• Informacje na temat:

  wszystko o alkoholikach

Artykuły na temat: wszystko o alkoholikach
 • Maria Wiktoria Wałęsa będzie pomagać alkoholikom!

  ..., uchroniła przed różnymi błędami. Dlatego wierzę, że mogę uczynić wiele dobrego" – wyznaje w "Twoim Imperium" Maria. Czy pomoże także uzależnionemu bratu? "Zrobiłabym wszystko, by pomóc rodzinie, lecz nic...

 • Paweł Kukiz: Jeśli tkniecie moją rodzinę, osobiście was dopadnę

  Paweł Kukiz "zaleca" dziennikarzom, by nie próbowali opisywać jego życia prywatnego.

 • Młynarska: Byłam żoną alkoholików!

  Paulina Młynarska postanowiła opowiedzieć o swoich patologicznych związkach. Wszystko w ramach promocji jej nowej książki...

 • "Dzika droga" : Dzika blondynka

  Nowy film twórcy "Witaj w klubie" to pretensjonalna, feministyczna (sic!), wersja historii z rodzaju "Into the Wild" czy "Droga". Zmierzenie się z dziką naturą ma pomóc uporać się z sobą samym i przeszłością. Wyszło słabo.

 • "Rolnik szuka żony 5": Już wszystko jasne! To dlatego Marek nie założył rodziny...

  Marek Ostrowski (47 l.) z „Rolnik szuka żony 5” do tej pory nie miał szczęścia w miłości. Jednak nie tylko dlatego z nikim nie związał się na dłużej. To przykre, ale - jak sam przyznaje - przegapił najlepszy moment na założenie rodziny. Czy uda mu się nadrobić stracony czas?

 • Gdynia 2014: Bóg, honor, ojczyzna?

  Dosyć niespodziewanie to "Bogowie" Łukasza Palkowskiego urośli do rangi faworyta do zdobycia tegorocznych Złotych Lwów na Festiwalu Filmowym w Gdyni, usuwając w cień "Miasto 44" Jana Komasy, "Pod Mocnym Aniołem" Wojciecha Smarzowskiego i "Obywatela" Jerzego Stuhra.

 • "Na dobre i na złe": Ola i plagi egipskie

  Ojciec alkoholik, próba odebrania praw rodzicielskich do córeczki, śmierć narzeczonego w dniu ślubu i operacja, która omal nie skończyła się śmiercią pacjenta. To wszystko spotkało Olę w ostatnim czasie. A to nie koniec...

 • Jan Jakub Kolski: Aby widzieć, warto zachować dystans

  Pełna światła historia o marzeniach, które na pierwszy rzut oka mają małą szansę na spełnienie - tak "Serce, serduszko" opisuje reżyser Jan Jakub Kolski. Film trafił do kin w piątek, 21 listopada. W obsadzie są m.in. Julia Kijowska i Marcin Dorociński.

 • Kasia Grochola potwierdza: Mój partner był pedofilem

  ..., jest pedofilem, dowiedzieliśmy się dopiero później. Gdy tylko w domu zaczęło robić się nie w porządku, szybko ją z niego wyprowadziłam i zaczęliśmy wszystko od nowa. Każda kochająca matka by tak...

 • Marek Piekarczyk: Zwierzenia kontestatora. Mamy fragmenty książki!

  "Niektórych nie dawało się nabrać - na przykład dziewczyny, nasze groupies, zawsze wiedziały, gdzie się zatrzymaliśmy, bo czekały przed hotelem. Być może jedna z nich szła do kierowcy, który zdradzał, gdzie mieszkamy". Tylko na stronach Interii możecie przeczytać obszerne fragmenty autobiografii Marka Piekarczyka!

Zdjęcia na temat: wszystko o alkoholikach
Wideo na temat: wszystko o alkoholikach
 • Dla niej wszystko

  Russell Crowe ("Robin Hood", "Gladiator") w najnowszy filmie Paula Haggisa, twórcy znakomitego dramatu "Miasto gniewu" ("Crash"), nagrodzonego trzema Oscarami w tym za najlepszy film i scenariusz oryginalny (autorstwa Haggisa). "Dla niej wszystko" to historia zwykłego człowieka postawionego w niezwykłej sytuacji. Spokojne życie profesora Johna Brennana w jednej chwili zostaje wywrócone do góry nogami, gdy policja aresztuje jego ukochaną żonę pod zarzutem morderstwa. Brennan od początku nie...

 • Powiem ci wszystko

  Maarit (Leea Klamola) od lat udaje się prowadzić podwójne życie - jest inteligentną i atrakcyjną kobietą, która… urodziła się w ciele mężczyzny. Jak wiele transseksualnych osób, za swoje nowe życie Maarit musiała zapłacić wysoką cenę. Porzuciła żonę i córkę (choć niczego nie pragnie bardziej, niż utrzymania relacji z dzieckiem), pracuje jako sprzątaczka w gabinecie psychoterapeuty i niezmiennie czuje się w swoim otoczeniu obco i niepewnie, jakby nieustannie stąpała po cienkim lodzie.

 • Dla ciebie wszystko

  Dawson (james Marsden) i Amanda (Michelle Monaghan) byli kiedyś szaleńczo zakochanymi w sobie nastolatkami. Ich drogi rozeszły się jednak w burzliwych okolicznościach. Po 20 latach dawni kochankowie spotykają się na pogrzebie najlepszego przyjaciela. Wraz ze wspomnieniami wraca pożądanie, ale powody, przez które kiedyś się rozstali, są wciąż żywe... Niezwykła historia miłosna o pierwszej miłości i o wyborach, których musimy dokonywać, dążąc do szczęścia.

Dyskusje na temat: wszystko o alkoholikach
 • Re: Pierre Barouh nie żyje

  wyciagaja wszyscy w tym roku nogi do przodu jakby im mieli po drugiej stronie premie wyplacic, a pote stronie mogli ja wydac i to wszystko jeszcze przed koncowka. Tyle meldunkow o tych gwiazdach, gwiazdeczkach , narkomanach i alkoholikach jeszcze nie slyszalem.