już tylko kredyt... - Chcę zacząć wszystko od nowa. Z tobą – powie Brodzińskiej.

 • "Dzień dobry, kocham cię": Lekcja, jak zdobyć kobietę

  Ona jest nazywana polską Kate Hudson, on łączy w sobie urok Hugh Granta, spojrzenie Roberta Pattinsona i... niepokorną fryzurę Andrew Garfielda. W "Dzień dobry, kocham cię", najnowszej komedii twórców "Nigdy w życiu!", "Tylko mnie kochaj" i "Dlaczego nie!", Barbara Kurdej-Szatan i Aleksy Komorowski w hollywoodzkim stylu pokazują widzom, jak spotkać, zgubić i odnaleźć prawdziwą miłość.

 • Katarzyna Dowbor: Moja córka wszystko wie najlepiej

  ...świetnie gotować. Nie nauczyłaś się gotować? - Nauczyłam. Uwielbiam natomiast ludzi, którzy z niczego potrafią ugotować coś pysznego. I lubię też wspólne gotowanie. A jak już marzyć, to jeszcze dodam(...), znalezienie odpowiedniego partnera nie jest łatwe, więc nie zawracam sobie tym głowy. Chcę żyć po swojemu. Nie muszę koniecznie mieć kawałka spodni w domu, żeby czuć się kobietą. A może egocentryzm...

 • Christian Bale: Otoczony przez siedem kamer

  Potrafi zagrać wszystko, ma Oscara i wciąż szuka wyzwań. Jednym z nich był film "Exodus: Bogowie i królowie".

 • Bożena Dykiel: Jeszcze was wszystkich zaskoczę!

  Bożena Dykiel (70 l.) jeszcze niedawno przechodziła trudne chwile, a wszystko przez poważne problemy z sercem, o których długo nie wiedział nawet jej mąż. Na szczęście w porę zgłosiła się do lekarza i dziś choroba jest tylko wspomnieniem, a aktorka znów cieszy się życiem.

 • Czego nie wiecie o "Pięćdziesięciu twarzach Greya"?

  Już 13 lutego na ekranach polskich kin zadebiutuje jeden z najbardziej oczekiwanych filmów roku, czyli "Pięćdziesiąt twarzy Greya" Sam Taylor-Johnson, adaptacja prozy E.L. James.

 • Kamila do Norberta: "Kocham cię"!

  ...- Jesteś dorosła, a pozwalasz, żeby inni układali ci życie? - zapyta Piątkowski w 2470. odcinku sagi rodu Lubiczów (emisja w środę 25 września). - (...) Widzę, do czego to wszystko prowadzi. Rodzina(...)! - histerycznie zaprotestuje Kamila. - Tylko ty się liczysz! - Nie, nie, tak nie może być, Kama. Ja się usunę. Odejdę... i wszystko wróci od normy. - Nie chcę! - zaprotestuje przerażona dziewczyna...

 • 10 najbardziej denerwujących rzeczy w polskim rapie

  W rapie zdarzają się rzeczy, które doprowadzają do szewskiej pasji jego odbiorców. Postanowiliśmy zebrać dla was dziesięć bolączek tego gatunku muzycznego. Oczywiście w polskim wydaniu.

 • Pręgowski: W spektaklu pokazałem pewną część ciała. Nie wiem, z czego oni się śmiali!

  ..."W spektaklu „Chcesz się bawić? Zadzwoń!” pokazałem pewną część ciała, ale powiem wam szczerze, że nie wiem, z czego oni się śmiali, mam dużo śmieszniejsze części ciała, na szczęście nie musiałem ich(...), że coś nas łączy poważnego, to mimo wszystko jest to dość trudne, bo są ludzie na planie, bo jest światło, bo się powtarza – to jest inny rodzaj skupienia. Na szczęście nigdy nie miałem takich scen...

 • Dorota Gardias: Bez planów, ale z marzeniami

  Miniony rok upłynął jej pod znakiem... córki. - Szaleję na punkcie mojej Hani - przyznaje Dorota Gardias. Pogodynka zdradza też, czego oczekuje od losu w tym roku i jakie nowe zawodowe projekty chciałaby zrealizować.

Zdjęcia na temat: wszystko czego chcę od ciebie
Wideo na temat: wszystko czego chcę od ciebie
 • "M jak miłość": To zaszło już za daleko

  ​Przed ślubem Iza wyzna Arturowi, że nie powinni się pobierać. - Uważam, że popełniliśmy błąd - szepnie. - Zaplątaliśmy się w kłamstwach, ale jest jeszcze czas, żeby to wszystko odkręcić - powie. Skalski spojrzy na Lewińską z wściekłością, po czym złapie ją za ręce i mocno je ściśnie. - Zastanów się dwa razy, zanim coś powiesz. Wiesz już, do czego jestem zdolny! - warknie. - Naprawdę chcesz

 • Dla ciebie wszystko

  Dawson (james Marsden) i Amanda (Michelle Monaghan) byli kiedyś szaleńczo zakochanymi w sobie nastolatkami. Ich drogi rozeszły się jednak w burzliwych okolicznościach. Po 20 latach dawni kochankowie spotykają się na pogrzebie najlepszego przyjaciela. Wraz ze wspomnieniami wraca pożądanie, ale powody, przez które kiedyś się rozstali, są wciąż żywe... Niezwykła historia miłosna o pierwszej miłości i o wyborach, których musimy dokonywać, dążąc do szczęścia.

 • Stary, kocham Cię

  "Stary, kocham cię" to najnowsza komedia Johna Hamburga, twórcy takich przebojów jak "Nadchodzi Polly" czy "Poznaj mojego tatę", dzięki której poznajemy sedno męskiej przyjaźni. Bohaterem filmu jest Peter Klaven (Paul Rudd), odnoszący sukcesy agent nieruchomości, który zaręczając się z kobietą swoich marzeń, Zooey (Rashida Jones), ku swojemu przerażeniu odkrywa, że nie ma bliskiego przyjaciela, który mógłby zostać jego drużbą. Wkrótce potem rozpoczyna serię dziwacznych i często krępujących...

Dyskusje na temat: wszystko czego chcę od ciebie
 • Re: Wszystko czego dziś chcę

  Iza jest i była piękną kobietą , mądrą i uroczą . Jej muzyka wybiegała przed dawną stylistykę i estetyzm sceny . Izo mamy nadzieję oglądać Ciebie i słuchać jeszcze długo , długo .