• Informacje na temat:

  wszystko o al pacino

Artykuły na temat: wszystko o al pacino
 • Maciej Góraj był nadzieją polskiego kina. Z dnia na dzień stracił wszystko

  ...roku kinematografia też odczuła załamanie gospodarki. Ograniczono liczbę produkcji, honoraria straciły wartość. Pod sklepami stały kolejki właściwie po wszystko, od pieczywa po meble. - Podpisałem(...). Kiedyś byli parą. To jej opowiadał o marzeniu, że chciałby grać jak Al Pacino. Hanna pracowała jako dekoratorka. - Uratowała mi życie - mówi nie ukrywając wzruszenia. - Była mi przeznaczona. To...

 • Ekipa "Violetty": Kochamy polskich fanów!

  W łódzkiej hali Atlas Arena wystąpili po raz pierwszy w Polsce. W ramach trasy "Violetta Live" 2015 gwiazdy bijącego rekordy popularności serialu zagrali dwa koncerty - odbyły się one 29 marca przy trybunach wypełnionych do ostatniego miejsca.

 • Być jak Al Pacino

  ...- Jako dziecko chciał mieć pizzerię. - Kochałem włoską kuchnię, ale potem pokochałem Ala Pacino i postanowiłem zostać aktorem - mówi Nathan Fillion z serialu "Castle".

 • Al Pacino we wrześniu w Warszawie

  Wizyta Ala Pacino, niezapomnianego Michaela Corleone z "Ojca chrzestnego", zainauguruje we wrześniu w Warszawie serię spotkań publiczności z gwiazdami Hollywood, pod hasłem "An Evening with...". Przybędą też widzowie z zagranicy, np. z Rosji - informują organizatorzy.

 • Izabela Janachowska chwali się spotkaniem z gwiazdorem Hollywood!

  Izabela Janachowska (29 l.) w restauracji natknęła się na Ala Pacino!

 • Al Pacino pisze wspomnienia

  Al Pacino ( "Ojciec chrzestny" , "Męska gra" , "Informator" ) udowodnił, że potrafi być nie tylko znakomitym aktorem. Dla amerykańskiego magazynu dla mężczyzn "Esquire" hollywoodzki gwiazdor napisał swoje wspomnienia z początków kariery. Tekst aktora ukaże się w lipcowym numerze magazynu "Esquire".

 • Gwiazdy na stresie

  ..."Stres zmienia wszystko" - powiada aktor Al Pacino. "Jednych mobilizuje, a innych wykańcza". Czy gwiazdy polskich seriali mają stresy? A jeśli tak, to jak sobie z nimi radzą?

 • Al Pacino zagra Napoleona

  Al Pacino ( "Ludzie, ktorych znam" , "Bezsenność" ) zagra Napoleona Bonaparte w filmie zatytułowanym "The Monster of Longwood". Współautorem scenariusza, który jest adaptacją powieści Stationa Rabina, jest wybitny amerykański pisarz Paul Auster.

 • Była na ustach całego świata. Co stało się z Sheryl Lee?

  ...oraz filmach. Nie zapomniała również o swojej pierwszej pasji - teatrze. Wystąpiła na Broadwayu m.in. u boku Ala Pacino w przedstawieniu na podstawie sztuki Oscara Wilda. Od 1990 roku regularnie(...) zagrania Mary Alice Young w "Gotowych na wszystko". Nie chciała jednak grać kolejnej martwej postaci. Odrzuciła również role w "Seksie w wielkim mieście" czy "Nagim instynkcie". W 2007 roku dowiedziała...

 • "Natchniony szaleniec" Al Pacino

  Na tegorocznym weneckim festiwalu oprócz nowego filmu znanej piosenkarki Madonny pojawiły się również premiery wyreżyserowane przez aktorów, którzy bardzo często już po raz wtóry próbują swoich sił jako reżyserzy.

Wideo na temat: wszystko o al pacino
 • Dla niej wszystko

  Russell Crowe ("Robin Hood", "Gladiator") w najnowszy filmie Paula Haggisa, twórcy znakomitego dramatu "Miasto gniewu" ("Crash"), nagrodzonego trzema Oscarami w tym za najlepszy film i scenariusz oryginalny (autorstwa Haggisa). "Dla niej wszystko" to historia zwykłego człowieka postawionego w niezwykłej sytuacji. Spokojne życie profesora Johna Brennana w jednej chwili zostaje wywrócone do góry nogami, gdy policja aresztuje jego ukochaną żonę pod zarzutem morderstwa. Brennan od początku nie...

 • Powiem ci wszystko

  Maarit (Leea Klamola) od lat udaje się prowadzić podwójne życie - jest inteligentną i atrakcyjną kobietą, która… urodziła się w ciele mężczyzny. Jak wiele transseksualnych osób, za swoje nowe życie Maarit musiała zapłacić wysoką cenę. Porzuciła żonę i córkę (choć niczego nie pragnie bardziej, niż utrzymania relacji z dzieckiem), pracuje jako sprzątaczka w gabinecie psychoterapeuty i niezmiennie czuje się w swoim otoczeniu obco i niepewnie, jakby nieustannie stąpała po cienkim lodzie.

 • Dla ciebie wszystko

  Dawson (james Marsden) i Amanda (Michelle Monaghan) byli kiedyś szaleńczo zakochanymi w sobie nastolatkami. Ich drogi rozeszły się jednak w burzliwych okolicznościach. Po 20 latach dawni kochankowie spotykają się na pogrzebie najlepszego przyjaciela. Wraz ze wspomnieniami wraca pożądanie, ale powody, przez które kiedyś się rozstali, są wciąż żywe... Niezwykła historia miłosna o pierwszej miłości i o wyborach, których musimy dokonywać, dążąc do szczęścia.

Dyskusje na temat: wszystko o al pacino
 • Re: "Naznaczony": Miał być hit, a został... niesmak. Wszystko przez Piotra Adamczyka?

  Kiedy oglądam al Pacino, w "Ojciec Chrzestny", a następnie w "Zapach kobiety" to tak, jakbym oglądała dwóch różnych aktorów. Więckiewicz czy wychodzi z kanału "W ciemności", czy wychodzi z kolejnego odwyku "Pod mocnym Aniołem", to jest ten sam człowiek. Niestety.

 • Re: Do Ala Pacino („Anioły w Ameryce”)...

  fe niektórzy wygladają..,co po sukcesie jak to wyglądu/prezencji nie ma...nadrabiają obcasami,gaciami,tyłkiem,biustem często sztucznym...zrobią wszystko nawet z siebie idiotów tylko by ich zauważono...a na fotkach pokazują górę...i świat blisko u stóp...nawet głowy...A tak w ogóle to nie wzrost mały czy duży tylko charakter człowieka prowadzi do sukcesu tak małą celebrytkę jak i wysokiego