• Informacje na temat:

  wszystko o bollywood

Artykuły na temat: wszystko o bollywood
 • Mike Tyson w Bollywood

  Były bokserski mistrz świata w wadze ciężkiej Mike Tyson szykuje się do debiutu w... Bollywood. Pięściarz wystąpi w klipie, promującym jedną z nowych hinduskich produkcji.

 • Bollywood kupuje Spielberga

  Rozmowy Stevena Spielberga i pozostałych szefów firmy DreamWorks z jednym z największych potentatów przemysłu filmowego z Bollywood, zbliżają się ku końcowi. Wszystko wskazuje na to, że na rynku pojawi się nowa amerykańsko-hinduska spółka produkcyjna.

 • Gwiazdor Bollywood w Wieliczce

  ...gwiazdora uwieczniała na zdjęciach niemal każdy detal - faktura soli, tablica upamiętniająca twórców kaplicy św. Kingi, solny skrzat - wszystko ją ciekawiło. Bachchan wpisał się do Księgi(...)"). Przełomowy dla jego kariery okazał się rok 1973 oraz obraz "Zanjeer"; Bachchana okrzyknięto po tej premierze "młodym gniewnym" Bollywood. "Big B" jest niekwestionowaną gwiazdą oraz żywą legendą indyjskiego...

 • Superchała z Bollywood

  Rozczarowały krytyków: nowy film Briana De Palmy, biografia Moliera oraz amerykańska superprodukcja "Transformers" . Jednak najwięcej kłopotu sprawił im bollywoodzki "Don" . "I co ja mam z tym filmem począć?" - pyta recenzent "Filmu", po czym dodaje: "Nie zachwyca mnie ta superchała".

 • Bollywood w Krakowie!

  Od 25 do 27 stycznia krakowskim kinem Mikro zawładnie bollywoodzkie kino i taniec indyjski. Inauguracja imprezy rozpocznie się projekcją filmu "Czasem słońce, czasem deszcz".

 • Jak walczyć z ISIS? Muzyką z Bollywood

  Brytyjska armia twierdzi, że znalazła sposób, aby nękać bojowników ISIS. Skuteczną zagrywką psychologiczną ma być głośne odtwarzanie muzyki stworzonej na potrzeby filmów z Bollywoodu.

 • Penelope Cruz marzy o Bollywood

  Hiszpańska aktorka Penelope Cruz marzy o karierze w Bollywood i chciałaby wziąć udział w przynajmniej jednej produkcji. Jest zachwycona rozwojem kinematografii w tamtym rejonie, dlatego chciałaby mieć na to również wpływ.

 • Baby Spice w Bollywood

  Emma Bunton, znana jako Baby Spice, zamierza rozpocząć karierę filmową. Była wokalistka grupy Spice Girls postanowiła obrać kierunek na Bollywood, słynną indyjską "Fabrykę Snów".

 • ​Natalia Janoszek: W Bollywood nie tylko tańczymy i śpiewamy

  Bollywood to coś więcej niż taniec i śpiew - twierdzi Natalia Jaroszek. Aktorka podkreśla, że indyjska kinematografia to także ambitne filmy, podejmujące trudne tematy społeczne, takie jak na przykład przemoc wobec kobiet. Zaznacza też, że ona grywa wyłącznie w tego rodzaju filmach. W ostatnim wcieliła się w postać marzącej o sławie dziewczyny, która po gwałcie i porwaniu musi bronić swojego...

 • Gwiazdor Bollywood przyleciał do Warszawy

  Aktor Salman Khan, który w rodzinnych Indiach jest wielką gwiazdą i jednym z najbardziej wpływowych ludzi Bollywoodu, przyleciał w czwartek do Warszawy. W stolicy kręcony będzie film "Kick" z jego udziałem - indyjska megaprodukcja w konwencji dramatu sensacyjnego.

Dyskusje na temat: wszystko o bollywood
 • Re: "rodzinka.pl": Tomasz Karolak zostanie gwiazdą... Bollywood!?

  wszystko przez skróty w tytułach. Powinno być : Socjalistyczna rodzinka.prl i Baran 24/24. A teraz będzie z kropką na czole ?

 • Re: "rodzinka.pl": Tomasz Karolak zostanie gwiazdą... Bollywood!?

  Pasanie baranów jest jedynym własciwym zajęciem dla tego beztalęcia - ostatnio bacowie mowili że brakuje im juchasów ,powinien szybko się zgłosić. Praca zdrowa , na powietrzu ,dookoła piękne widoki a baranom wszystko jedno- psy pasterskie mogą wyć na jego widok ale po jakimś czasie przywykną .

 • Re: "rodzinka.pl": Tomasz Karolak zostanie gwiazdą... Bollywood!?

  Rodzinka pl.....serial wydawałoby się fajny ale jak wszystko ma ALE....Pani Małgosia wciąż podkreśla ile to kosztują kremy po 200zł za słoiczek i np .płaszczyk przeciwdeszczowy ,za bagatela 300parę zloty....I te wulgarne odzywki dzieciaków.....nie wyszło.Miał być film rodzinny ale jak widzowie zauważyli nie był.....Zniesienie z ekranu nie przysporzy smutku....widzom......