• Informacje na temat:

  wszystko o ashton kutcher

Artykuły na temat: wszystko o ashton kutcher
 • Mila Kunis i Ashton Kutcher: Od przyjaźni do miłości

  Kiedy zaczęli się spotykać, obiecali sobie, że nigdy nie wezmą ślubu. Dwa lata później Mila Kunis i Ashton Kutcher byli już małżeństwem. Uroczystość odbyła się 4 lipca 2015 roku z dala od blasku fleszy. Obrączki kupili w popularnym sklepie internetowym. Tanie, ale idealne.

 • Ashton Kutcher dla roli zrobi wszystko

  Ashton Kutcher ( "Efekt motyla" ), który w swoim najnowszym filmie "Patrol"gra ratownika morskiego, musiał bardzo starać się, aby dostać tę rolę. Aktor w celu poprawy swojej kondycji musiał definitywnie rzucić palenie oraz nauczyć się pływać.

 • Ashton Kutcher: Lot w kosmos i ślub

  Niedawno magazyn "Forbes" ogłosił doroczną listę najlepiej zarabiających aktorów telewizyjnych. Liderem był Ashton Kutcher, zresztą już drugi raz z rzędu. Przez ostatni rok zarobił w sumie 24 mln(...) "Time" umieścił Kutchera w dziesiątce najbardziej wpływowych ludzi show-biznesu. To oszałamiająca kariera, biorąc pod uwagę, że kilkanaście lat temu Ashton studiował w Iowa inżynierię biochemiczną, na...

 • Kutcher zdradzał Demi Moore?

  Ta wiadomość wstrząsnęła plotkarskim światkiem! Czy to możliwe, by nieskazitelny dotąd Ashton zdradzał swoją żonę Demi Moore?

 • Kunis i Kutcher: Ekranowa miłość

  Mila Kunis okupuje rankingi najseksowniejszych kobiet świata. Kształtne ciało, zmysłowe usta, hipnotyzujące spojrzenie rozpalają wyobraźnię milionów mężczyzn. Sama gwiazda wierna jest jednak tylko jednemu z nich - Ashtonowi Kutcherowi.

 • Być jak Steve Jobs

  Ashton Kutcher, przygotowując się do roli Steve'a Jobsa, założyciela i szefa firmy Apple, postanowił poruszać się i odżywiać tak, jak komputerowy wizjoner. "To wszystko było trudne, ale opłacało się" - przyznaje aktor.

 • Film o Jobsie coraz bliżej

  Niemal codziennie pojawiają się nowe doniesienia na temat filmu biograficznego o Stevie Jobsie. Wiadomo, że będzie on nosił tytuł, "Jobs", że praca nad nim jest już na zaawansowanym etapie, a główną rolę w nim zagra Ashton Kutcher. Ale to nie wszystko.

 • Ashton Kutcher, gwiazdor filmów "Stary, gdzie moja bryka?" , "Nowożeńcy" i serialu "Różowe lata 70.", był najważniejszą osobą podczas uroczystości przyznania nagród Teen Choice Awards 2003. Aktor zgarnął aż cztery wyróżnienia nastoletniej amerykańskiej publiczności, czyli ozdobne deski surfingowe. Najlepszym filmem kinowym ogłoszono obraz "Matrix Reaktywacja" .

 • "Powalczą" o Złote Maliny

  W oczekiwaniu na nominacje do Nagród Akademii Filmowej możemy już zapoznać się z tymi do Złotych Malin. Wśród pretendentów do "anty-Oscarów" znaleźli się m.in Jennifer Aniston i Ashton Kutcher, a także ekipa "Zmierzchu".

 • Jak się kręci seriale w Hollywood?

  Zastanawialiście się kiedyś, jak powstają Wasze ulubione amerykańskie seriale? Jak są kręcone, skąd bierze się śmiech słyszany w tle sitcomów? Odwiedziliśmy plan jednego z nich i opowiemy wszystko!

Zdjęcia na temat: wszystko o ashton kutcher
Dyskusje na temat: wszystko o ashton kutcher
 • Re: Na palcach przyszłych panien młodych...

  - Sharon Stone - polska gwiazda - Ashton Kutcher - polska gwiada. porównują g...no do twarogu jak się to na wsi mawia. O tych polskich nikt nie słyszał, po co tak to zestawiają, tak jakby chcieli udowodnić że to wszystko jeden poziom. Może polskie gwiazdki poczują się szczęśliwiej w takim "towarzystwie".. ale tak naprawde i tak nikt o nich nie słyszał